بازاریابی اینترنتی

کلاهبرداری های کلاهبرداری آنلاین پرداخت شده – آنها را از خاک بد بو کنید

نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین برای شرکت های نظرسنجی پاداش می دهند. تولید کنندگان محصولات مصرفی و شرکت های مارک تجاری همیشه می خواهند بشنوند که مصرف کننده و ویرایشگر نظرسنجی درمورد محصولات خود چه می گویند. مهم نیست چه بخش بازار یا خط تولید. نظرات مصرف کننده و روند بازارهای نوظهور از اهمیت بالایی برخوردار است. اینجاست که شرکت های نظرسنجی با پرداخت آنلاین با یافتن چنین اطلاعات تحقیقات بازار برای شرکت ها ، این شکاف را پر می کنند. و به همین دلیل است که سازندگان نظرسنجی آنلاین برای آنها ارزشمند هستند. متأسفانه ، بازاریاب های اینترنتی بی پروا که می بینند تجارت چقدر سودآور است ، به سرعت اقدام به راه اندازی وب سایت های کلاهبرداری برای فرار از جویندگان فرصت در زمان واقعی می کنند.

اما چگونه می دانید سایت بررسی آنلاین پرداخت شده کلاهبرداری است؟ احتمالاً سایت های نظرسنجی آنلاین مشروع تر از سایت های جعلی وجود دارد. ما به برخی از علائم داستان نگاه می کنیم. وقتی همه را در یک شرکت تحقیقاتی بازار خاص می بینید ، زمان آن فرار است! قبل از انجام این کار ، سایت های نظرسنجی آنلاین را با سایتهایی که داوطلب نظرسنجی پرداخت آنلاین را ارائه می دهند اشتباه نکنید. این سایتهای صادقانه ای هستند که قبل از تدوین یک راهنمای آموزنده با مراجعه به اطلاعات آسان ، تحقیقات لازم در زمینه تحقیقات بازار یا سایت های نظرسنجی آنلاین را انجام داده اند. امتحان کنندگان نظرسنجی جدی اگرچه هزینه یک بار هم وجود دارد ، از آنها استفاده می کنند.

رایحه کلاهبرداری 1 – برای عضویت پرداخت کنید

شرکت های تحقیق بازار از شما خواسته اند که مبلغی را بپردازید تا بتوانید نظرسنجی های پرداخت شده را بصورت آنلاین ارائه دهید. کاری که آنها انجام می دهند این است که شما برای ثبت نام در آنها هزینه می کنید. برای این ترفند سقوط نکنید. آنها به طور مستقیم از شرکتهای کالایی که به داده های نظرسنجی نیاز دارند ، کمیسیون می گیرند. برای اتهام شما این مسخره است با این حال ، پرداخت دایرکتوری های نظرسنجی پرداخت شده آنلاین بسیار مناسب است زیرا می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود.

Scam Scent 2 – شرکت های پوسته ی خالی

این پوسته های خالی است که به معنی در خارج به نظر می رسد اما از داخل خالی است. این سایت های بررسی آنلاین کلاهبرداری به عنوان وب سایت های شرکتی کار می کنند و همیشه آستین دارند. بمب مشترک اینجاست که آنها به خاطر پیوستن به شما شارژ می کنند و دیگر هرگز از آنها نخواهید شنید. وقتی سعی می کنید با آنها ارتباط برقرار کنید ، اکثریت قابل دستیابی نیستند ، در حالی که برخی به شما می گویند که باید در دسترس باشید تا نظرسنجی های آنلاین را بپردازید. بدیهی است که این یک انتظار بی موقع است.

Scam Scent 3 – نظرسنجی های دسته ای

ترفند دیگری که برخی از شرکتهای نظرسنجی با پرداخت رایگان اینترنتی انجام می دهند ، مستقیم “گروه های سرقت” است. چه اتفاقی می افتد این است که آنها صدها نظرسنجی را انجام می دهند. دوره پرداخت نشان می دهد که شما باید قبل از اینکه واجد شرایط پرداخت باشید ، ابتدا حداقل سهمیه را پر کنید یا به محض دستیابی به حداقل بررسی یا ارزش اعتباری ، حداقل سهمیه پرداخت کنید. آنها همچنین ممکن است توافق کنند که در پایان ماه پرداخت کنند. بنابراین وقتی زمان پرداخت فرا رسید ، حدس بزنید چه؟ می خورند و می روند. اساساً ، اینها سایتهای بررسی آنلاین درجه 2 هستند که نتایج نظرسنجی شرکتهای بزرگ نظرسنجی آنلاین را تغذیه می کنند. اکنون برخلاف شرکت های بزرگ نظرسنجی ، ارتباط مستقیمی با متقاضیان نظرسنجی ، یعنی شرکت های محصولات مشتری ندارد.

عطر 4 – فقط مفهوم هدیه

اکثر نظرسنجی های آنلاین یا شرکت های تحقیقاتی در زمینه پرداخت بازار پول نقدی می پردازند گرچه وضعیت پرداخت می تواند ترکیبی از پاداش های غیر نقدی باشد. چنین جوایز می تواند نمونه محصول رایگان ، هدایایی مانند قلم رایگان ، کوپن تخفیف ، کوپن خرید ، بلیط فیلم و غیره باشد. وقتی متوجه شدید که شرکت نظرسنجی آنلاین فقط کالاهای غیر نقدی را برای مشارکت خود در اختیار شما قرار می دهد ، بسیار مراقب باشید. من مطمئن هستم که این همان چیزی نیست که واقعاً به عنوان نظرسنجی می خواهید.

بیاموزید که چگونه بسیاری دیگر نظرسنجی های پرداخت شده به صورت آنلاین را از راهنماهای بررسی آنلاین پرداخت شده در وبلاگ من پیدا می کنند. این مقاله ممکن است آزادانه به طور کلی در هر نشریه ، خبرنامه ، وبلاگ یا وب سایت چاپ و یا توزیع شود. نام نویسنده ، پیوندهای بیولوژیکی و وب سایت باید دست نخورده باقی بماند و در هر تولید مثل گنجانده شود.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا