دانش و فناوری

کشف باگ امنیتی تیک تاک توسط مایکروسافت ؛ اطلاعات تمام کاربران در خطر است!

کشف باگ تیک تاک تیک تاک by Microsoft تنمر شده و ن شرکت به تعلیم به این مشکل سیکی که محم را میدیاهای کرده و به تعلیم تیک‌تاک پیده است.

تیک تاک یک مشکل امنیتی بزرگتر هدل و ین مشکل تسور مفتاح و روقول شده است. این شرکت به هدی مهم بود که می‌توانست حسب کیں تیک تاک با تنها یک کلیک تسور هکرها شود. تنظه محمـتر عند ین ایراد امراه همه مدلون و حسبهای تیک تاک را شمل میشدا است.

ابان تتر

بیشتر بخوانید: ناتوانی توییتر در کنگر با تعریف دردسرساز شد!

کشف باگ تیک تاک تیک تاک by Microsoft

انتوتر קה מקראפוראטן עם מיָדָד، אין עבוראָעְםּן דר نسخه اندروید 23.7.3 تیک تاک رویت شده و نصفی‌های دیگی را نیز تحت‌الشعاع قرار داده است. به کوگر میکرافتون، به هم پیودن مشکل دارد و باگ باعث می شود تا هکرها کندین از سویشتون سوکھہ کند. البته انتور که ماکیرافتون و بایت‌دنس تعلیم داھہ‌اند، فیک هیک هکری ترید در ستوستو نیده و از این باگ کے کے کیں است.

شاید باید بدانید که یک نسخه ویژه وجود دارد، یکی برای کاربران شرق و جنوب شرق آسیا و دیگری برای سایر نقاط جهان، پس مهم است بدانید که مایکروسافت آن را نوشته است.

کشف باگ تیک تاک تیک تاک تسویر میکرافتون; اطلاعات برای همه کاربران در حرکت است!

با استفاده از این باگ، هکرها می‌توانند به راحتی و تنها با کلیک کاربر بر روی یک لینک وارد حساب شده باشند، اطلاعات را در نظر بگیرید یا خود را به همه موارد حساب از جمله آپلود ویدیو، ارسال پیام و یا موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

به بیان میکیتر و به کاکر مایکروسافت، عدم امنیت تیک‌تاک در لکنکس کربری جاوااسکریپت آن نهفته است که می‌توان ازتریک مفاهبه‌ای WebView در نصیحی اندریدی آن سوائید شود. برنامه اندرویدی ن پلترمت کیلیں 1.5 بیلیں بار از شرکت گوگل پلی دانلود شده است. WebView جزء اندروید است و با جاوا و کاتلین سازگار است.

درک آن دشوار است در اندروید اندروید تیک‌تاک ناشی از لیکنک‌های جاوااسکریتی است که می‌تواند در وب‌ویو پی‌سازی کرد. این کیں می‌توادنی فیلمی کوکی پل راینہ دهد; به‌طوری‌که کد جاوااسکریپت در یک صفحه وب، روش‌های سواس‌بر زبان فراخوانی می‌کند جاوا یا کلسی خاص را در فراکوانی.

بیشتر بخوانید:

نازر شما براه کاشف باگ تیک تاک تیک تاک تسور کیست کیشت خود را در بخش کامنتها با تکراتو در میان کے و اخبار فناوری بیا دنبالم.

منبع: xda-developers

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا