اخبار بازار

کارشناسان بازاریابی شبکه های اجتماعی را بخوانید!

من این را سال گذشته برای انجمن گردشگری نوشتم. گفتم ارسال قسمت هایی از آن ممکن است به نفع شما باشد 🙂

تعریف ویکی پدیا از بازاریابی شبکه های اجتماعی به شرح زیر است:

بازاریابی رسانه های اجتماعی در حال افزایش ترافیک یا ورود به وب سایت یا پرداختن به موضوع از طریق رسانه های اجتماعی است. با این تعریف ، بدون مرز ، من می دانم که باید هرچه سریعتر به توصیه ها برویم! آنچه در زیر می آید نتیجه مطالعه ، آزمایش و کاوش در شبکه های اجتماعی آژانس های مختلف است و ما سعی می کنیم با گذشت زمان این موارد را تکمیل کنیم. مطمئناً پیشنهادات و نظرات شما می تواند در این زمینه به ما کمک کند. ما در آکادمی فرانگر همچنین احساس می کنیم که می توانیم هر جا که امکان دارد مطالب آموزشی و راهنمایی لازم را به آژانس های گردشگری و فعالان ارائه دهیم

گفته می شود که هر شبکه اجتماعی باید محتواهایی خاص برای مخاطبان خود تولید کند. به عنوان مثال ، اگر ما به صورت مصاحبه محتوا تولید کردیم ، بهتر است متن کامل را در سایت خود وارد کنید. گزارشی کوتاه در لینکدین ارسال کنید و تصویری از مهمترین قسمت مصاحبه اینستاگرام ما ارسال کنید.

برای سایت شبکه های اجتماعی اینستاگرام تمرکز روی محتوای ویدیویی بسیار مهم است. نمونه های بسیار خوبی از صفحات داخلی اینستاگرام را می توان در صفحات اینستاگرام @ گردشگری_یران و @ deltaban.ir یافت. به این دو صفحه نگاه کنید. می توانید فیلم ها را به همراه آهنگ های هیجان انگیز در فیلم ها تماشا کنید. یکی از مواردی که آکادمی Franger توصیه می کند این است که فیلم های افراد مختلف را در اینستاگرام خود درج کنید و ارسال کنید ، اما اگر آنها یک جستجوی ساده انجام دهند ، فیلم های شگفت انگیزی را در سراسر ایران مشاهده خواهید کرد. به طور کلی ، فیلم مقدماتی بسیار محبوب است. همچنین می توانید فیلم های زیادی را از جاذبه های خارجی بدون هزینه های زیاد دریافت کنید. به عنوان مثال ، به سایت YouTube نگاه کنید و به صفحه حمل و نقل مراجعه کنید ، فیلم های بسیاری را که می توانید با یک آهنگ سرگرم کننده در صفحه خود قرار دهید ، پیدا خواهید کرد. به راحتی می توانید با استفاده از ابزار After Effects ، آرم خود را بر روی فیلم ها قرار دهید ، اما باید مجوزهای لازم را از سازنده فیلم دریافت کنید !!

توصیه دیگر آکادمی پرانگر این است که همیشه مخاطبان خود را درگیر مشاغل خود کنید ، این تعامل می تواند با داشتن مسابقات مختلف از جمله مسابقات عکس و موارد دیگر به خوبی سازماندهی شود.

بیشتر بخوانید!

بازاریابی شبکه های اجتماعی

راهنمای مسابقات اینستاگرام

سرویس تبلیغات اینستاگرام “اسپانسر اینستاگرام” نامیده می شود. این سرویس به شما امکان می دهد تا یکی از ارسال های خود را برای مخاطبان خاص پیکربندی کنید. به عنوان مثال ، ممکن است توجه داشته باشید که پست شما به زنان علاقمند به گردشگری یا حمل و نقل هوایی و غیره نشان داده می شود. روش پرداخت شما برای این سرویس ممکن است براساس کلیک یا دستیابی باشد. پرداخت این سرویس توسط شرکتهایی مانند NetCork ، ADS و دیگران ارائه می شود. توصیه آکادمی فرانگر استفاده از این سرویس نیست !! البته این فقط تجربه شخصی من است ، بنابراین من نتوانستم نتیجه خوبی از این نوع تبلیغات کسب کنم. با این وجود ، بهتر است یک بار از سرویس خود استفاده کنید و به مخاطبان خود بگویید که چه کاری انجام می دهید ، در هر صورت ممکن است با نوشتن جملات جذاب تر نتیجه بهتری بگیرید.

توصیه مداوم رنجر ایجاد محتوای جذاب در وب سایت و شبکه اجتماعی شما است. اگر چند کارمند تولیدکننده محتوا دارید ، فقط باید در اینستاگرام کار کنید. خرید سفرهای مسافرتی و خدمات گردشگری به طور کلی ، خریدهای به اصطلاح impuls است و تصمیمات فوری را می گیرید. به همین دلیل است که اغلب وقتی آنها یک فیلم جذاب یا تصویری دیدنی را می بینند ، آنها را به خرید و استفاده از خدمات شما ترغیب می کنند.

بیشتر بخوانید!

اینستاگرام تجاری

بازاریابی کپسولی اینستاگرام

یکی از بهترین مواردی که در کانال تلگرام یا اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری که دارید توصیه می کنید ارسال امسال است. این رویدادها ممکن است بسته به شغل شما متفاوت باشد. به عنوان مثال ، سایت ایران جبنا که یک سایت اشتغال است ، نیازی به استقبال روز جهانی گردشگری ندارد! در شبکه اجتماعی این کسب و کار اطلاعات مربوط به روز مهندس ، روز پزشک و غیره است. برای تجارت گردشگری برخی از وقایع بسیار مهم هستند از جمله مواردی که ما برای شما آورده ایم. در این مناسبت های ویژه بهتر است سعی کنیم در قالب یک تبلیغات تبلیغاتی یا ارائه محتوا ، خود را در اخبار دریافت کرده و خود را به دیگران معرفی کنیم.

رویدادهای مهم گردشگری

تاریخ

برای این رویداد

5 اکتبر – 27 سپتامبر

روز جهانی گردشگری

28 اکتبر – 20 اکتبر

روز جهانی کنترل ترافیک هوایی (مسافران پرواز)

5 نوامبر – 6 نوامبر

هواپیمایی روز جهانی الکترونیک

16 دسامبر – 7 دسامبر

روز جهانی هواپیمایی

5 ژانویه

سالگرد تأسیس نیروی دفاعی نیروی هوایی

2 مارس – 21 فوریه

روز جهانی راهنماهای سفر

5 مارس

سالگرد ایران

6 مه – 26 آوریل

روز جهانی خلبان

8 مه – 28 آوریل

ایمنی روز حمل و نقل جهانی

27 مه – 17 مه

روز جهانی ارتباطات

28 مه – 18 مه

روز جهانی موزه و میراث فرهنگی

10 ژوئن – 31 مه

روز مهماندار

9 ژوئیه – 30 ژوئن

روز جهانی رسانه های اجتماعی

23 سپتامبر – 13 سپتامبر

روز کلیدی

اولین کاری که شما برای بدست آوردن محتوای مناسب در شبکه اجتماعی خود باید انجام دهید این است که مخاطبان یا به اصطلاح شخصیت مخاطبان خود را بشناسید. همیشه میزان تبدیل محتوای تولید شده خود را اندازه بگیرید و معیارها و kpi های مختلف را اندازه گیری کنید.

همیشه اطلاعات مربوط به خدمات مشتری را در نظر بگیرید و به سؤالات متداول در مورد فروش محصول یا خدمات خود پاسخ دهید! به عنوان مثال ، اگر شما یک سرویس ویزای کانادا ارائه می دهید ، بهترین پاسخ را برای پاسخ به سوالات متداول در مورد ویزای کانادا ، هزینه سفر ، اسناد مورد نیاز ، زمان مورد نیاز برای اخذ ویزا و غیره ارائه دهید.

توصیه می کنیم این مطلب را با ایده های آژانس ایجاد آفرینش مطالب بخوانید!

بسیار مهم است که برنامه ای برای ارسال پست های خود در شبکه های اجتماعی داشته باشید و مرتباً این کار را انجام دهید. فقط کافی است یک تقویم محتوا برای ارسال پست های خود ایجاد کنید. برای این منظور توصیه می کنیم از صفحه محتوای زیر بارگیری کنید و از الگوی استفاده کنید!

قالب تقویم محتوا را بارگیری کنید

نتایج: بسیاری از مطالعات و آزمایش ها نشان می دهد که استفاده از عباراتی به نام اصطلاحات عمل ، احتمال استفاده کاربر برای انجام یک عمل یا کار را افزایش می دهد. به عنوان مثال کلیک کنید و تخفیف کسب کنید! برای استفاده ماه رایگان و … کلیک کنید

از عبارات دعوت استفاده کنید تا فعالیت های شبکه اجتماعی خود را جدی بگیرید! تقریباً می توانید بگویید که شبکه های اجتماعی در اینستاگرام به نوعی مانند تبلیغات آفلاین است زیرا ما نمی توانیم با کاربر تماس بگیریم! شما نمی توانید پیوندها را در زیر پست ها قرار دهید (گرچه داستان می تواند به صفحاتی که دارای k10 همپوشانی دارند پیوند بخورد!) در این موارد ، آکادمی فرانگر کد تخفیف ارائه می دهد یا به آن اعضا پیشنهاد می کند تا آنها را تشویق کنند. در سایت بوده و از حمام استفاده کرده اید.

طبق تحقیقات انجام شده و منتشر شده توسط بازاریابان محتوا ، در اینجا مهمترین محتوا که افراد در شبکه های اجتماعی از آن پیروی می کنند.

· یادآوری یک زندگی کوتاه (یادآوری برای فکر کردن در لحظه و زندگی در لحظه)

· امکان رویاها به حقیقت می پیوندند (هر محتوایی که به ما یادآوری کند که رویاهای ما می توانند واقعیت داشته باشند ما را به خود جلب می کند)

به چیزهای بزرگ و عزیز ما ایمان داشته باشید

· به یاد آوردن چیزهای کوچک فراموش شده (مهربانی ، ایثار ، توجه به افراد ضعیف و غیره. ذکر این موارد ساده و مهم یک لذت است)

· محتوای خنده دار

· مطالب شگفت انگیز

· محتوای نوستالژیک

بنابراین مطالب # دلتنگ ، # سرگرم کننده ، # جذاب و بیشتر را در صفحه محتوای خود در نظر بگیرید!

بسیاری از مشاغل پست ها و مطالب خود را در رسانه های اجتماعی بدون برنامه ریزی و سیاست خاص مشخص می کنند. توییتر ، یک شرکت انرژی ، ممکن است هر هفته یک جمله را به طور مرتب توییت کند. اما وقتی نمایش ویژه ای می دهید ، روزانه ده تا بیست توییت درست کنید!

صفحه فروش نساجی اینستاگرام ممکن است چهار پست در هفته ، در یک روز معمولی داشته باشد. اما با حراج فصلی تعداد پست ها در روز به چهار مورد افزایش می یابد.

در مورد سایر شبکه های اجتماعی محبوب نیز همین اتفاق می افتد.

با افزایش تعداد حضور و انتشار پست های بیشتر ، کاربران به تدریج علاقه خود را به مشاهده ، لایک و اظهار نظر از دست می دهند ، و تبدیل به آنچه به عنوان ارواح یا “فالوئهای نامرئی” شناخته می شوند ، می شوند. کسانی که در آمار درجه ها هستند اما فقط یک از تعداد آنها هیچ تاثیری بر روی آنها نمی گذارد ، باعث کاهش در تعداد نظرات و نظرات در کل درجات خوب صفحه می شود.

از طرف دیگر ، احتمالاً می توانید حدس بزنید که با افزایش دفعات حضور ، مشارکت ذهنی مخاطبان در حساب افزایش می یابد. اما به تدریج ، با افزایش فرکانس افزایش ، سود حساب کاهش می یابد. به عبارت دیگر ، نه تنها افزایش تعداد پست ها از این پس باعث افزایش درگیری ذهنی شما خواهد شد. حتی اگر حضور مهمی وجود داشته باشد ، شرکت کنندگان ممکن است تصمیم بگیرند که برای ثبت نام در یک حساب کاربری ثبت نام نکنند.

هنر شبکه های اجتماعی آژانس است که مکان بهینه برای فرکانس در شبکه های اجتماعی پیدا می کند. با استفاده از تجربیات فراوان در زمینه کار با این موضوعات ، ما توانسته ایم بسامد تبلیغات در کانال آکادمی Franger و همچنین کانال Franger Circles را بهینه کنیم تا برای اعضای کانال خوشایند باشد و همچنان تعارض ذهنی خوبی با برند Franger داشته باشد. . البته ، این کار هر روز توسط خانم حاج وندی ، مأمور شبکه های اجتماعی بررسی می شود و او و سایر اعضای تیم هر روز ایده هایی را برای پیشرفت کشف می کنند.

اولین تله ای که مشاغل در معرض رسانه های اجتماعی قرار می گیرند ، تلاش برای افزایش تعداد افراد است. قبل از اینکه به تعداد بالای درجه ها فکر کنید ، می توانید در مورد استراتژی های خود فکر کنید. الگوهای مختلف را امتحان کنید. در فرایند آزمایش و خطا ، یاد بگیرید که چگونه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و سپس به تدریج زمینه بازی را گسترش دهید. بنابراین افزایش تعداد گلها مهم است ، اما این اولویت نیست.

برخی از نکاتی که می توانند رشد طولانی مدت و مؤثر را تسهیل کنند:

– قبل از اعلام رسمی حضور خود در شبکه های اجتماعی ، در حد امکان محتوای اصلی را تهیه و منتشر کنید

– تنوع مطالب را فراموش نکنید.

– از محتوای ناقص استفاده نکنید.

– درباره سیاست خود در برابر نظرات مخالف تصمیم بگیرید.

– زمان مناسبی برای تبلیغات پیدا کنید.

– کل صفحه خود را با محتوای مارک شده و دارای برچسب پر نکنید.

– مرتباً نرخ تبدیل را محاسبه کنید.

– برنامه هایی را در نظر بگیرید که میزان رشد ، رشد آنها و کاهش درجه ها را کنترل کنید ، افرادی که به شما می پیوندند و کسانی که ترک می شوند.

– حضور در هر شبکه اجتماعی باید بطور مستقل مورد توجه قرار گیرد.

– استفاده از همان محتوا در تمام شبکه های اجتماعی اشتباه دیگری است.

فشار مداوم برای جلب مخاطب از یک شبکه اجتماعی به شبکه دیگر به طور مداوم انجام نمی شود.

– بیشتر به کیفیت مطالب خود توجه کنید !! عدم توجه به کیفیت محتوا نیز یکی دیگر از اشتباهات رایج در شبکه های اجتماعی است!

– عدم پاسخگویی به سوالات در شبکه های اجتماعی !! شبکه های اجتماعی یک بستر تعاملی است که برای ایجاد رابطه پایدار بین مشتری و تجارت نیاز به تعامل و پاسخگویی دو طرفه از طرف تجارت دارد.

قبل از شروع بحث ، بیایید مثالی برای شما بگذاریم. برای فروش یک محصول می توانید مدتی آن را به شخص پیشنهاد دهید ، اگر می خواهید نمونه ای دقیق تر از آن تهیه کنید می توانیم بگوییم اگر کالاهای پخته ای را بفروشید می توانید مقداری از آن را برای سلیقه به شخص بدهید. طعم آن را بخورید و اگر می خواهید آن را بخرید اما خدمات را به فروش نرسانید !!! خدمت کردن یک چیز انتزاعی است و مهارت های فروش خاص خود را دارد. طبق نظرسنجی ها ، بیش از 90 درصد مردم هنگام استفاده از خدمات مسافرتی و مسافرتی به نظرات دوستان و دیگران توجه می کنند.

به همین دلیل بازاریابی تأثیرگذار در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و در بسیاری از مطالعات می بینید که بیشترین هزینه تبلیغات و بازاریابی شرکتی در جهان هدر دادن محتوا و بازاریابی تأثیرگذار است. در زمینه گردشگری بسته به مخاطبان خود می توانید از تأثیرگذار مختلف بخواهید خدمات خود را ارائه دهند. البته این مزایای خاصی دارد. بهتر است وقت خود را با تأثیرگذار مورد علاقه خود اختصاص دهید تا متوجه شوید مخاطبان شما در صفحات آنها قرار دارد یا خیر. بسیاری از شرکتهای برجسته جهانگردی ، مانند مارکوپولوس ، مستربات ، پالاتیو ، از این روش استفاده خوبی کرده اند.

بیشتر بخوانید!

راهنمای بازاریابی تاثیر گذار

به عنوان مثال ، در اینجا یک شیوه نامه ارائه شده است که اصول اولیه نحوه پاسخگویی به مشتری و ارتباط با آنها را در یک شبکه اجتماعی ارائه می دهد. این شیوه نامه توسط یکی از اعضای تیم آکادمی فرانگر طراحی شده است و می تواند بسیار بهتر و مکمل ایده ها و ایده های شما باشد.

اگر فرصتی برای پاسخ دادن به همه نظرات ، حداقل مانند آنها ، ندارید. یا به صفحه مشتری مراجعه کرده و پستهای آنها را دوست داشته باشید.

در صورت تعارف مشتری از ما ، به موارد زیر پاسخ خواهیم داد:

ما می توانیم از شما تشکر کنیم: از توجه شما متشکرم

ما خوشحالیم که در کنار شما هستیم.

ممنون از کمک شما

با تشکر از توجه شما ، موفق باشید.

امیدوارم که همیشه راضی باشیم و اگر مشکل خرید دارید لطفا به یاد داشته باشید که پشتیبانی همیشه در دسترس است

در صورت شکایت مشتری در نظرات:

با نام گران قیمت با مشتری تماس بگیرید. به عنوان مثال فرهاد عزیز ، و اگر نام مشتری من در شناسنامه وی مشخص نبود ، لطفا با دوستم تماس بگیرید. و اگر فقط یک خانواده را می شناسید ، چنین بگویید.

اگر مشتری دارای مشکلی است که به ما گزارش شده اما هنوز شکایت دارد ، از آنها بخواهید شماره رهگیری خود را در اختیار ما قرار دهند ، یا از آنها بخواهید که دوباره پیگیری کنند.

اگر راه حلی برای مشکل مشتری وجود دارد ، لطفا به ما اطلاع دهید.

· اگر مشکل مشتری خیلی عمومی و کسل کننده است ، از او بخواهید که جزئیات را به اشتراک بگذارد یا می توانید توضیح دیگری بدهید؟ یا (دوست عزیز ، برای پاسخ صحیح به شما نیاز به توضیح دیگری داریم. ممنون از اشتراک گذاری)

اگر مشتری درخواستی داشته باشد می توانیم بگوییم: از اینکه درخواست خود را با ما به اشتراک گذاشتید متشکریم.

· اگر مشتری منتظر ارائه خدمات از ما است: به ما بگویید: منتظر اطلاعات ما باشید یا اخبار خود را دنبال کنید ، به عنوان مثال در کانال.

برای اطمینان خاطر مشتری ، از او بخواهید که شماره خود را به ما بدهد تا بیشتر ما را دنبال کند یا بگوید که باید با اطلاعات زیادی به شماره شما ایمیل کند.

اگر مشتری از بین رفته یا مخالف تبلیغات است ، با احترام بپرسید مشکل چیست.

اگر کار خود را برای ردیابی مشکل مشتری انجام داده اید و مشتری همچنان آن را می گوید ، فرایند ردیابی را به او می گویید.

· پیشنهاد می کنم این بخش را دنبال کنید.

تبعیض پیشنهاد: (اعضا ، مشوقها در هر کاربر متفاوت است و گاهی اوقات چنین پیشنهادی ممکن است نادر یا تصادفی باشد)

اگر مشتری از مشکل پرداخت و کمبود پول شکایت دارد ، ابتدا کد رهگیری را بخواهید یا از نحوه انجام پرداخت بپرسید.

مثال: ما از قبل برای ناراحتی شما عذرخواهی می کنیم و از شما تشکر می کنیم که تجربه اخیر کتابخانه خود را توضیح دادید و شماره تماس و ایمیل خود را برای بررسی علت به ما ارائه دادید ، و ما از پیشنهادات شما برای بهبود موارد قدردانی می کنیم.

نمونه تظاهرات: ما باید یکی از سیاست های خود را توصیف کنیم ، مانند “ما سعی می کنیم کیفیت را فدای کم هزینه نکنیم”.

اگر مشتری در مورد این آژانس هواپیمایی به ما بگوید ، باید به او بگوییم که ما بی طرف هستیم و خطوط دیگر را بررسی می کنیم.

مثال: از کمک شما متشکرم ، اما آیا برای بهبود بهتر نیست؟ ما یک راه طولانی برای پیشبرد بررسی و پیشنهادات شما و غیره داریم.

· اگر مشتری سؤالی در مورد پیشنهادهای تخفیف ما دارد ، به این صفحه مراجعه کرده یا به عنوان مثال برای ثبت نام در خبرنامه پیشنهاد دهید. (پیشنهاد می کنم به اینجا پیشنهادات دلگرم کننده را ببینید)

یکی از راه های نمایش و افزایش تعداد آژانس های مسافرتی یا تجارت گردشگری شما جایگزین کردن نامه با سایر کانال های مرتبط است. در زیر برخی از آدرس های کانال آژانس مسافرتی آورده شده است. اگر مشتری مشابه ندارید ، جایگزین کردن مشتری می تواند راهی عالی برای شما باشد. اما بهتر است شبکه های اجتماعی همکاران و رقبا را بررسی کنید تا ایده های بهبود را یاد بگیرید.

تیم آکادمی پرانگر حساب های شبکه های اجتماعی آژانس های مختلف از جمله راسپینا ، الی پت و … را مورد بررسی قرار داد تا لیستی از مطالبی که در شبکه های اجتماعی خود ارسال می کنند ، که در زیر آورده شده است.

q رویدادهای ویژه امسال را با عکس و فیلم تبریک می گویم

q اطلاعات در مورد نوع پرواز و اختلاف قیمت (منشور و سیستم)

Q اطلاعات جالب سفر) ده مقصد امن آسیایی برای زنانی که می خواهند

سفر به تنهایی (

q مشاهده مکان های خاص برای سفرهای خاص) به عنوان مثال سفر

ماجراجویی Q (

بلیط را با قیمت مناسب تر در طول روز تبلیغ کنید

اطلاعات کامل سفر برای شهر خاص) بهترین زمان سفر ،

بهترین سفرها ، بهترین دیدنی ها ، بهترین میان وعده ها و غذا ،

بهترین سرگرمی ، بهترین خرید و … (

q فیلم های مسافرتی جالب و مفید (به عنوان مثال نحوه بسته بندی چمدان)

q مکان های مورد علاقه (عکس و فیلم)

q با شهرها و روستاهای دیدنی اما ناشناخته ملاقات کنید

آدرس های تلفن و راه های ارتباطی

کانالها و گروههایی را که اطلاعات سفر دارند تبلیغ کنید

q دریافت خانه کانادا در کانال مسافرتی – مراحل مهاجرت به کانادا در

q کانال مسافرتی – منطقه ای را که در کانال سفر پخش می شود – اسناد را مشخص می کند

q ویزای شینگن مورد نیاز در کانال مسافرتی – انواع ویزای شینگن

q Travel Channel – هزینه ویزای شینگن برای کانال سفر

q ویزای شینگن در کانال سفر پذیرفته نشده است (

q تخفیف ها ی دوره ای

q اخبارهای مسافرتی بسیار جالب در روزنامه ها و مجلات

q) مسیرها و قیمت ها (

q تورهای داخلی و خارجی

q تبریک بیننده های خاص سال با عکس و ویدیو

قیمت گذاری

q تبلیغاتی ویژه برای سفر ها ی زیارتی در روزهای سال خاص

q سا ت GIF های تبلیغاتی

q ترمینال مجاز ایرلاینز می توانید از مبدا تهران) مهرآباد (

q اصلاعات عمومی) امکان دیدن مهمانداری و خلبانی (

جدول جدول جریمه ی بلیت های داخلی

q njohurni ها) حقایقی از وجود حق به به شما نمی گویند (

q خبر) کلاسهای غیر معتبر استرداد در ایرلاین های داخلی (

پرسش و پاسخ و موقع دسترسی ویژه) پر تردد (در هفته)

q انیمیشن های تبلیغاتی) مثل دیرین دیرین (

q خبرهای پزشکی که با مسافرت در ارتباط هستند

پرسش و پاسخ ویدیووی تبلیغاتی

q کشورهایی که ایرانیان بدون روادید می توانند سفر کنند و مدت زمان آن را بگیرند

q جاذبه های جهانگردی شهر ها به نمایش ویدیو همراه با آنگ های

q ح یییههطق

q دیدنئوهای مکانهای زیارتی در روزهای خاص سال تولد ولادت

متن جستجو ، سایت ، عکس (

تبلیغات وب سایت) لینک ها در شبکه های اجتماعی (

q ی ی د ب ب ب ب ن ن ن و و

q ک پاسخ رد دهه ه ق ر ا ااااا

q عجیب ترین و خاص ترین شهرها و روستا های کشور ها

آموزش دیداری از آموزش ی کار با سایت و امکان این و

توضیحات در مورد با کارخانه شرکت

شرکت شعار

اطلاعات مربوط به انواع نشانگرها) نشان دادن و نشان دادن فاصله ، چارتر و

q سیستمی (

q اطلاعاتی درباره‌ی ویز موجود در کشورها

شرکت نمایش داده شده متناسب با شعار

قوانین و مقررات کشورها در ویژگی های گردشگران

q م م ه و و س ب م بب بب ب ب ب

q اپ آب و هوا و اختلاف زمانی

q نوع مشخصات رایج مقاصد سفر

q معرفی بازارهای محل ارائه

q برنامه های قبلی را از سفر کنید

q برنامه نمایش شهرها و نامه گوناگون با لوگوی آژانس

q معرفی کتاب های شخصی

ارائه خدمات ارائه شده در مورد سفر مثل

اشکالی نداره که از دستش بدید! تبادل می تواند بدین صورت باشد که شما پستی را تعیین کنید و به طرف مقابل ارائه دهید تا در کانال خود قرار دهد و اون نیز پستی را تهیه کرده و به شما برای قرار دادن در کانال ارائه دهد. نیازی به ارسال پیام به کاربر نیست. اگر نمی خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، باید از این گزینه استفاده کنید. شما امکان ارسال پیام به کاربر را ندارید. البته توصیه می شود تبادل به صورت همزمان در کانال ها انجام نشود تا حس خوب به اعضای کانال منتقل شود که گویی شما واقعا کانال خوب و مرتبطی را با عنوان # معرفی_کانال قرار داده اید. تعنی دیگران بعد از چند روز دیگر اگر نمی خواهید پیامی ارسال کنید ، لازم است برای کاربر پیام ارسال کنید .. .توو. .ر …………………………. .و ….. اگر نمی خواهید پیام بفرستید ، می توانید برای کاربر پیام ارسال کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا