دانش و فناوری

کلاب هاوس بازی Wild Card را به اتاق‌هایش اضافه کرد

بازی‌ها هم به کلاب هاوس اضافه شدند. این شبکه اجتماعی اخیرا اعلام کرد که بازی Wild Card در کلاب هاوس را راه‌اندازی کرده است. این بازی روی نسخه اندروید و آیفون آزمایشی خواهد شد.

سرویس رسانه تکراتو

هلاب هاوس سعی می کند با ایده های جدید، اپلیکیشن خود را به روز نگه دارد. آخرینا کلاب هاوس بازی Wild Card را راه‌اندازی کرد. Wild Card یک بازی موضوع محوری است. ‌ه مطمر که مجموعه سوالات مطرح می‌شود و بین اعضای گروه مکالمه شکل می‌گیرد. در این بازی اهداف، شناخت بهترِ انتخاب خواهد بود. این بازی فعلا با زبان انگلیسی آغاز شده است. با این خبر همراه ما باشید.

بازی Wild Card در کلاب هاوس

در دورانی که شدید داشت و محدودیتهای فراوانی در رستورانها، پارکها و … ایجاد شده بود، اپلیکیشن کلاب هاوس که در آن امکان مکالمه صوتی با کاربران میشد، محبوبیت بسیاری کسب کرد. این هیچ اشکالی ندارد.

بازی Wild Card در کلاب هاوس

هلاب هاوس سعی دارد با ارائه امکانات جدید، کاربران خود را حفظ کنند. به عنوان مثال قابل قبول بودن چت و گفت و گوی متنی را برای افرادی که نمی‌خواهند به صورت صوتی بیان کنند، ارائه کرده است. امکان بازی و سرگرمی در این پلتفرم هم ویژگی جدید این پلتفرم است.

Wild Wild Cards در شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس راه‌اندازی شده است، احتمالاً مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت. برای شروع این بازی کافیست روی دکمه + Rooms کلیک کنید. بازی ها کلیک کنید، گزینه های با نام بازی ها را مشاهده کنید، روی آن کلیک کنید روی آن بزنید دوستان خود را برای بازی به آن اتاق دعوت می کنند. موقعی که همه گروه در اتاق حاضر شدند، روی Start Game کلیک کنید.

در این بازی، کلاب هاوس چند سوال را آماده می کند تا در طول بازی از اعضای گروه بپرسد مثلا یکی از سوالات ممکن است، نام فیلمی که همه اعضای گروه به آن علاقه دارند و برای این کار سه دقیقه به شما مهلت می دهند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بازی وایلد کارت در کلاب هاوس آیاست؟ در زیر چند راه برای انجام این کار آورده شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا