دانش و فناوری

چین در نزدیکی کارخانه اصلی فاکسکان برای تولید آیفون محدودیت‌های جدیدی را اعمال می‌کند

ازآنجایی‌که تعداد موارد به کوید در چین در حال افزایش است، دولت محلی بار دیگر در حال قرنطینه در این است. این بار، یک قرنطینه جدید در شهر ژنگژو چین و در نزدیکی کارخانه اصلی فاکسان برای آیفون، احتمالاً منفد

احتمال تاثیر منفی تولید به‌دلیل در رابطه‌های جدید در چین

طبق گزارش بلومبرگمقامات چینی روز جمعه اعلام کردند که بخش‌هایی در منطقه اقتصادی فرودگاه ژنگژو فوراً قرنطینه شده‌اند. درنتیجه مردم تا اطلاع‌ثانوی نمی‌توانند خانه‌های خود را در این مکان ترک کنند. این گزارش می‌کند که بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون که متعلق به فاکسکان است، در این منطقه قرار دارد. این شرکت در روزهای گذشته کار خود را ملزم به انجام آزمایش اجباری کوید کرده است.

ما خ س ه و و ک ک ک ه ه ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن م م……….. این اولین بار نیست که محصولات اپل را در سال جاری تحت‌تأثیر قرنطینه در چین قرار می‌دهد. ماه گذشته، فاکسکان به‌دلیل، یک قرنطینه دیگر را در پی خود کووید، فعالیت در شهر شنژن به‌حالت تعلیق انجام می‌دهد. در آنجا، این شرکت تایوانی همچنین کارخانه‌هایی دارد که مسئول مونتاژ آیفون و سایر محصولات اپل هستند.

احتمال تاثیر منفی تولید به‌دلیل در رابطه‌های جدید در چین

احتمال تاثیر منفی تولید به‌دلیل در رابطه‌های جدید در چین

به‌گفته‌های تحلیلگران، محدودیت‌های اعمالی که منجر به تولید می‌شود از دست رفتن ۶ ا درعینحال، تولید دستگاههایی مانند مک بوک پرو پیشرفته و نسل پنجم آیپد ایر جدید نیز تحتتأثیر قرار گرفته است، زیرا تخمینهای تاریخ تحویل بهطور قابلتوجهی افزایش یافتهاند.

سایر برنامه های کاربردی مانند Pegatron و Quanta Computer نیز فعالیت های خود را در شرق چین انجام داده اند.

نظر شما درمورد احتمال تأثیر منفی تولید آیفون به دلیل اعمال مربوط به جدید در شهر ژنگژو چین و در نزدیکی سا.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا