عمومی

چگونه یک وبلاگ نویس معمار شوید ؟!


در معماری دو شرط موفقیت وجود دارد:

1) الزامات: اولین چیزی که باید در خاطر داشته باشید این است که: “آیا واقعاً تجربه ای برای انجام این کار دارم یا نه؟”
آیا این بدان معنی است که من یک آموزش و تجربه مرتبط با معماری دارم یا فقط می خواهم برند خودم را در این زمین توسعه دهم ، پس هدف من کسب تبلیغات و کسب درآمد است؟

پیشنهاد می کنم اگر تجربه کافی ندارید حتما تسلیم شوید ، چرا ؟!
زیرا این رشته به طور مستقیم با فرهنگ و زندگی روزمره مردم در مبادله و انتشار اطلاعات از طرف شما می تواند به طور کلی تأثیر منفی بر جامعه بگذارد!

خوب ، اگر تجربه کافی دارید ، به شما تبریک می گویم ، شرط اصلی برای شروع آن را دارید.

شما فقط نیاز اصلی را برای شروع دارید و باید آن را بدانید بس است اینطوری نیست

1) شرایط کافی: اول از همه ، علاوه بر داشتن تخصص در معماری ، نیاز دیگری نیز وجود دارد و این چیزی جز توسعه نیست تجربه وبلاگ نویسی شما باید بدانید منظور از وبلاگ نویسی چیست! او چه توانایی هایی را می خواهد.

کلمه blog یک کلمه انگلیسی است که به اختصار کلمه blog. بلاگر به معنای واقعی کلمه به معنای بلاگر است. این یعنی شخص بلاگ نویسی. اما با گذشت زمان ، معنی Blogger تغییر یافت. امروزه قرار است این اصطلاح چیزی بیش از یک بلاگر باشد. بلاگر به شخصی اشاره می کند که در حرفه خود شهرت کسب کرده است. به گونه ای که این محتوا از دیدگاه خودش تولید شده و بر اساس تجربیات ، نظرات و سلیقه های شخصی وی در موضوعات مختلف است و نظرات وی مورد قبول عموم قرار می گیرد. [1]

معماری ، مانند بقیه زمینه ها ، اقیانوس وسیعی است که مباحث جالب بسیاری دارد.

شما باید با وجود توانایی خود در این زمینه فقط روی شاخه های تخصصی خود بیابید و تمرکز کنید سال همانطور که از یک اقیانوس وسیع تر عبور می کنید ، در همان مسیر شروع کنید موضوع معماری اما من به شما پیشنهاد می کنم موضوع خود را کوچکتر و تخصصی تر کنیدیک سوزن کوچک اما عمیق.

به جای داشتن یک اقیانوس گسترده با عمق کم عمق ، یک سوزن کوچک اما عمیق را امتحان کنید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که هر موضوعی که انتخاب می کنیم مخاطب خاصی دارد ، به عنوان مثال اگر می خواهید در مورد جهیزیه بنویسید ، مخاطب دختر خوش شانس 🙂 که باید تعریف و طبقه بندی کنید. ویژگی های رفتاری و شخصیتی آنها را یادداشت کنید ، درآمد هر دسته را ، مکانهایی که می توانید در آن پیدا کنید ، تعیین کنید و برخی از ویژگی های دیگر را پیدا کنید که آنچه را شخصیت می نامید به شما می دهد.

خوب بودن وبلاگ نویسی است با شما آشنا شوید در مورد یک موضوع خاص.

کلمه کلیدی بالا این است که شما را بشناسیم ، به این معنی که در بین بعضی از افراد خود را پیدا خواهید کرد ، یعنی آنها شما را می شناسند؛ اما چگونه دانش شما آنها را منتقل می کند؟

آیا در مورد این سوال فکر کرده اید؟

“چگونه دانش شما آنها را منتقل می کند؟”
این افراد که شما را خواهند شناخت ، وقتی چشمان خود را بستند و به شما فکر کنند ، چگونه آن شخص را تصور می کنید؟ خوب؟ بد؟ مودب؟ خواندن و نوشتن؟ مادرم؟ کار؟ مهربان؟ یا هزاره صفت آیا بیشتر وجود دارد؟
سخت بود ، نه ؟!
خوشبختانه نگران نباشید در مورد چه فکر کنیم کاملاً به عهده شماست !!!

شما تعریف می کنید صفت این برای شماست!
دوباره یک کلمه کلیدی دیگر 🙂
صفت

حالا ، کاری که می خواهید خوب انجام دهید ، یا به آن عجله نکنید ، در مورد آن فکر نکنید ، مدتی راجع به آن فکر کنید ؛ با آرامش بروید و چشمان خود را ببندید ، تصور کنید پنج سال آینده که شما یک وبلاگ نویس معروف هستید. در خیال خود به یک کافه بروید دسر چای از آن بخواهید 🙂 در حالی که شما در آنجا نشسته اید ، دو نفر نشسته اند و منتظر چای هستند و لپ تاپ من ممکن است آماده باشد (لپ تاپ شمشیر سامورایی برای وبلاگ نویس دارد :)) و این یکی از طرفداران اصلی است (این چای است) حالا روی اول تمرکز کنید و روی دوم تمرکز کنید ، وارد درب شوید وبلاگ نویس جالب را تماشا کنید ، پس چه احساسی دارید؟ چه چیزی در ذهن شماست؟ آیا می خواهید به او بگویید (زیرا شوخی می کند)؟ یا از لکنت می ترسید (چون خاکی نیست و گرم کردن آن آسان نیست)؟ خلاصه اینکه هزاران سؤال و شرایط !!!

اگر می توانید تصور کنید ، می خواهم به شما تبریک بگویم چشم انداز ، بینایی آینده خود را برای پنج سال تصور کنید! همه چیز را به سرعت در ذهن خود بنویسید و هرگز آن را فراموش نکنید.
خوب ، حالا که ویژگی های بینایی و مارک تجاری دارید ، باید به همان اصول پایبند باشید ، به عنوان مثال ، اگر فردی با رتبه بالایی هستید ، احتمالاً شما کافی شاپ سفارش نمی دهید.
صدای گفتار شما خیلی سرزنده و یا حتی گرم نیست.
خلاصه: من به عنوان یک وبلاگ نویس به شما آسیب نمی رسانم.

 • رنگی که قرار است دانش باشد
 • لهجه شما
 • حضور شما
 • آرمی که طرح را نشان می دهد
 • لیست دلخواه
 • و …

شما هستید 2 به صفت برای خود و ببینمت تقریباً از نوعاستراتژی برندسازی شخصی به یاد داشته باشید ، هر کجا که با مشکلی روبرو شدید و چقدر بد به ویژگی ها و امکانات خود واکنش نشان می دهید.
کار انتخاب رشته مأموریت من همچنین توصیه می کنم خودتان آن را جستجو کنید

خوب ، ما اینجا خوب شدیم و می دانیم موضوع یا مباحثی را که می خواهیم روی آن کار کنیم ، و همچنین تقریباً مارک تجاری ما ، اکنون زمان تصمیم گیری برای فرمت های ارسال مطالب ما رسیده است!
بیایید چند نکته مهم را مرور کنیم:
1) تصویر: الف) عکس + متن کوتاه ب) عکس (ها) + متن بلند c) تصویر نوشته شده د) نمودار

1) فیلم: الف) فیلم + متن کوتاه ب) فیلم (کلیپ) + متن بلند c) نمایش اسلاید د) موسیقی عکاسی ه) پخش زنده

کتاب الکترونیکی

سمینار یا سمینار

متأسفم قبل از اینکه مجبور شوید آن را مشخص کنید مطالب چگونه است ؟! آیا این بدان معنی است که شما مربی خواهید شد ؟! قاطع باشید ؟! بامزه باشید ؟! مرجع باشید ؟! یا هر چیزی! پس از انتخاب این مورد ، به بالا بروید و چه تعداد از آنها در نمایندگی برند شما مهارت دارند.

صبر نکنید!
می دونی ؟! شما هنوز هم می توانید با خیال راحت یک طرح و نوع محتوا را انتخاب کنید! شما باید چیز دیگری را بررسی کنید ، بگذارید یک نکته مهم را برای شما فراهم کنم که آتش نگیرید 🙂 بنابراین بیایید به چیز بعدی برویم.

مطمئناً چون می توانید با دیگران در ارتباط باشید شما باید دچار مشکل شوید کانال ارتباطی اما ما باید آن را انتخاب کنیم دقیقاً چه کانال ما را تغذیه می کند.
اولین گزینه ای که به ذهنمان خطور می کند ، یا همانطور که Bled Iniesta می گوید 🙂
اینستاگرام:

آیا اینستاگرام برای ما خوب است یا بد؟
تیغه های اینیستا از طرف کاربر ، تیغه هایی از موارد موفق ، پره های چشم انداز خوب برای افراد آسیب دیده.
اما فراموش نکنید که به گفته علیرضا کاظم زاده (کارشناس بازاریابی شبکه های اجتماعی) اینستا از کاربران اینستا لذت می برد ، بنابراین سعی کنید علاوه بر انتشار محتوای سفارشی ، برنامه ای برای سرگرمی آنها داشته باشید.
قالب محتوایی که می توانید ارسال کنید نیز ضعیف است: یکی الفبای ، یکی جیم ، یک صفحه ، دو حرف ، دو جیم ، دو صفحه ، دو.

خوب ، شما مطمئناً می توانید از Telegram ، Twitter ، LinkedIn و سایر شبکه های اجتماعی با استراتژی های مختلف و قالب های مختلف محتوا استفاده کنید.

اما فکر می کنم می خواهم یک کانال ارتباطی تخصصی تر در معماری به شما بگویم:

مهندس آن:

معمار آن یک شبکه اجتماعی است که سعی دارد متخصصان و متخصصان را به خانه داران وصل کند و بستری را فراهم می کند که بتوانید به مطالب خود دسترسی پیدا کنید و به محتوای خود به عنوان 1) زن خانه دار 2) متخصصان دیگر و 2) شرکت مهندسی کنید.
شاید سؤال این باشد که چه نوع محتوایی را می توانیم درون معماری آن منتشر کنیم ؟!
خوب ، از آنجا که کار معمار کمک به مردم برای ساختن خانه ای بهتر و اصیل تر است ، به شما امکان می دهد:

 • کیف پول خود را لیست کنید.
 • انتشار مقالات تخصصی با متن بلند و تصاویر مرتبط.
 • رزومه و آرم خود را ایجاد کنید.
 • دیگران نیز می توانند نظر خود را بنویسند و ارزیابی کنند.
 • و تمام ویژگی های دیگری که من توصیه می کنم آن را به خودتان و امتحانش کن.

یکی از مزایایی که یک معمار می تواند به شما بدهد این است که در صورت وجود یک وب سایت شخصی یا صفحه وبلاگ ، احساس راحتی می کند.
چرا ؟!
چون جایی می خواهید که می توانید مثال شما انتشار ، شما می خواهید ترکش کن اطلاعات تماس شما ترکش کن درباره ماآنچه را که می خواهید بنویسید و تمام کارهای دیگری را که می توانید در معماری آن انجام دهید که نیازی به آن ندارید ، بدست آورید برای طراحی وب سایت وقت و هزینه کنید لازم نیست ، خوب می توانید از SEO استفاده کنید (سایت خود را برای نمایش در اولین صفحات نتایج جستجوی Google بهینه کنید) و دوباره نیازی به آن ندارید برای بهبود سایت خود وقت و هزینه کنید.

در کنار همه اینها جنسیت مخاطب این بیشتر شبیه شما است شخصیت شما می خواهید

اهداف خود را تعیین کنید ، استراتژی برند خود را تعریف کنید ، یک پروفایل Instagram ایجاد کنید و آن را مهندسی کنید و اگر بودجه کافی دارید ، وب سایت شخصی شما نیز انتخاب خوبی است.

در بخش بعدی در مورد تکنیک ها و قوانین راهنمایی انگشت نیز صحبت خواهیم کرد. ما هنوز کاملاً آماده نیستیم اما از شروع نترسید 🙂 برای یک سفر بهتر با من بپیوندید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه یک وبلاگ نویس معمار شوید ؟!

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا