بازاریابی

کدام سرویس های جستجوگرها برای شرکت شما مناسب هستند – بهینه سازی موتور جستجوی ارگانیک ، قدرت خرید ، رسانه های اجتماعی؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده ای خدمات بهینه سازی موتور جستجو برای تجارت شما مناسب است؟ صفحات فرود بهتر ، ایجاد سایت نیرو؟ آگهی پرداخت به ازای هر کلیک یا سئو رایگان؟ با گزینه های زیادی در دسترس است ، طرز فکر یک اندازه همه متناسب است برای توسعه یک کمپین جامع (جامع) سئو کاربرد ندارد. باید درک کرد که:

 • خدمات سئو برای وب سایت جدید
 • خدمات جستجوگرها برای یک مارک آفلاین
 • خدمات سئو برای مشاغل کوچک محلی و ملی
 • و خدمات سئو به مشتریان سازمانی

همه آنها دارای چالش ها ، مزایا و معایب منحصر به فرد هستند. نمودار زیر مؤلفه های اساسی را شامل می شود برای هر نوع مشتری فراهم شده با مزیت رقابتی پاک وقتی صحبت از خدمات بازاریابی آنلاین و روشهای اجرا بر اساس نیاز آنها است.

اگرچه اندازه بودجه یک عامل مهم است ، اما همیشه راه حل نهایی نیست. در بیشتر موارد پیدا کردن خدمات مناسب SEO این ماموریت با شکیبایی ، یک برنامه بازی خوب و هوشیاری مداوم برای نظارت بر تجزیه و تحلیل و تعامل کاربر جوش می یابد.

صرف نظر از برنامه بازی ، زیرساخت کافی از متخصصان برای مدیریت چندین کار مورد نیاز (پوشش مجموعه جامع عملکردهای مورد نیاز) برای هر مرحله از کارزار جستجوگرها ضروری است. بسته به ساختار شرکت یا سازمان شما ، می توانید تغییرات ارائه شده توسط یک مشاور واجد شرایط سئو را انجام داده و فعالیت های مورد نیاز را با آنها هماهنگ کنید. تیم داخلی برای به حداکثر رساندن منابع.

صرف نظر از اینکه چه کسی این کار را انجام می دهد ، مؤلفه های زیر که در زیر آورده شده است جنبه های مهم و اساسی را که زیربنای کمپین قدرتمند مدیریت SEO است:

 • مهندسی سایت
 • طراحی و سهولت استفاده
 • تحقیقات کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقابتی
 • توسعه و کاربرد محتوای سفارشی
 • تجزیه و تحلیل برای ترسیم پیشرفتی که باعث تغییر زمان واقعی در تمرکز کمپین می شود
 • پالایش در هر منطقه و مقیاس برای جبران رقابت یا چالش ها
 • اول ، سایت جدید / پروژه جدید: این مثل این است که بخواهیم فوتبال حرفه ای بازی کنیم و توپ را در زندگی خود پرتاب نکنید. مطمئنا ، شما می توانید این کار را انجام دهید ، اما با چه هزینه ای؟ منحنی یادگیری ، مبتنی بر آزمایش و خطا ، در این مرحله دشمن است زیرا فقط گرفتن کمی اطلاعات می تواند خطرناک باشد.

  در این مرحله مشاوره و بینش بیشتری برای یافتن یک راه حل کارآمد که به عدالت در مسابقه بستگی دارد ، پایه گذاری و به کارگیری بلوک های ساخت و ساز قدرت است. این مرحله می تواند یک سایت جدید / یا یک کسب و کار جدید مبتنی بر صنعت و رقابت ایجاد و یا شکسته و به جزئیات مورد نیاز برای بدست آوردن آن برای اولین بار توجه کند.

  نکاتی درباره پروژه های جدید یا شرکت های جدید ، (الف) از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای اضافه کردن مطالب ، تصاویر و فیلم ها به سایت خود در خواست خود استفاده کنید. کلمات کلیدی شما هدف قرار می گیرید و (ج) به جای کلمات کلیدی فقط به یک دسته فکر می کنید.

  از لیست بالا ، مؤلفه های اصلی شرکت وارد بازار جدید (بدون محتوا یا اعتبار آفلاین) بهتر از استفاده از راهکارهای زیر است.

  1. طراحی مبتنی بر CSS (برای کمک به عنکبوتها در خزیدن و فهرست بندی / فهرست بندی مطالب خود).

  2. اصول استفاده از مایعات: بر اساس رهبران صنعت (بهترین سایت های با بیشترین میزان ترافیک در محل خود را مطالعه کنید) تا ببینید چه کسی بیشترین ترافیک را دارد ، سپس از تحقیقات رقابتی استفاده کنید تا مهندسی معکوس کنید نتایج آنها را در طول زمان انجام دهید.

  3. کلمات کلیدی را انتخاب کنید: زنجیر را انتخاب کنید عبارات نسبتاً رقابتی در گوگل برای بریدن دندان های خود ، دنبال کردن کلمات کلیدی تاج گذاری در این مرحله به معنای واقعی کلمه یک تمرین اشتباه است.

  کلمات کلیدی رقابتی می توانند در اکثر موارد به صورت واقع بینانه تا یک سال به طول انجامند (بسته به رقابت ، لینک های ورودی و رقابت شما). این بدان معنا نیست که در واقع ممکن است به زمان کمتری احتیاج داشته باشند ، اما واقع گرایی لازم است تا مشتریان امید و انتظار کاذب در مورد تحقیقات رایگان ایجاد نکنند. یکی از راه های یافتن عبارات کمتر رقابتی ، استفاده از عبارات “مسابقه دقیق” با تایپ کردن کلمات کلیدی “به نقل از” در Google برای آستانه رقابت است.

  اگر این عبارت حاوی کمتر از 20،000 صفحه رقیب باشد ، این یک هدف عالی برای سایت جدید خارج از جعبه است. با گذشت زمان ، شما می توانید با افزایش سن سایت ، شرایط رقابتی تری را هدف قرار دهید. رقابتی به معنای محتوای شما قادر به هدف قرار دادن عبارات با 1،000،000 صفحه رقیب است ، اما در حال حاضر ، قرار دادن مقدمات در موتورهای جستجو (با گرفتن چندین رتبه از 10 برتر) و احراز هویت عنکبوت ، کلید باز کردن قدرت آینده است برای قامت خود

  ملاحظات دیگر هدف قرار دادن کلمات کلیدی محلی و عبارات کلیدی تا ایجاد کشش است ، پس گرفتن شرایط اضافی براساس سرعت و حرکت پیوند آسان تر می شود.

  4. محتوای بی عیب و نقص: محتوای شما بلیط شما برای خوانندگان و درگیری کاربر است ، بدون محتوای استاتیک که شامل مزایای مشخصی برای مخاطب هدف شما باشد ، اگر کارت تلفن شما فاقد نشاط باشد ، وقت آنلاین شما به تعطیلات وب تاریک تبدیل می شود. تنها چیزی که شما را از رقبای خود جدا می کند ، نام تجاری شماست و ایجاد یک برند مناسب در اینترنت در مقابل شخصیت غیر شرکتی شما ممکن است همان چیزی باشد که پزشک شما درخواست کرده است.

  ما دیگر در دوره Yellow Pages قرار نداریم ، زیرا تبلیغات دستاوردهای مشتریان عزیز خود را که اکنون مخاطب هدف شما را تشکیل می دهند ، از دست می دهند. به دنبال مشوق های داخلی باشید که ارزش افزوده شدن به عنوان پیشنهادهای ارزشمند را برای ادغام کاربران از خارج از کشور در تجربه آنلاین خود جستجو کنید.

  مهمتر از همه ، مردم تجربه تعاملی را نسبت به یک تجربه منفی ترجیح می دهند ، بنابراین اگر انتظار دارید تاکتیک های ویروسی برای شما کار کند ، بودجه های هیجان انگیزی را برای خدماتی ایجاد کنید که می توانید ارائه دهید یا آن را برای مخاطبان سرگرم کننده کند. در نتیجه ، پیوندها و تعامل کاربر به شما این امکان را می دهد تا در نتیجه ترافیک هدفمند را هدف قرار دهید.

  5- داده های تحلیلی و آماری: اطمینان حاصل کنید که پیشرفت خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل اندازه گیری کنید تا تعیین کنید چه کسی ، چه چیزی ، کجا ، چه زمان و چگونه عوامل داستان پشت نرخ گزاف گویی را ارائه می دهد ، بازدید کنندگان شما تا چه مدت اقامت دارند ، به کجا رفته اند ، تعداد پیوندهای آنها را کلیک کرده اند و غیره. مسلح با این اطلاعات ، به جای فیلمبرداری در تاریکی ، می توانید کمپین های خاصی ایجاد کنید و از کلمات کلیدی خاصی برای هدایت ترافیک از انواع کانال های بالقوه بازاریابی استفاده کنید و همچنین برای ترویج صفحات خود کلمات کلیدی جدید ، مضامین و سوله های مرتبط را پیدا کنید.

  6. مقیاس پذیری در استفاده از مزایای استراتژیک: مهمتر از همه ، آن را انعطاف پذیر و یکدست نگه دارید ، پیشرفت هفتگی خود را ترسیم کنید و به دنبال افزایش یا کاهش فعالیت کلمات کلیدی باشید (به علاوه بازگشت به 2-3 ماه و ببینید که آیا هنوز از آن مرحله از کمپین سئو در رتبه بندی کشتی هستید). همیشه مربوط به زمان حال نیست بلکه توانایی استفاده از اطلاعات از گذشته به عنوان پایه و همچنین پیش بینی آینده و ساختن پل های لازم برای رسیدن به هدف است.

  حالا که پوشانده ایم مبانی، تنها عوامل متمایز برای بقیه گروه مشتری ذکر شده در ابتدای این مقاله ، برند خارج از خط ، شرکت کوچک تجاری محلی یا ملی یا مشتری شرکت است که در زیر آورده شده است.

  مدل های سئو برای هر نوع تجارت

  شرکت های آفلاین که به خدمات SEO نیاز دارند: آنها قبلاً مخاطبی دارند که می توانند از رادیو ، چاپها یا تلویزیون محلی برای هدایت ترافیک به وب استفاده کنند. با انجام این کار ، آنها در نتیجه استفاده از تبلیغات فصلی (فکر کردن از کوتوله خود) یک نمایش ویژه ، یا راه اندازی مطالب به نوعی برای سود بردن از نسل بالقوه ، درآمد بیشتری کسب می کنند. علاوه بر این ، انتشارات مطبوعاتی و ایجاد پیوند یک طرفه سنتی می توانند برای تهیه سایت هایی برای یک کمپین موتور جستجوی قدرتمند ایده آل باشند.

  همچنین ، اگر این شرکت یک فرد مسن داشته باشد ، کاری که ما انجام می دهیم و از دهه نود با وب سایت ما ارتباط برقرار می کند ، طراحی مجدد وب سایت جدید نیز به ترمیم علائم تجاری تصویر شرکت به صورت آنلاین آسیب نمی رساند.

  خدمات سئو برای شرکتهای کوچک محلی و ملی: شرکت در کمپین سئو بسیار بی نظیر و مورد علاقه من است. در مورد آسیب پذیری در یک عرصه رقابتی چیزی وجود دارد که می توانید مانند هر تهاجم دیگری که می تواند در اینترنت راه اندازی شود با این چالش و پاداش روبرو شوید.

  برای این مدل کسب و کار ، بسیار مهم است که عوامل متمایز خاصی وجود داشته باشد که به روند ارزش و قدرت درک شده کمک می کند.

  (1) داشتن یک سایت غنی از محتوا (2) افزودن یک لمس شخصی مانند ستون هفتگی یا خلاصه ای برای دامنه خود (3) اختصاص یک متخصص / شخصی برای ارتباط آن با مارک برای رهبری یک رابط تعامل عمومی “مانند Jared for Subway” (4) شامل خط مشی رازداری یا تأیید BBB (دفتر بهتر تجارت) یا اتاق بازرگانی محلی ، همچنین لازم به ذکر نیست که چنین پیوندهایی از طرف SEO / POWER (5) یک فرم تماس اقناعی برای جذب مشتری بالقوه یا راهی برای دریافت پیام های فوری (مانند پیام رسان یاهو یا اسکایپ) برای پشتیبانی از مشتری ارزشمند هستند ( 6) یک شماره تلفن قابل مشاهده و برجسته در هر صفحه از سایت رابط کاربری / ناوبری ساده شلوغ نیست بلکه جذاب و مداوم برای تشویق فراخوان عمل به عمل می آید.

  خدمات SEO برای مشتریان سازمانی نیاز دارد: صبر ، صبر بیشتر ، صبر بیشتر به همراه یک شبکه پشتیبانی مشتری بزرگ. اگرچه ممکن است فقط بخواهید با سلاح گرم به آنجا بروید و تنظیماتی را در سایت غول پیکر آنها در رتبه هفتم انجام دهید ، اما هیچگاه این استراتژی نسبت به مشتریان بزرگ شرکت های بزرگ بیشتر مربوط به بازی نهایی نبوده است.

  اطلاعیه های مطبوعاتی دوست شما هستند و از آنها با عاقلانه برای مدیریت شهرت و کنترل SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که ساختار لینک داخلی وب سایتها از نظر سئو سازگار است (در اینجا به ویکی پدیا فکر کنید).

  در غیر این صورت ، از تاکتیک هایی مانند تغییر بازنویسی در صورت لزوم ، طراحی مجدد سایت ، زیر دامنه ها (کلمه کلیدی.domainname.com) یا 301 تغییر مسیر استفاده کنید (برای تبدیل مسیر پیوند از صفحات قدیمی به صفحه فرود بهتر) برای به حداکثر رساندن محتوای خام حد.

  برای بدست آوردن بینش های واجد شرایط که بازتاب ارتباط آنها با موتورهای جستجو است ، قول عظیمی برای توسعه محتوای جدید یا بهبود محتوا دارد. برای ساده کردن تمرکز و پیام اصلی محتوای شما ، اغلب نیاز به تجدید هزاران صفحه ضروری است. این جنبه حیاتی از جمع آوری داده ها (ترکیب اطلاعات موجود با تمرکز بر کلمات کلیدی خاص) و بهینه سازی صفحه می تواند در صورت مدیریت صحیح به ترافیک فزاینده به صورت پویا تبدیل شود.

  یکی از مشتریهای ما که برای یک دوره بسیار رقابتی در رده بندی در رده های برتر 5 به ما رسیده است ، در هنگام ورود به شرکت ما برای خدمات سئو ، بیش از 1500 کلمه کلیدی در 20 کلمه جستجوی برتر در مقابل گوگل در مقابل 60 کلمه لذت می برد. همه اینها ایجاد تغییرات جزئی و تمرکز بر تبلیغ خارج از صفحه برای تکمیل مقادیر گسترده مطالبی است که قبلاً ایجاد کرده اند.

  مسلماً حداقل دو استراتژی مشابه وجود دارد. ما مبنای استراتژی ها و خدمات سئو را از آنچه مشاور سئو ارائه می دهد بحث کردیم. صرف نظر از استراتژی ، تیمی از افراد دارای مهارت بالا برای دستیابی به تعادل کلی کلیه مؤلفه های یک کمپین موفق SEO می توانند وظایف خود را مدیریت کنند.

  جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

  این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
  مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا