اخبار بازار

کدام صفحه اینستاگرام برای تبلیغات مناسب است؟

اگر صفحه اینستاگرام خود را دارید که برای تبلیغ محصول یا خدمات خود استفاده می کنید ، احتمالاً به فکر تبلیغات و افزایش تعداد دنبال کنندگان صفحه و در نهایت افزایش فروش بوده اید.

آیا تاکنون در اینستاگرام پست کرده اید؟ نتیجه شما چه بود؟ آیا نتیجه موفقیت آمیز بود؟ آیا تاکنون فکر کرده اید که چه مواردی را برای تبلیغات در صفحات باید در نظر بگیرید؟

ممکن است برخی تصور کنند تعداد زیادی از دنبال کنندگان برای تبلیغات کافی هستند ، این یکی از مواردی است که باید در نظر بگیریم ، اما موارد مهمتری نیز وجود دارد.

علاوه بر تمام روش های تبلیغات در اینستاگرام ، که شامل برگزاری مسابقات ، اعطای جوایز ، انجام تبلیغات تبلیغاتی است. سرانجام همه به این نکته می رسند که این روش باید در کدام صفحات اجرا شود یا در کدام صفحه باید این محتوا یا تبلیغات تبلیغاتی را که مردم می توانند در آن مشاهده و مشارکت کنند قرار دهیم.

وقتی می خواهیم صفحه ای را برای انتشار انتخاب کنیم ، هدف تبلیغات ما باید واضح باشد. آیا ما می خواهیم محصول را بفروشیم؟ آیا از کاربر می خواهیم فرم ثبت نام را پر کند؟ آیا می خواهیم پیروان را جذب کنیم و خود را معرفی کنیم؟

پس از مشخص شدن هدف تبلیغ ، باید مخاطب هدف خود را شناسایی کنیم.

می توانید برای شروع این سؤالات از خود بپرسید:

  • آیا مخاطبان من زن هستند یا مرد؟
  • دامنه سنی مخاطبان من چقدر است؟
  • مخاطب من به چه چیزی علاقه دارد؟
  • اخلاق و سلیقه مخاطبان من چیست؟

و موارد دیگری مانند سطح تحصیلات ، اعتقادات مذهبی ، شهر و منطقه زندگی و غیره می تواند مخاطب هدف شما را تعیین کند.

به عنوان مثال ، اگر فروشگاه کودک دارید ، مخاطبان هدف شما زنانی هستند که فرزند دارند. حال ، با توجه به محصولاتی که می فروشید ، هنوز هم می توانید مخاطبان خود را به طور خاص تر تعریف کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک فروشگاه لباس کودک و لرزه نگاری دارید ، مخاطبان شما خانمهای باردار و مادرانی هستند که فرزندان زیر یک سال دارند. همچنین بسته به قیمت کالاهای خود می توانید مخاطب را از نظر سطح مالی متمایز کنید.

هنگامی که مخاطب هدف خود را می شناسید ، باید صفحاتی را پیدا کنید که مخاطب هدف در آن قرار داشته باشد. به عنوان مثال ، در همان صفحه ای که لباس کودک یا تجهیزات کودک و نوزاد را لرزاند ، باید صفحات بارداری و زایمان ، زایمان و نوزاد را جستجو کنید.

برای یافتن صفحات مرتبط ، کافی است در بخش جستجوی اینستاگرام کلمات را جستجو کنید. به عنوان مثال ، مادر و نوزاد ، مادران ، بارداری و زایمان. هنگامی که این کلمات را جستجو می کنید ، صفحات در صفحه حساب را نشان می دهد که از این کلمات به نام شناسایی آنها استفاده می کنند.

اکنون می توانید صفحاتی را که فکر می کنید نزدیک به موضوع محصول و خدمات شما هستند انتخاب کنید و در جایی که می خواهند محصول یا خدمات شما را تبلیغ کنند ، پیامی را به صفحه مدیریت ارسال می کنید. معمولاً نرخ مدیریت تبلیغات صفحه را برای شما ارسال می کند.

حال باید بدانیم که آیا صفحه ای که می خواهیم برای ما منتشر کند معتبر است یا خیر؟ آیا می تواند برای ما خوب باشد یا نه؟

یک راه ، که بسیار ساده است ، مقایسه تعداد دنبال کنندگان با تعداد موارد مورد علاقه در صفحه است. به عنوان مثال ، وقتی یک صفحه دارای 20،000 یا 30،000 دنبال کننده است ، پست ها باید به ترتیب بین 1 تا 3000 لایک باشند.

عامل مهم دیگر در انتخاب پیچ ، میانگین تعداد نظرات در مورد پست است. هنگامی که یک صفحه نظرات زیادی برای ارسال ها دارد ، یعنی موفق شده است تا با پیروان ارتباط خوبی برقرار کند ، دنبال کنندگان این صفحه فعال هستند و به کلمات و محتوای آن صفحه اهمیت می دهند. می توانید بگویید که ممکن است این صفحه مورد پسند واقع شده باشد یا نظرات خریداری شده اند!

برای فهمیدن اینکه آیا صفحاتی که مانند صفحه هستند جعلی هستند یا نه می توانید بر روی تعداد “لایک” های نوشته شده در انتهای صفحه ضربه بزنید تا حساب های پسندیده در این پست به شما نشان داده شود. اگر حساب ها عکس پروفایل ندارند ، یا وقتی صفحه حساب را باز می کنید ، دارای تعداد صفر پست ، دنبال کننده و دنبال کننده است یا نام های عجیب و غریب در خود حساب دارد ، این بدان معنی است که دنبال کنندگان جعلی هستند و در نتیجه ، لایک ها نیز جعلی هستند.

اما اگر حدود 10 تا 15 حساب را بررسی کردید و به این موارد نرسیدید یا تعداد آنها بسیار اندک بود ، بدان معنی است که منشاء را نسبتاً دوست دارید.

برای تعیین اینکه آیا پاسخ ها صحیح است یا خیر فقط نظرات برخی از پست ها را باز کنید و نظرات را بخوانید. اگر پاسخ ها حالت پرسش و پاسخ بودند ، بیش از سه کلمه وجود داشت و حالت گفتار و تعریف وجود داشت ، نظرات واقعی هستند. اما اگر نظرات زیادی با یک حساب کاربری باقی مانده بود ، یا با چندین حساب مختلف ، اظهارات مربوط به یک کلمه به همان اندازه خوب ، جالب ، به عنوان عالی ، یا صرفاً ایموجی های متفاوتی باقیمانده است ، در صحت نظرات نظر دارید. انجام دادن.

سایت هایی برای تجزیه و تحلیل صفحات اینستاگرام وجود دارد. اگر می خواهید تبلیغات خود را به یک صفحه اختصاص دهید ، می توانید شناسه صفحه مورد نظر را در این سایت ها وارد کنید تا گزارش عملکرد صفحه را برای شما ارائه دهند.

socialblade.com

phlanx.com

یکی از موارد موجود در این گزارش میزان مشارکت است. در این مورد عملکرد صفحه بر اساس تعداد دنبال کننده ها ، تعداد ارسال های ارسال شده ، تعداد لایک ها ، نظرات و اظهار نظرهایی که کاربر به صفحه نشان داده است و میانگین درصدها ارائه می دهد. هرچه نرخ جذب یک صفحه بیشتر باشد ، صفحه می تواند برای تبلیغات شما موثرتر باشد.

البته توجه داشته باشید که با افزایش تعداد دنبال کنندگان یک صفحه ، میزان مشارکت پایین تر است ، اما این بدان معنی نیست که صفحه بد باشد. به عنوان مثال ، اگر میزان مشارکت 100000 صفحه 5٪ باشد ، مناسب است. این بدان معناست که حدود 5،000 کاربر فعال دارد ، اکنون تعداد 200،000 صفحه دارای تعداد مشارکت 5 درصدی را دنبال کنید؟

1- اگر یک فروشگاه طراحی داخلی هستید یا از خدمات داخلی مانند آرایشگاه برخوردار هستید ، بهتر است در صفحات فعال در شهر خود تبلیغ کنید. به عنوان مثال ، اگر آرایشگری در تهران دارید ، باید صفحاتی را پیدا کنید که زنان ساکن تهران در صفحات زیر ظاهر شوند:

enjoy_tehran

tehranlite

اگر یک شرکت خدماتی در اصفهان هستید ، باید صفحاتی را منتشر کنید که شامل افرادی باشد که در اصفهان زندگی می کنند ، مانند:

isfahan_today

@ becha.esfan

2- اگر محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید منطقه جغرافیایی ندارند ، بسته به اینکه نزدیک به موضوع خدمات و محصولات شما باشد یا مخاطب مورد نظر شما در آنجا باشد ، می توانید در همه شهرها تبلیغ کنید.

نکته آخر فراموش نکنید که همیشه یک آیتم را برای آمارگرفتن و نتیجه گیری از تبلیغات خود در نظر بگیرید. مثلاً می‌توانید تعداد فالوورهایی که بعد از تبلیغات به پیج شما اضافه می شوند را به عنوان نرخ بازگشت سرمایه حساب کنید. همچنین می توانید تعداد فروش در طول دوره تبلیغ تا یک یا دو روز بعد از آن  را در نظر بگیرید.جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا