دانش و فناوری

کاربران تکراتو از عدم پاسخ گویی سندباد به درخواست ثبت نام رانندگان می‌گویند [آپدیت: اپلیکیشن ثبت نام منتشر شد]

نبت نام رانندگان سندباد از دیروز ، 17 فروردین آغاز شد و اکنون ، کاربران تکراتو رار اطلاع از جزییات این خبر در ادامه با تکراتو همراه شوید.

سامانه حمل و نقل درون شهری سندباد با وعده‌های جذاب پا به عرصه گذاشتن. رانندگان اسنپ و تپسی از وعده های سندباد بسیار استقبال کرده اند و کاربران تکراتو که از میان رانندگان سامانه های حمل و نقل اینترنتی درون شهری بودند، از کار برای سندباد و ترک اسنپ و تپسی بسیار می گویند. اما ظاهرا سندباد در آغاز و در شروع ثبت نام از رانندگان، در بازار تبلیغات و نب بب آشکار شد.

سرویس رسانه تکراتو

عدم پاسخ گویی سندباد

ع) ع ح z z z زا لیت شکایت‌ها از عدم پاسخگویی می‌شود مناسب نبودن نوع ثبت نام و شکست در مراحل ثبت نام.

عدم پاسخ گویی سندباد

سامانه حمل و نقل درون شهری سندباد برای ثبت نام از رانندگان یک روش به ظاهر بسیار ساده را معرفی کرد. سندباد از رانندگان متقاضی کار خواست تا به روش زیر عمل کنند:

ابتنام اولیه:
دارندگان سیم کارت‌های همراه اول، با شماره ۹۹۷۷ بدون پیش‌شماره تماس بگیرید.

راه‌های ارتباطی دیگر، متعاقبا اعلام خواهد شد.

اما بسیاری از کاربران تکراتو از عدم موفقیت در ثبت نام خود میگویند و به نظر میسد روش سندباد برای ثبت نام در شروع کار بسیار ضعیف بوده و عدم موفقیت را به همراه داشته است.

چه کسی پاسخگوی وقت و هزینه ما برای ثبت نام در سندباد است؟

ع رب ظ ظ ظ رب رب رب رب رب رب رب ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ ظ رب س ب ب ی س س ا ا س ب ی ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب

یکی از کاربران تکراتو از هدر رفتن و هزینه‌های می‌گوید که برای ثبت نام صرف می‌کنند:

تمام 30 دقیقه پشت خط منتظر بودم که برای ثبت نام سندباد نوبتم می شود ولی به یک باره از دهمین نفر نوبتم به صدمین نفر تغ. اگر نمی‌توان نامی را ثبت کرد که وقت و هزینه‌مان را صرف نکنیم.

اربر دیگری از تغییر نوبت خود گفت:

دیروز نظرات را می‌خواندم باورم نشد، ولی امروز خودم تماس گرفتم نفر 76 بودم، 21 دقیقه طول کشید تا نوبتم شود ق ق ش ش

یکی دیگر از کاربران تکراتو نوع ثبت نام سندباد را نشان از عملکرد آینده سندباد خواند:

5 بار با شماره های که سند باد اعلام کرد که تماس گرفتم و هر 5 بار از 2 دقیقه که گزینه هایی را که اپراتور می گفت انجام می دادم وقتی بعد از 30 نفر نوبت به من می رساند سیستم بعد از زدن بوق ممتد من را بعد می کند هر 5 بار دقیقاً. این کار را انجام داد و من از ثبت نام پشیمان شدم واقعا سالی که نکوست از بهارش پیداست.

نبتنام ناموفق در سامانه سندباد

برا با اپلیکیشن ثبت‌نام نمی‌کنید؟!

سندباد هنوز اپلیکیشن خود را معرفی نکرده و نمی‌دانیم که اپلیکیشن این سامانه چه‌عملکردی را دارد. اینها تنها برخی از برنامه های اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید با دوستان و خانواده خود استفاده کنید. ه ‌ س س م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م ا ا س س ی ی ی ی

اربری در اینباره میگوید:

برا با اپلیکیشن ثبت نام نمیکنید؟ سوستان درست می فرمایند. حق با شماست چنددقیقه کلا قطع می شود. مگر وقت ملت بازیچه شماست ؟؟ آیا اسنپ و تپسی تلفنی ثبت نام کرده اند؟
می‌توانید با این همه راننده‌های ثبت نام کنید؟

بروکسل:

اپلیکیشن پیش ثبت نام رانندگان سندباد منتشر شد!

اس از کش و قوس های متعدد پتفلرم حمل و نقل سندباد برای سهولت در ثبت نام رانندگان خود ق ت. برای دانلود اپلیکیشن اینجا کلیک کنید!

نمایش از اپلیکیشن سندباد
نمایش از اپلیکیشن سندباد

کلام آخر

تو را راحت نخواهم گذاشت: به سوی تو می آیم تو را آسوده نمی گذارم: به سوی تو خواهم آمد. اما عدم پاسخگویی سندباد در ثبت نام از رانندگان متقاضی کار در این سامانه، شروع ضعیفی از کار خود ارائه کرده است.

ساری از کاربران از آغاز این چنین و عدم پاسخگویی به سندباد ناامید شده و عملکرد آینده سندباد را ضعیف پیش‌نی می‌کنند. من شما را راحت نمی گذارم، با آرامش به شما می آیم.

بته از ابتدا سندباد مبنی بر بیمه راننده‌هایش کمی دور از انتظار کاربران بود. از ابتدا نیز کاربران معتقدند که ظاهرا بیمه می شوند در انتظار کار بیش از حد مسافران خواهند بود. اینجا هنوز چیزی نیست، اما ارزشش را دارد.

هامنت های خود را در خصوص عملکرد سندباد در پست اینستاگرام زیر با تکراتو در میان گذاشتن تا خواسته ا

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره عدم پاسخگویی سندباد چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا