بازاریابی

چگونه SEO می تواند به استراتژی بازاریابی اینترنتی شما کمک کند؟

احتمالاً SEO امروزه موثرترین استراتژی بازاریابی جستجوی رایگان در اینترنت است. جای تعجب نیست که بسیاری از مشاغل و حتی افراد در حال حاضر به طور فزاینده ای این فناوری را برای دستیابی به اهداف تجاری کوتاه مدت و بلند مدت خود اتخاذ می کنند.

در حقیقت ، مطابق نظرسنجی Comscore که در ماه مه 2014 انجام شد ، 18.5 میلیارد نفر جستجو را با 5 موتور برتر جستجو در ایالات متحده انجام دادند. در حالی که یک مطالعه مرتبط دیگر نشان داد که جستجوی ارگانیک 85٪ از کلیکهای SERPs را به دست آورد و جستجوهای PPC تنها 15٪ از این سهم را به خود اختصاص دادند.

مزایای سئو

بنابراین ، موتورهای بهینه سازی موتورهای جستجو می توانند مزایای بسیاری را ارائه دهند که بیشتر تکنیک های بازاریابی اینترنتی دشوار است. این شامل افزایش دید برند ، آگاهی از برند ، اعتبار و ایجاد ترافیک است که در کنار هم منجر به رشد چشمگیر در تولید درآمد می شود. با این حال ، بسیاری از دارندگان وب سایت متأسفانه می دانند که SEO فقط یک حساب غیرقابل اجتناب برای کمپین های بازاریابی آنلاین خود است ، به همان روشی که آنها با هزینه های خانوادگی روبرو هستند. حقیقت بسیار متفاوت است. این استراتژی می تواند یک سرمایه گذاری بسیار با ارزش باشد. سرمایه گذاری که می تواند بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری را با روشی مقرون به صرفه کسب کند. این در مقایسه با پرداخت هر کلیک (PPC) کاملاً مشهود است. هنگامی که به یک دلیل یا دیگر ، یک کارزار PPC را متوقف کنید ، به طور خودکار دید خود را از دست می دهد و از ترافیک ناشی از این استراتژی بازاریابی اینترنتی چشم پوشی می کند. از طرف دیگر ، SEO یک استراتژی مداوم است. این ویژگی با استمرار بسیار خوبی که به اشخاص تجاری امکان می دهد تا حضور خود را در اینترنت برقرار کنند ، کیفیت ترافیک سایت های خود را افزایش دهند و به بالاترین رتبه در موتورهای اصلی جستجو مانند Google ، Bing یا Yahoo! دست پیدا کنند. در مشتریان بالقوه بیشتری که به راحتی قابل تبدیل هستند ، جمع کنید. در اصل ، شما باید از بازاریابی موتور جستجو به عنوان یک مسیر تبدیل بی حد و حصر مشتری طولانی مدت فکر کنید. از طریق مطالعه موردی Google SERPs ، سایت های دارای رتبه برتر 36.4٪ از کلیه کلیک ها را ثابت کرده اند. از این رو ، قرار گرفتن در موقعیت های 1 تا 3 ، به کاربران با اعتبار قوی برای شرکت شما و محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید ، نشان می دهد.

نحوه ساختن یک کمپین SEO موثر

با وجود همه اینها ، تهیه یک استراتژی عالی SEO و نهایتا اجرای آن به آسانی به نظر نمی رسد. عوامل مرتبط زیادی وجود دارد که در دستیابی و حفظ بالاترین رتبه ها نقش عمده ای دارند. اول از همه ، تقریباً تمام موتورهای جستجوگر اصلی مرتباً الگوریتم های خود را بروزرسانی می کنند و اگر نتوانید از این تغییرات کنار بیایید ، ممکن است به راحتی جای خود را در SERP ها از دست دهید. همچنین ، رقابت شما می تواند در هر زمان یک استراتژی برتر را تدوین و پیاده سازی کند و شما را از موقعیت مطلوب خود دور کند. بنابراین ، برای استخدام خدمات جستجوگرهای حرفه ای سئو که می تواند جنبه اساسی این کمپین بازاریابی آنلاین را مدیریت کند ، مبلغ زیادی پرداخت می شود. این متخصصان می توانند در کمک به شما در ایجاد یک پایه محکم سئو و همچنین ارائه راهنمایی های پیشرفته در اجرای و مدیریت بهترین فناوری هایی که با اهداف تجاری شما هماهنگ هستند ، بسیار ارزشمند باشند.

همانطور که انتظار می رود ، جنبه های بسیاری از این روش بازاریابی اینترنتی وجود دارد که به عنوان سئو در صفحه یا خارج از آن دسته بندی می شوند. این شامل ایجاد و تهیه محتوا و لینک سازی بهینه شده با کلمه کلیدی است. یک شرکت معتبر جستجوگرها این و سایر عوامل را با هم ترکیب می کند که سایت شما را قادر می سازد به بالاترین رتبه ها برسد. به نوبه خود ، این باعث افزایش کیفیت ترافیک به سمت آن ، افزایش آگاهی از نام تجاری شما و همچنین افزایش گلوله برفی می شود که به صورت آنلاین دریافت می کنید. بدون شک یکی از بهترین ویژگیهای بازاریابی موتورهای جستجوگر این واقعیت است که می توان نتایج آن را با تجزیه و تحلیل وب اندازه گیری دقیق کرد. برای این منظور ، تقریباً تمام شرکت های ارائه دهنده این خدمات طیف گسترده ای از معیارها را ایجاد کرده اند که به آنها امکان داده است تا هر زمان و هر زمان ، کارآیی این استراتژی بازاریابی آنلاین را به صورت دقیق تحلیل کنند. این باعث می شود تا مشتریان خود به راحتی امکان سنجی فن آوری های مختلفی را که اعمال می کنند ، بسنجند. در حالی که ، در عین حال ، شناسایی تکنیک های بهتر برای دستیابی یا حتی فراتر از بازده مورد نیاز سرمایه گذاری به روشی بدون استرس.

SEO Web Analytics

اعطا می شود ، هر شرکت SEO دارای پارامترهای تحلیل وب خاص خود است. با این حال ، بسیاری از این معیارها می توانند به طور گسترده در دو گروه طبقه بندی شوند. آنها اقدامات دستیابی و اقدام هستند. نوع اول برای تعیین میزان ترافیکی که سایت دریافت می کند به علاوه یک سفارش SERP بر این اساس طراحی شده است. این مسیری طولانی را در پیش می گیرد که به مشتریان می توان مبنایی را برای انجام هرگونه استراتژی SEO تعریف کرد. برخی از مهمترین معیارهای دستیابی شامل خزیدن (قابلیت مشاهده خزیدن موتور جستجوی وب سایت) به همراه کلمات کلیدی مارک دار و بدون مارک است. متریک آخر این متخصصان را قادر می سازد کلمات کلیدی داغ را شناسایی کرده و مشکلات احتمالی ناشی از فن آوری ناقص کلمه کلیدی کلیدی را شناسایی کنند.

اندازه گیری رویه آنها از طرف آنها طراحی شده است تا ضمن اطمینان از اقدامات انجام شده توسط بازدید کنندگان به وب سایت خاص. اکثر موتورهای جستجو تعامل و محتوای اجتماعی را برای رتبه بندی سایتهای ارسال شده به آنها ارزیابی می کنند. نرخ گزاف گویی نمونه ای عالی از معیارهای تجاری است. در حالت ایده آل ، تعداد بازدید کنندگان که سایت را ترک می کنند پس از مشاهده فقط یک صفحه مشاهده می کنید. هرچه نرخ گزاف گویی وب سایت بالاتر باشد ، رتبه آن در SERP پایین تر است. وقتی صحبت از تعامل با محتوا می شود ، موتورهای جستجوگرها ابزاری برای ایجاد محبوب ترین صفحات و حتی لیست کردن موارد دارند. بیش از این ، آنهایی که بالاترین نرخ تبدیل را دارند. از اقدامات مهم دیگر عمل به عنوان مراجعه کنندگان به اجتماع یاد می شود. این متریک به شرکتهای بازاریابی موتور جستجو اجازه می دهد تا بستر رسانه اجتماعی را تعریف کنند که بیشترین ترافیک را به سمت سایتهای مشتری خود هدایت کند. ضمن نظارت بر کلیه اقداماتی که این بازدید کنندگان نیز انجام می دهند.

نتیجه گیری

با تشکر از این معیارها و معیارهای زیادی ، این متخصصان همیشه در موقعیتی عالی هستند تا اثربخشی استراتژی هایی را که برای مشتری خود تعیین کرده اند نشان دهند. از این رو ، تحقق مزایای فوق العاده ای که سئو می تواند در کوتاه مدت و بلند مدت به همه اشخاص تجاری ارائه دهد بسیار آسان است. شما هرگز نمی توانید در خدمات بازاریابی حرفه ای در تلاش های بازاریابی آنلاین اشتباه کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا