کابین های تلفن عمومی به ایستگاه هوش مصنوعی تبدیل خواهد شد

کابین های تلفن عمومی در ایتالیا قرار است به ایستگاه هوش مصنوعی تبدیل شوند. این ایستگاه ها اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شهروندان و گردشگران قرار می دهند.
براساس گزارش های اخیر، گشور ایتالیا قصد دارد کابین های بلااستفاده تلفن عمومی را به ایستگاه  هوش مصنوعی تبدیل کند. این ایستگاه ها در حقیقت اطلاعاتی مفیدی را از ساعت نمایش تئاترها، فیلمهای سینمایی، اطلاعات گردشگری و غیره را در اختیار شهروندان و گردشگران قرار می دهند و به نوعی نقش یک ایستگاه اطلاعات را نیز ایفا می کنند.
بیشتر بخوانید: با هدست هوش مصنوعی Prophetic رویاهایتان را کنترل کنید
کابین های تلفن عمومی به ایستگاه هوش مصنوعی تبدیل خواهد شد
کابین های تلفن شرکت مخابراتی تیم، به «ایستگاه های هوش مصنوعی» در ایتالیا تبدیل می شوند.
کابین های ذکر شده، اطلاعاتی درباره فرهنگ، گردشگری و تمام اطلاعاتی که شهرداری تهیه می کند را به شهروندان و گردشگران ارائه می دهند. این اطلاعات شامل پیشنهادات موزه ها، سینما، تئاتر، کنسرت ها و رویدادهای فرهنگی است.
آغاز تغییر کاربری کابین های تلفن از میلان شروع شده است و پیترو لابریولا، مدیرعامل شرکت تیم در این خصوص اعلام کرده است که این فرآیند از سال 2023 تا سال 2026 ادامه خواهد یافت. یکی از آخرین کشورهایی که با کابین های قدیمی خداحافظی کرد کشور فرانسه بود که تا سال 2017 آنها را فعال نگه داشته بود.

اکنون شهر میلان ایتالیا اولین شهری است که یک کابین تلفن خیابانی در آن راه اندازی شده و شرکت تیم با توجه به یک توافق با شهرداری میلان برنامه ریزی کرده است که 450 کابین دیگر نیز راه اندازی کند و سپس به تدریج به 13 شهر دیگر رفته و مجموعا حدود 2500 کابین را راه اندازی نماید.
کابین های دیجیتال جدید، واقعی ترین ایستگاه های هوش مصنوعی با حالت صفحه لمسی هستند.
شرکت تیم در بیانیه ای توضیح داد:
«کابین های دیجیتال یک پایگاه انطباقی و یکپارچه هستند و با اپلیکیشن های حس گر به افراد با معلولیت های حرکتی، مشکلات زبانی یا بصری اجازه می دهند تا به اطلاعات و خدمات دیجیتال به صورت آسان و سریع دسترسی داشته باشند.»
لابریولا تصریح کرده است که با این پروژه، کابین های قدیمی که در دهه پنجاه میلادی متولد شدند را به یک صندوق چند خدمتی نسل جدید تبدیل می کنیم که به بهبود پایداری شهرهای ما کمک می کند.
بیشتر بخوانید:

    آبروریزی جدید متا؛ ساخت استیکرهای غیراخلاقی با هوش مصنوعی فیسبوک مسنجر
    سند هوش مصنوعی کشور در وزارت ارتباطات تدوین شده است
    ابزار هوش مصنوعی ویرایش تصویر جدید ادوبی معرفی شد [+ویدیو]

نظر شما درباره تبدیل کابین های تلفن عمومی به ایستگاه هوش مصنوعی در ایتالیا چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
.
منبع: سیتنا
 

دکمه بازگشت به بالا