اخبار بازار

کفش های فیمان چه ویژگی هایی دارند؟

امروز در بازارهای ایران و جهانی شاهد حضور بسیاری از شرکت ها و گروه های تولیدی هستیم که در زمینه طراحی ، ساخت و عرضه کفش ایمنی مشغول فعالیت هستند اما به عنوان یکی از برندهای مهم و با ارزش در این زمینه برای مدت زمان طولانی است. اکنون می توانیم به گروه تولید کفش ایمنی پیمان مراجعه کنیم.

گروه تولیدی پوشاک صنعتی پیمان که یکی از اولین شرکتهای تولید پوشاک صنعتی در ایران است ، از سال 1346 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده و با تولید محصولات با کیفیت ، نام خود را در لیست برترین مارک های ایران قرار داده است. .

با این حال ، این گروه تولیدی در سال 1974 نام خود را به پیمان تغییر دادند و برای آن تغییر هدفی جز ورود حرفه ای به بازار و تولید محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی نداشت.

در سال 1991 این مارک تجاری وارد مناطق دیگری نیز شد. این منطقه شامل ساخت تجهیزات ایمنی ، تجهیزات و لباس تشریفاتی ، ساخت چکمه های ایمنی است و در این صنایع جدید شرکت کفش ایمنی فیمان موفق به تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا شد.

پیشنهاد امروز: کفش های قرارداد

گروه تولیدی فیمان با بیش از نیم قرن تجربه در تولید محصولات باکیفیت و رعایت استانداردهای مختلف تولید کفش ایمنی ، توانسته نام خود را به عنوان یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده در این تجارت ذکر کند. ایران با کیفیت و ایمن وارد بخش جدیدی از تجارت کفش ایمنی شده است. هدف فیمن این است که با تولید محصولات باکیفیت ، ایران را در تولید کفش ایمنی نزدیکتر کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا