بازاریابی

کار از خانه در مقابل کار خانگی – چه چیزی برای شما مناسب است؟

مشاغل مستقر در خانه همان چیزی است که به نظر می رسد – تجارت شخصی شما. این بدان معناست که برای شروع و حفظ آن هزینه های زیادی در بر خواهد داشت. این هزینه ها از کارهای خانگی به کارهای دیگر متفاوت است ، اما آنها معمولاً بسیار کم هزینه هستند و به راحتی بازیافت می شوند. شرکت های سنتی برای شروع و نگهداری هزاران دلار هزینه دارند و هزینه هایی از قبیل: هزینه های راه اندازی ، هزینه های حقوقی ، هزینه های اضافی ، حقوق و مزایای کارمندان ، هزینه های حقوقی ، تبلیغات و موارد دیگر را در بر می گیرند. برای شروع کار مشاغل خانگی بسیار ارزان هستند. اگر یک شرکت بازاریابی شبکه ای باشد ، هزینه ها پایین تر است. در این نوع فرصت ها ، شما یک دستیار مستقل بازاریابی برای شرکت می شوید و به سادگی به سیستم موجود دسترسی پیدا می کنید. وب سایت ، ابزارهای بازاریابی ، محصول یا خدمات ، موارد قانونی و غیره برای شما ایجاد شده است ، و وظیفه شما صرفاً سفارش یا بازاریابی محصول است. الگوی بازاریابی شبکه ای در سالهای اخیر اعتبار بیشتری به دست آورده است زیرا تعداد بیشتری از افراد از آسایش در خانه خود درآمد پاره وقت قابل توجهی کسب می کنند. قدرتمندترین مؤلفه فرصت کسب و کار بازاریابی شبکه ای به عنوان مشاغل مستقر در خانه ، توانایی یک همکار برای درآمد ده ها هزار دلار در هر ماه با ساخت یک تیم شرکایی است که از آنها سود می برند و از آنها سود می برند. بازاریابی شرکت های وابسته نیازی به ایجاد تیم ندارد ، اما این روش شامل بازاریابی یادگیری روش های بازاریابی می شود تا بتواند جریان مداوم بازدیدهای واجد شرایط به وب سایت خود را به امید خرید بازدید کنندگان انجام دهد و سپس شرکت وابسته کمیسیون ایجاد می کند.

از طرف دیگر ، کار از محل کار ، صرفاً گسترش روابط کارمند / کارفرما است که از آسایش خانه کارمند ساخته شده است. نمونه هایی از کار در خانه می تواند شامل موارد زیر باشد: از راه دور از راه دور ، خدمات مشتری ، کارگران پشتیبانی فنی ، نویسندگان و سردبیرانی که به جای قرارداد پرداخت می شوند و غیره. مزایای پیدا کردن کار در خانه به جای کار در خانه این است که تا زمانی که کارهایی را انجام دهید که به شما اختصاص داده شده است ، دستمزدی نیز خواهید داشت. در تجارت ، پرداخت فقط درصورتی انجام می شود که شغل خود را بدست آورید (فروش ، استخدام کننده و غیره). در کارهای خانه معمولاً هزینه های مرتبط با آن وجود ندارد ، و کار و یا مسئولیت کمتری نیز وجود دارد. با این حال ، این شغل فقط به وقت خود به کارمند می پردازد ، و امکان ایجاد درآمد در حال رشد بلند مدت و در حال رشد وجود ندارد. امکانات درآمد محدود است و شخص در واقع وقت خود را برای پول اجاره می دهد. آنها مانند تجارت مشارکت نمی کنند.

برای اداره یک مشاغل خانگی و نه همه افراد ، یک ذهنیت خاص لازم است. این امر برای: خطرات ، رویاپردازان ، بینش ، جاه طلبی و نوع شخصیتی که به دنبال ثروت است. اگر این مناسب شماست ، مدتی را پیدا کنید تا شغلی را از خانه پیدا کنید که در آن احساس خوبی دارید ، یاد بگیرید که یک بازاریاب اینترنتی مؤثر باشید و سپس اقدامات گسترده ای انجام دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا