اخبار بازار

کرونا ، تهدید یا فرصت؟ کاما

کرونا
کرونا

اکنون که من این مطلب را به دلیل شیوع جهانی بیماری عروق کرونا قلب ، می نویسم ، بسیار مورد توجه من قرار گرفته است چگونه تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم؟

“هنگامی که باد نمی وزد ، مردم به افرادی که بادبادک های خود را جمع می کنند و کسانی که می خواهند بادبادهای خود را بالا نگه دارند تقسیم می شوند.”

من فکر می کنم نکته مهم این است که زندگی پایدار نیست!

اگر به این اصل اعتقاد دارید ، می دانید که همیشه احتمال طوفان های بادی وجود دارد ، بنابراین کشتی خود را مجهز کنید ، نمی خواهید بخوانید یا خداحافظی کنید.

فروشگاه های آنلاین: راه اندازی کمپین های مختلف برای افزایش فروش در حین تعطیلی ، دور نکردن مردم از خانه هایشان و کمک به آنها در افزایش فروش آنها.

آنفلوئنسرها: قرنطینه ، هنگامی که مردم بیش از گذشته در شبکه های اجتماعی حضور دارند ، فرصتی مناسب برای تأثیر گذاران است که در صورت تمایل می توانند محتوا تولید کنند و در مدت زمانی کوتاه برای دستیابی به سطح بالایی از آگاهی از تعداد افراد ، تعامل ها و موارد دیگر.

افراد مشهور: بازیگران و افراد مشهور با پیوستن به کمپین ها ماندن در # خانه_ یا پیوستن به چالش های مختلف برای افزایش ویروسی آنها ، مانند رامبد جوان ، با همکاری با ارتباطات از راه دور می تواند به خودی خود موج خوبی را راه اندازی کند و البته این نیز چشمگیر است.

مترجمان آزاد زمان ویژه ای برای آزادکاران برای ارتقاء دانش و مهارت های خود و انجام پروژه های بیشتر.

راه اندازی ها: برای خیلی از استارتاپ ها چیز خوبی نیست ، خبرهای بد زیادی درباره استارت آپ های مختلف ، علی بابا ، اعتدال Leaf Chili شنیده ایم ، اما برخی سعی می کنند از این اصطلاحات برای دیجیتال سازها ، فروشگاه های آنلاین ، پادکست ها ، آموزش های آنلاین استفاده کنند. برای تبدیل این تهدید به یک فرصت ، حتی فکر می کنم برخی از نوآوری ها به دلیل از بین رفتن مشاغل ، ایده هایی را اجرا می کنند که می توانند به دلیل ترس از دست دادن تجارتشان منجر به رشد و رشد خوب آنها شوند. بزن

دانشجویان: برای دانشجویانی که در خانه بمانند ، این فرصتی طلایی برای بهبود مهارت های کاربردی آنها است. ما باید دانشگاه های ایران ، خصوصاً برای دوره های مهندسی ، قدیمی و در زمینه فناوری را از نظر علمی خارج کنیم و دانشجویی که فقط در دوره های دانشگاهی شرکت می کند. ماندن در بازار کار اکنون بهترین فرصت برای یادگیری و توسعه مهارتهای کاربردی است.

افرادی مثل من: من مدیر محصول هستم ، این شرایط قرنطینه فرصت خوبی به من داد تا بیشتر بخوانم. مقالات ، ژورنالها ، دوره های آنلاین وجود داشت که به دلایلی نمی توانستم آنها را بخوانم ، اما این روزها را که در خانه هستم می خواندم و امتحان می کنم. من چیزهایی را با دیگران به اشتراک می گذارم و سایر دوستان را دعوت می کنم از این فرصت استفاده کنند تا فیلم ببینند ، کتاب بخوانند ، مطالعه کنند ، کار کنند و زمان بیشتری را با خانواده بگذرانند.

بالاخره باید بگویم که هستیم تخفیف ما کار بسیار خوبی انجام دادیم و توانستیم در یک بازه زمانی کوتاه محصول جدیدی را عرضه کنیم ، البته ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم ، اما هدف ما کمک به مشاغلی است که شب ساحل را گم می کنند و شاید تجارت خود را با تخفیف ترک کنند ، در واقع این یک همکاری چند وجهی و چند وجهی است ، مشتری از خرید خوشحال است. با تخفیف در خط ، فروشنده خوشحال است که تجارت خود را تبلیغ می کند و کالاهای خود را می فروشد و ما هر دو راضی هستیم. ما کسب می کنیم ، نام محصول جدید ما دماسنج شما می توانید آن را در اینجا مشاهده کنید و اگر اخبار دماسنج را دنبال کنید ، آن را جذاب خواهید دید صفحه سنج پاییز در اینستاگرام نیز

امیدوارم که شما این کار را مفید کرده باشید و خوشحال می شوید اگر می دانید که شغلی را می شناسید که با یک ایده یا ایده جدید ، این تهدید را به فرصتی تبدیل کرده است یا اینکه روش یا راه حل پیشنهادی دارید.

# Corona # In_House_Cron # Virus_Corona # فعال سازی # Corona_Human_Office # فرصت # کوید 19 # تخفیف # دماسنج # کرونا # بخشنامه_ At_Homeجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا