دانش و فناوری

کارت گرافیک جدید MSI در مدل GTX 1080 Ti Gaming X Trio معرفی شد؛ قدرتمند و خنک!

MSI اخیراً یک کارت گرافیک جدید در GTX 1080 Ti Gaming X Trio معرفی کرد. منتظر ترنجی باشید

قبل از اعلام خبر معرفی یا عرضه کارت گرافیک RX Vega ، خبر کارت گرافیک جدید GTX 1080 Ti اعلام شد! Micro-Star International یا به اختصار MSI از کارت گرافیک جدیدی با نام GTX 1080 Ti Gaming X Trio در جریان نمایشگاه توکیو رونمایی کرد و اکنون این کارت گرافیک به طور رسمی به لیست محصولات MSI اضافه شده است. این کارت گرافیک در رده کارت MSI Gaming X قرار دارد ، اما از طراحی متفاوت و قدرت بیشتری نسبت به قبل برخوردار است. تفاوت بزرگ را می توان در اندازه این کارت گرافیک مشاهده کرد ، به لطف استفاده از یک دستگاه خنک کننده موثر و سه فن خنک کننده ، درک این تفاوت آسان تر شده است.

نسخه دوم از سه فن Trox برای خنک کردن فن ها و لوله های روی این کارت گرافیک استفاده می کند که مورد توجه طرفداران کارت گرافیک MI نیز قرار گرفت. علاوه بر بحث در مورد فناوری این محصول ، باید توجه داشت که ظرفیت و نورپردازی این کارت گرافیک افزایش می یابد. این کارت گرافیک با حجم خود هنگام قرار دادن در 2.5 شکاف قرار می گیرد و از نور RGB در قاب پشتی ، دو طرف کارت و جلوی کارت گرافیک و سیستم هماهنگ سازی نور MSI ، Mystic Light استفاده می کند.

اگر مشخصات کامل منتشر نشده باشد ، ما بیشتر به عکس ها توجه می کنیم. از گرافیک این کارت گرافیک ، می توانید دو کانکتور 8 پین PCIe را مشاهده کنید تا GTX 1080 Ti Gaming X Trio فعال شود. بر اساس اطلاعات منتشر شده در مورد کارت گرافیک ، این کارت دارای فرکانس های Core Clock 1569 مگاهرتز با افزایش یا افزایش فرکانس 1683 مگاهرتز و حافظه فعال (Memory Clocl) 11124 مگاهرتز است. از نظر تصاویر ، این کارت گرافیک دارای دو پورت HDMI ، دو پورت DisplayPort و یک پورت DVI است. کارت گرافیک در 12 اکتبر سال جاری در دسترس خواهد بود و ارزان تر از GTX 1080 Ti Lightining و گران تر از GTX 1080 Ti Gaming X خواهد بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا