دانش و فناوری

کتاب معجزه شکرگزاری ، معجزۀ زندگی‌تان را پیدا کنید

ع گ گ ا ا ((((((((((((()) ن ن))))))

– اگر می‌توانید نعمتی را در زندگی‌تان افزایش دهید؛ در ابتدا باید به دلایل وجودی زندگی‌تان از خداوند سپاسگزاری کنید.

بیا به قدر کافی قدردان زندگی‌تان هستید؟ شکرگزار چطور؟ فکر می‌کنید اگر قدردان‌تر باشید زندگی بهتری داشته باشید؟ یا معتقدید قدردانی و شکرگزاری تغییری در زندگی‌تان به وجود آورد؟

Magicتاب معجزه شکرگزاری (The Magic) ، سومین کتاب از مجموعه کتابهای راز است. این کتاب توجه جهانیان را به خود جلب کرده و بیداری جهانی را برانگیخته است. متاب معجزه شکرگزاری، ما را یک قدم فراتر از کتاب «راز» می‌برد و به ما نشان می‌دهد که قدردانی کلید غلید است.

هر فصل کتاب معجزه شکرگزاری تمرینهای ویژه دارد ی ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن جنجالی‌ترین کتاب خودیاری قرن است. یک کلمه همه چیز را تغییر خواهد داد … «اصلا مهم نیست چه کسی، کجا هستید، اصلا مهم نیست که شرایط فعلیتان چیست، معجزه قدردانی کل زندگیتان را دگرگون خواهد کرد!»

برای بیش از بیست قرن، هر کسی که در کتابهای مقدس را می‌خواند یا آن‌ها برایشان ابهام‌آمیز است. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

در کتاب معجزه شکرگزاری، روند برن این دانش دگون کنندۀ زندگی را به جهان نشان می دهد. ع چگ ن ن ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

در این کتاب نویسنده فرمولهای معجزه را ذکر کرده است:

۱. فرمول معجزه: از عمد فکر کنید و کلمۀ جادویی «متشکرم» را بیان کنید.

۲. را نشان ، احساس قدردانی بیشتر داشت.

3. هر چه بیشتر به صورت عمدی فکر کرده و احساس قدردانی کنید، نعمت‌های بیشتری دریافت کنید.

خلاصۀ بخشهای اولیۀ کتاب معجزۀ شکرگزاری

بخش اول، آیا به معجزه اعتقاد دارید؟

برن می‌گوید مردمی که به معجزه اعتقاد ندارد هرگز معجزه ندارد.

در این بخش نویسنده از شما می‌خواهد کودکی‌هایتان را به‌خاطر آورید. وقتی کودک بودید، دنیا را شگفت‌انگیز می‌دیدید و دنیا حیرانتان می‌کرد. در دوران زندگی به نظرتان بسیار هیجان انگیز کودک بود و هر چیز کوچکی را به وجد می آورد. حتی وقتی دندان‌مان می‌افتاد ذوق زده می‌شدیم چون فکر می‌کردم پری دندان خواهد آمد و دندان‌مان را خواهد برد. دلیلی که نویسنده این مطالب را به شما یادآوری می کند این است که در کودکی ما همیشه احساس های خوشایند و دلپسندی درونمان داشتیم که همه چیز به نظرمان خوب و دوست داشتنی می آمد. حس می‌کردیم دنیا خیلی زیباست، در کودکی فکر می‌کردم دنیا جادویی است.

از این رو نویسنده می‌گوید جادویی که زمانی به آن اعتقاد دارد حقیقت است و این دیدگاه بزرگان از سرخورده از زندگی اشتباه است، معجزه به اد.

بخش دوم، راز بزرگی فاش می شود

در این بخش نویسنده می‌گوید همیشه باید حس قدردانی داشته باشد. بیزهای بیشتر نصیب کسانی می‌شود که دان باشند و آن کسانی که هیچ‌وقت قدردان نیستند.

در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است

حتماً این ضرب المثل‌های معروف را شنیده می‌گویند: ا

خب تمام این ضرب المثل ها همان قانون جهانی هستند و همچنین اصلی جهانی را توضیح می دهند که دانشمند بزرگ هستند. سِر آیزاک نیوتُن فشف کرد.

بخش سوم، نخ طلایی شکرگزاری

همیشه شکرگزار چیزهایی که در زندگی دارید. نویسنده اعتقاد دارد، همان صبح که چشمانتان را باز می‌کنید به‌خاطر نور صبحگاهی، زندگیتان و قدرت‌تان شکرگزاری. اینجا هنوز چیزی نیست. نویسنده می‌گوید که اگر هیچ دلیلی پیدا نمی‌کنید که شکرگزار باشید آن‌وقت تقصیر خودتان است و علت درون خود نهفته است.

بخش چهارم، فشفیات من

در این بخش نویسنده در مورد داستان خودش حرف میزند. نویسنده می‌گوید خودش نمونه بارز وقتی انسان از قدردانی بی‌خبر است و این‌که چه اتفاقی می‌افتد اگر قدردانا دا.

نویسنده در این بخش می‌گوید که اگر کسی شش سال پیش از او می‌پرسید که آیا انسانی قدردان سن آن‌وقت است. وقتی کسی دری را برایم باز می‌کند تشکر می‌کنم، وقتی کسی به من چیزی می‌دهد تشکر می‌کنم.

چه روش شگفت انگیزی برای به هم زدن مردم! اصلاً حتی نمی‌دانستم قدردان بودن یعنی چه؟ گفتن «متشکرم» در مواقعی که چیزی گیرتان می‌آید بدین معنی نیست که شما شکرگزار و قدردان هستید.

بخش پنجم، معجزه را به زندگی‌تان بیاورید

نویسنده میگوید که قدردانی را به زندگی و درونتان بیاورید و آنوقت جادو را به زندگیتان آورده است. نویسنده اعتقاد دارد که قدردانی می‌تواند روابط را تبدیل به روابط شاد و معنادار کند.

شما همین الان هم می‌توانید تشخیص دهید که در واقع چقدر از شکری در زندگی‌تان بهره برده‌اید. فقط کافیست نگاهی به نواحی اصلی زندگی‌تان مثل پول، سلامتی، شادی، شغل، خانه و روابط‌تان بیندازید. نن نواحی از زندگی‌تان که غنی و خارق‌العاده است.

دربارۀ نویسندۀ کتاب معجزه شکرگزاری

راندا برن در 12 مارس سال 1951 در ملبورن استرالیا به دنیا آمد. ی خالق و مدیر تولید فیلم «راز» و خالق کتاب‌هایی با عنوان «راز»، «قدرت»، «ع ج ا ا ا ا ا.

راندا در ابتدا تهیه برنامه‌های رادیویی بود اما شغلش 360 درجه تغییر کرد وقتی که فهمیدم فیلم.

سال 2004 بود که راندا به حرفه‌ای و شخصی دچار فروپاشی روانی شد و راز پشت فیلم و کتاب «رازش» را کشف کرد. این رازی بود که از زمان وجود بشریت وجود داشت اما به طور مشخص شناسایی شده بود یا عملی نشده بود. او احساس کرد که قانونی را کشف کرده است که به هر جنبه از زندگی ما مربوط می شود، قانونی که مرگ ناپذیر و ابدی است. «قانون جذب».

از این‌رو در سال 2006 فیلم را با عنوان «راز» منتشر کرد. این فیلم به قدری با موفقیت روبه‌رو شید که این کتاب در نوامبر سال 2006 و پس از انتشار، تبدیل به پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز شد و به مدت 146

عارش ادامه داد و کتاب «قدرت» را در سال 2010 و کتاب «معجزه شکرگزاری» را در سال 2012 به چاپ رساند.

درباره مترجم کتاب معجزه شکرگزاری

وامق عسکری مترجم کتاب معجزه شکرگزاری فارغ‌التحصیل دکترای دانشگاه فنیکس است. مطالعات را به صورت حرفه‌ای در مورد موفقیت فردی و روش‌های رسیدن به آن ادامه داده است. از بین اساتید این علم، یک سری تحقیقات را بر روی دکتر ناپلئون هیل داشته است. خیلی زود دوره‌های آموزشی آنلاین را برای افراد با مدیریت اجرایی تجاری راهاندازی کرد وامق عسکری به مدت 5 سال شاگرد باب پراکتر بوده و خودش نیز کتابهای زیادی را نوشته است.

نشر ندای معاصر کتاب معجزه شکرگزاری را با ترجمۀ وامق عسکری به چاپ رسانده است.

امتیازات

سایت گودریدز امتیاز 4.1 از 5 را به این کتاب داده است.

میزان فروش کتاب

کتاب راز پرفروش‌ترین کتاب در سراسر جهان است که به 50 زبان زندگی دنیا ترجمه شده و بیش از 20 میلیون نسخه از آن به چ است.

تحلیل سی بوک در خرید ویژه کتاب معجزه شکرگزاری

چه کسی دلش نمی‌خواهد به راحتی و آسانی یاد شکر و قدردان باشد و مثل نویسندۀ این کتاب 360 درجه زنرگدغد باشد. کتاب بسیار ساده است و در مدت زمانی کوتاه می‌توانید تمرین‌های کتاب را انجام دهید.

گس اگر می‌خواهید با کتاب معجزه ببینید، می‌توانید کتاب معجزه شکرگزاری را از فروشگاه سی‌بوک با تخفیف ورد بخرید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا