دانش و فناوری

چین پارچه تمیزکننده مشابه اپل را تنها با قیمت ۳ دلار به‌جای ۱۹ دلار به‌فروش می‌رساند

یکی از محصولاتی که ماه گذشته در رسانه ها مورد بحث قرار گرفت، سیب برای تمیز کردن سیب یک بافت نانو وجود داشت. مزیت اصلی این پارچه یک ماده نرم و غیر ساینده است که به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان کامل دستگاه خود را تمیز کنید. تیم iFixit به پیروزی ادامه داد تست های مختلف در این مورد پارچه، که البته در نتیجه این آزمایش، “تفاوت زیادی با میکروفیبر معمولی ندارد.” از آنجایی که چینی ها به ارائه طرح های جایگزین مانند محصولات در مقیاس بزرگ شهرت دارند، همین پارچه تمیزکننده مبتنی بر اپل اخیراً در فروشگاه های چینی به جای 19 دلار به قیمت 3 دلار فروخته می شود که می تواند جایگزین خوبی برای مدل گران قیمت آمریکایی باشد.

پارچه تمیز کننده چینی مشابه نمونه سیب

یک نسخه مقرون به صرفه از دستمال برتر اپل کار می کند فروشگاه های آنلاین چینی برای فروش. صفحه محصول خود “همان مدل اپل، مستقیماً از کارخانه، به عنوان وب سایت رسمی” را توصیف می کند. این پیام را می توان اینگونه تعبیر کرد که در کارخانه ای که دستمال های اپل واقعی تولید می شود، خط تولید راه اندازی کرده اند و همان پارچه ها را با قیمت کمتری به فروش می رسانند که تنها تفاوت آن نسخه اصلی است که لوگوی اپل ندارد. . آی تی.

این دستمال فقط ارزشش را دارد 2.63 دلار داده شده. اگرچه تقاضای اپل برای منسوجات زیاد است و ارسال سفارشات آن در سال آینده به دست مصرف کنندگان خواهد رسید، نسخه چینی آن اکنون آماده ارسال است. فقط باید مطمئن شویم که این نسخه جعلی با دستگاه های اپل سازگار است و به اندازه دستگاه های اصلی آلودگی را پاک می کند.

پارچه تمیز کننده چینی مشابه نمونه سیب

پارچه تمیز کننده چینی مشابه نمونه سیب

همه شما می دانید که در حین استفاده، گرد و غبار روی سطح تجهیزات جمع می شود و ممکن است کثیفی و لکه های چرب ظاهر شود. به همین دلیل، آنها نیاز به تمیز کردن منظم دارند. بسیاری از مردم به این فکر می کنند که از چه محصولاتی می توان استفاده کرد و چگونه از آنها مراقبت کرد. اپل به این مهم رسیدگی کرده و اخیراً یک پارچه تمیزکننده گران قیمت را به خط تولید خود اضافه کرده است.

این پارچه از یک ماده نرم و بادوام ساخته شده است که “به طور ایمن و موثر هر صفحه نمایش محصولات اپل، از جمله شیشه های با بافت نانو را تمیز می کند.” این شرکت مستقر در کوپرتینو به کاربران Pro Display XDR هشدار می دهد. برای تمیز کردن نمایش و پاک کردن فقط با یک پارچه مخصوص استفاده می شود.

نظر شما در مورد پیشنهاد چین برای تولید پارچه ای شبیه به مدل اپل تنها با یک هفتم قیمت نسخه اصلی چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا