اخبار بازار

کارخانه های فلزی عرضه انواع ورق های فولادی به کارخانه ها و صنایع – آژانس خبری سریع ایران و اخبار جهان

به گزارش خبرگزاری ، گروه فلزی پیشگام در واردات و عرضه انواع تخته های فلزی با سابقه تقریباً پنج دهه است.

این شرکت با هدف تقویت تولید ، حمایت از سازندگان محلی ، توسعه صنایع و بهبود کیفیت محصول ، نیازهای صاحبان مشاغل و صنعت را شناسایی کرده و گامهای موثری برداشته است.

اولویت اصلی این سیستم ارائه خدمات در زمینه ورق های فولادی ضد زنگ استاندارد بین المللی است بین المللی، بالاترین کیفیت و از همه مهمتر مشتری مداری است.

ورق های استنلس استیل با مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ، این ورق ها به اشکال مختلف در دسترس هستند:

کویل فولاد

صفحه فولاد

ورق پارچه استیل

ورق پیرایش فولاد سطوح ، ضخامت و ابعاد مختلف

ورق فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ چیست و کاربردهای آن چیست؟

معمولاً هنگام صحبت کردن فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ نوعی آلیاژ است که عناصر مهمی مانند فولاد دارد کروم و نیکل در ترکیب شیمیایی آن استفاده می شود. وجود کروم و نیکل در سازه فولادی از آن در برابر محیط های متنوعی محافظت می کند که ممکن است آلیاژ را در معرض خوردگی قرار دهد و بنابراین به این نوع از فولاد ضد زنگ یا فولاد ضد زنگ فولاد نیز نامیده می شود.

کاربرد اصلی انواع پانل های فولادی در صنعت

مهمترین کاربرد ورق های فولادی در صنعت ، صنایع عمده ای از جمله نفت ، گاز ، پتروشیمی ، صنایع غذایی و آشامیدنی ، صنایع آرد و نان ، شیرینی سازی و شکلات ، ساخت تجهیزات بیمارستانی ، دارویی و دارویی ، لوازم خانگی ، تجهیزات آشپزخانه ، صنعت ساختمان آسانسور و آسانسور است ، صنعت پلاستیک ، سیمان و غیره. بنابراین ، با بررسی نیازهای این صنایع و شرکت در کلیه نمایشگاه های مربوطه ، گروه فلزی انواع ورق های استیل را از معتبرترین مارک های جهانی از جمله ورق های فولادی از کشورهایی مانند اسپانیا ، آلمان ، سوئد ، فنلاند ، آفریقای جنوبی ، اسلوونی ، تایوان تهیه و جمع آوری کرده است. و برای کره جنوبی که سطح کیفیت آن توسط کسی پوشیده نیست ، وجود دارد.

راه حل های نوآورانه برای گروه فلزی تحت تحریم

گروه فلزی ، رکورد حضور و غیاب موفق در تعدادی از نمایشگاه های متوسط بین المللی شامل یک نمایشگاه بین بین المللی نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنعت تهران ، نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی در سالهای اخیر بطور منظم و منظم درج شده است. هدف از این کار ارائه خدمات ورق فولادی در سطح جهانی است که با توجه به شرایط بحرانی موجود ، به شکوفایی تولید در کشور کمک خواهد کرد.

گروه فلزی با وجود شرایط دشوار تحریم ، نیاز به رویکرد جدیدی دارد اندازه گیری مشتریان و شناسایی توانائی بازار و از طرف دیگر پیمانکاری و تهیه کالا از تولید کنندگان معتبر بین المللی، نقش مؤثری در تأمین مباحث گوناگون در تأمین کارخانه های داخلی و کارخانه های صنعتی دارد کویل فولاد ضد زنگ دارای استیل است.

شایان ذکر است که گروه فلزی قصد دارد سال جدید را جشن بگیرد تخفیف ویژه به مشتریان خود نیز ارائه دهید هزینه ذخیره سازی فقط تا پایان سال رایگان خواهد بود آنها را فراهم کنید.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و مجموعه های Metal Band می توانند به وب سایت به آدرس www.felez.ir مراجعه کنند یا با شماره 1-6 تماس بگیرند.

این یکی است اعلامیه خبرگزاری پاسخی در مورد نرم افزار ندارد.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا