اخبار بازار

چگونه یک مگس قایق قایق هابوب را می کشد؟

این مقاله یک بررسی از Flywheel است که یک ترجمه وب سایت hubspot است. من پیشنهاد می کنم ، البته قبل از آن را بدانید چگونه یک مگس قایق قایق هابوب را می کشد؟ مقاله هواپیمای چرخدار چیست؟ بخوانید

راستش ، من خوشحال نبودم که برایان هالیگان (مدیرعامل هاب اسپوت) در مورد قیف بازنشستگی و گرفتن مگس پروانه به عنوان الگویی برای اندیشیدن در مورد تجارت ما صحبت کرد.

می بینی ، من تو را دوست دارم قیف فروش من سالهاست که به آن اعتماد کرده ام: بازخورد شدیدی که لازم داشتم ، موفقیت تیمم را جشن می گرفتم و رشد من را برای من آسان تر می کند تا اعتراف کنم. من آنقدر عاشق قیف هستم که تیم من در Habspot واقعاً تیم است قیف فروش به این نام خوانده شد و اولین سال اسلاید راه اندازی گروه جهانی من امسال بود ، حدود 7 عکس جالب.

بنابراین بدون بی احترامی برایان ، واقعاً “قیف فروش بازنشسته میشی؟ “بله ، درست است.

این وضعیت تا زمانی که من شروع به یادگیری در مورد هواپیماهای پروازی کردم. معلوم شد! آنها بسیار شگفت انگیز هستند.

هنگامی که به پایان رسید ، قیف انرژی خود را از دست می دهد ، اما این هواپیما برای ذخیره سازی و رهاسازی انرژی بسیار عالی عمل می کند.

اختراع شده توسط جیمز وات (بله ، مردی که نام او بر روی هر لامپ حک شده است) حدود شش سال پیش ، Playville فقط یک چرخ یا دیسک تک محوره است که بسیار کارآمد است. مقدار انرژی ذخیره شده به سرعت چرخش آن ، میزان اصطکاک موجود و خود مونتاژ چرخ بستگی دارد ، یعنی اندازه و وزن آن بستگی دارد. Flywheel در اتومبیل ها ، قطارها و نیروگاه ها استفاده می شود.

در زیر توضیح می دهم که چرا نظر خود راجع به این مدل تغییر کردم.

اگرچه اولین قیف عاشقانه من است ، اما باید اعتراف کنم که رویکرد خطی وی برای اندازه گیری رشد یک اشکال اساسی است. قیف ها باعث ایجاد مشتری می شوند ، اما آنها فکر نمی کنند که چگونه می توانند به رشد شما کمک کنند. و تمام شتابی که برای آن مشتری ایجاد کرده اید؟ گمشده! هر روز ، هر ماه و هر فصل ، باید شروع کنیم.

این روش نه تنها ناکارآمد بلکه یک مشکل بسیار مهم است. نادیده گرفتن اینکه مشتری چگونه می تواند به رشد شما کمک کند در دنیای امروز خطرناک است.

ورد دهان همیشه در بازاریابی عالی نقش اساسی داشته است ، اما به دنیایی که امروز در آن زندگی می کنیم نگاه کنید. اعتماد پایین ترین سن در همه سنین است ، توزیع در گوگل و فیس بوک مشکل تر می شود و آینده نگر تحقیقات بسیار مستقل تر از همیشه انجام می دهد. با توجه به اهمیت تبلیغات دهان به دهان ، از دست دادن انگیزه ای که در ایجاد مشتری جدید ایجاد می کنید یک نقطه ضعف واقعی برای رشد شماست.

در حالی که قیف فروش

آنها در پایان حرکت خود را از دست می دهند ، پالیوی از حرکت خود برای ادامه کار استفاده می کند. همچنین به دلیل اینکه حرکت خوب را حفظ می کند ، تمام انرژی اضافی اضافه شده برای چرخش سریعتر به کل ظرفیت اضافه می شود.

من می دانم که شما در حال فکر کردن هستید: آیا ما فقط به خاطر آن یک اصطلاح فنی را مطرح می کنیم؟

نه! وقتی تصور می کنید به جای قیف ، مشاغل خود را به عنوان یک مگس پرنده تصمیم می گیرید.

در Hubspot ، جابجایی به مدل پرنده ، به ما کمک کرد تا روشهای زیر را تغییر دهیم:

 1. Flywheels یک فرآیند دایره ای را نشان می دهد که در آن مشتریان رشد می کنند. ما بیشتر در زمینه بازاریابی مشتری ، پشتیبانی مشتری و ایجاد بستر سرگرم کننده برای مشتریان جدید سرمایه گذاری کرده ایم. ما همچنین در اکوسیستم یکپارچه سازی سرمایه گذاری کرده ایم که به مشتریان کمک می کند تا بیشتر با hubspot انجام دهند و برای افرادی که از مجموعه نرم افزارهای ما استفاده می کنند ، ارزش واقعی ایجاد کنند.
 2. اصطکاک مگس را می کشد. ما سرمایه گذاری هایی انجام داده ایم که بطور منظم روی بزرگترین نقاط اصطکاک ما متمرکز شده اند: نرم افزار عالی ورود به سیستم رایگان ، کانالهایی که به افراد کمک می کند اکنون وصل شوند و بعداً ، فرآیند فروش که چشم اندازهای آینده را حل می کند ، و انواع آموزش مشتری.

سه عامل میزان چرخ فلک شما را تعیین می کنند:

 1. سریع چرخشش کن
 2. مقدار اصطکاک موجود است.
 3. جمع آوری ، از جمله اندازه و وزن آن.

بهترین تیم ها برای هر سه استراتژی دارند.

بیایید با سرعت شروع کنیم. با افزایش قدرت بیشتر در مناطقی که می توانند بیشترین تأثیر را داشته باشند ، سرعت بالابر افزایش می یابد. در مدل قیف ، همه نیروها برای جذب و حفظ مشتری فعال می شوند. در مدل مگس پروازی نیز شما می توانید از این مزیت بهره مند شوید و موفق شوید.

وقتی نیروهای مختلفی را در اطراف چرخ پروازی خود اعمال می کنید ، اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از سرمایه گذاری های شما مخالف آن نیستند. به عنوان مثال ، شکاف بین فروش و موفقیت مشتری می تواند باعث ایجاد نارضایتی مشتریان شود و سرعت چرخش آنها را به نوبه خود کند کند. فروش کلاسیک و اختلافات بازاریابی کلاسیک یکی دیگر از عواملی است که می تواند Playville را کند کند. تراز کردن بسیار مهم است.

شما می توانید با پیدا کردن ناکارآمدی در جایی که مشتریان از دست می دهند ، اصطکاک را کاهش داده و آنها را بهبود بخشید. بهبود نرخ تبدیل ، رضایت کلی مشتری و عیب یابی مشکلات مشتری باعث افزایش سرعت پروازی شما می شود. نکته مهم دیگری که باید در هنگام فکر کردن در مورد اصطکاک به یاد داشته باشید چگونگی سازماندهی تیم های شماست. تیم های عملکرد فردی ، تعامل و تخصص همه اصطکاک ایجاد می کنند.

افزایش سریع موفقیت و کاهش اصطکاک باعث ایجاد رضایت بیشتر مشتری می شود. مشتریان خوشحال به معنای چرخ “سنگین” و چرخ است که هنگام چرخش انرژی بیشتری تولید می کند. به عبارت دیگر ، هرچه مشتری های شما رشد می کنند ، بیشتر هواپیمای پروازی شما رشد می کند. اگر بتوانید “تراکم” را به این مشتریان اضافه کنید ، به این معنی که می توانید بیشتر از محصولات خود استفاده کنید یا “چسبناک تر” باشید ، می توانید شتاب و رشد پیدا کنید.

هالیگان در سخنرانی اصلی خود در INBOUND 2018 به Playville توضیح داد و اینکه چرا این یک الگوی رشد جدید و قوی است. وی در این سخنرانی مهم “تکالیف” زیر را به حضار تحویل داد:

 1. مقادیر کلیدی چرخ فلک مسیرهای شرکت خود را مشخص کنید.
 2. نیروهای شرکت خود را با مرحله چرخ فلک مشخص کنید. مجدداً این قدرتها را بکار بگیرید تا با استفاده از کلمه از دهان لذت ببرید
 3. نقاط اصطکاک بین مشتریان و کارمندان خود و نقاط تعامل بین تیم های داخلی که بر تجربه مشتری تأثیر می گذارند را مشخص کنید.
 • برای بهتر خدمت رسانی به مشتری از طریق اتوماسیون ، اهداف مشترک یا سازماندهی مجدد ، نقاط اصطکاک را دوباره تراز کنید.

برای کمک به شما در ساخت Flywall و تبدیل آن به ابزاری برای رشد تجارت ، من ماموریت Flywall HubSpot را انجام دادم و نکاتی را در مورد نحوه انجام آن به شما ارائه کردم.

در اینجا پیوند پرونده های الگوی واگذاری قرار دارد:

 • اسلایدهای Google – شما قادر به ویرایش مستقیم این پرونده نخواهید بود ، بنابراین یک نسخه را برای ویرایش تهیه کنید
 • پاورپوینت

📷

اولین چیزی که باید بفهمید وضعیت هواپیمای پروازی شما است.

در هر یک از مراحل ذکر شده در زیر ، یعنی جذابیت ، تعامل و تفریح ​​، Hubspot دارای اولویت ها و تعهدات مختلفی است که ما نسبت به آینده نگران و مشتری های خود انجام داده ایم.

در اینجا چگونگی فکر کردن در مورد هر مرحله آورده شده است:

جذب: جذابیت در مورد استفاده از تخصص شما برای ایجاد محتوا و مکالمه هایی است که روابط معناداری را با افراد مناسب آغاز می کنند.

خود: وابستگی در مورد ایجاد روابط پایدار با مردم با ارائه بینش و راه حل هایی متناسب با اهداف و اهداف آنهاست.

لذت: دلخوشی در مورد ارائه یک تجربه عالی است که به ارزش واقعی می افزاید ، به افراد اجازه می دهد تا به اهداف خود برسند و جزئی از شرکت شما باشند.

برای تعیین صحت عملکرد Flywall ، از خودمان دو سؤال پرسیدیم:

 1. در هر مرحله از Flywall چه سرمایه گذاری هایی انجام می دهیم؟
 2. چگونه موفقیت یا عدم موفقیت آن سرمایه گذاری ها را اندازه می گیریم؟

در این مرحله ، عمده فعالیت یا برنامه ای را که شرکت برای حمایت از هریک از تعهدات ، جذابیت ها و لذت های خود سرمایه گذاری کرده است ، مشخص کنید. هر فعالیتی را در مرحله مربوطه در چرخ فلک ثبت کنید.

ممکن است متوجه شوید که یک شعبه برای پذیرش کلیه فعالیتهای شرکت شما کافی نیست. مشکلی وجود ندارد: ظاهرا برخی از هواپیماهای پروازی همزمان در حال چرخش هستند. هدف از این تمرین خلاصه کردن قسمت های اصلی کسب و کار شما است ، بنابراین در هر مرحله بر مهمترین فعالیت متمرکز شوید.

جذب: در Hubspot ما از اصول بازاریابی داخلی برای چرخاندن چرخ پروانه خود استفاده می کنیم. برای ارائه ارزش قبل از استخراج ارزش ، از طریق وبلاگها ، وبینارها ، کمپین ها ، رسانه های اجتماعی و آکادمی Hubspot سرمایه گذاری زیادی در محتوای رایگان کرده ایم.

همکار: برای اینکه سهولت در ارزیابی محصولات ما و خرید بالقوه آنها داشته باشیم ، ما نسخه های رایگان نرم افزار خود را ارائه می دهیم تا کاربران بتوانند آنها را قبل از خرید و یکپارچه کردن ، امتحان کنند.

لذت: ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا از طریق ترکیبی از دستورالعمل ها و آموزش های موفقیت آمیز ، موفقیت کسب کنند. مشتریان پرداخت شده به هسته اصلی برنامه و تیم استراتژی دسترسی دارند ، به کاربران رایگان پشتیبانی دوستانه رایگان ارائه می شود ، و هر دو گروه به راهنماهای دقیق کاربر و اسناد اطلاعاتی دسترسی دارند.

روش Flywheel قبل از استخراج محتوای آموزشی ارزشمند ، به ارزیابی عملکرد HubSpot می رود. ایجاد گواهینامه آسانتر خرید و فروش رضایت مشتری فریمیوم موفقیت مشتری موفقیت شما موفقیت یا آموزش شما

در این مرحله مهمترین معیار برای هر فعالیت را مشخص کنید. همچنین میزان تبدیل بین هر مرحله را توجه داشته باشید: این اندازه گیری میزان اصطکاک موجود در چرخ پروازی شما را اندازه گیری می کند.

سپس مقادیر اضافه شده یا گمشده این سطل را بنویسید و کل امتیازات (ماهانه یا سالانه) را ضبط کنید.

جذب: مهمترین معیار ما در اینجا ترافیک ماهانه وب سایت او ما میزان ترافیک ماهانه را اندازه می گیریم.

همکار: Flywall Hubspot در مرحله “باور” از بازدید کنندگان در دو مرحله عبور می کند.

ابتدا بر تعداد کاربران محصول رایگان که به صورت ماهانه وارد Flywall می شوند ، تمرکز می کنیم. ما همچنین اندازه گیری می کنیم که چه تعداد از این کاربران با محصول ما تماس گرفته اند. هرچه تعداد کاربران بیشتری به صورت رایگان در اختیار داشته باشیم ، مگس پروازی بهتر ادغام می شود و می تواند حرکت بیشتری ایجاد کند.

دوم ، ما محصولات خود را ارتقا می دهیم که در آن کاربران رایگان می توانند مشتری بالقوه شوند. ما پیگیری می کنیم که تعداد زیادی از این مشتریانی که واجد شرایط هستند تبدیل به مشتریانی با حقوق می شوند و برخی از آنها متقاضی هستند. هر چرخش باعث می شود حرکت ما از دست برود.

لذت: ما به صورت فصلی نظرسنجی Net Promoter Score® را با پایگاه مشتری خود انجام می دهیم ، میزان مشتری را ردیابی می کنیم ، به این معنی تعداد مشتریانی که می گویند یک هاب را برای یک دوست و چقدر از طریق آن پیشنهاد می کنند. یا بازدید کننده شوید.

هنگامی که تازه کار خود را شروع کرده اید ، بیشتر سود شما روی جذب و تولید سود مجهز به فلکه تمرکز خواهد کرد. خوب! سرمایه گذاری زیادی لازم است تا بتواند انگیزه کافی برای هواپیمای پرنده شما ایجاد کند. اما پس از انجام این کار ، ببینید که آیا منابع شما می توانند با تمرکز روی رضایت مشتری بهتر هزینه شوند.

به همین دلیل پس از چرخش هواپیمای چرخنده شما ، انگیزه حفظ مشتری و تبدیل آنها به پیروان برند و حتی کسب و کار جدید برای شما فراهم می آید.

در این تکلیف ، “نیروها” ، فعالیت ها و برنامه هایی را که در حال حاضر مشتریان را به سمت چرخ فلک شما سوق می دهند ، مرور کنید و اینکه آیا آنها به منظور ارائه خدمات یا نیازهای مشتری طراحی شده اند. سپس ، تغییراتی را که باید در سال 3 ایجاد کنید برای حداکثر لذت بردن خود بنویسید.

در Hubspot ، این تمرین را اوایل سال دوم انجام دادیم. در جداول زیر می بینید که چگونه نیروهای ما به تیم های بازاریابی ، فروش و خدمات ما تبدیل می شوند.

نیروی بازاریابی سابق … هم اکنون … اهداف تیم بازاریابی برای تبدیل شدن به یک شریک برای تمرکز بر روی کسب و کار و مراقبت از مشتری با ایجاد یک تیم بازاریابی مشتری ، تیم های مختلف مشتری می توانند برای اطمینان از یک تیم استراتژیک و منظم به مشتریان ایمیل ارسال کنند ، تمرکز استراتژی ارتباط با مشتری را توسعه می دهد. وب سایت استراتژی اکنون تلاش های ویژه ای را برای بازدید و مرور سایتهای مبتنی بر hubspot شخص ثالث و بررسی کامل مشتریان بالقوه انجام داده است. چشم اندازهای کامل چت ، برنامه ، تماس یا تکمیل فرم درخواست مشتری چت زنده فقط وقتی تیم آنلاین ما می تواند پاسخ دهد حدود 4 ساعت سؤال چت در طول هفته محتوای مهم بازاریابی b تنها نشان داد. ترجمه مطالب را به زبان و بازاریابی مختلف

نیروی فروش سابق … اکنون … خود کسب و خرید غیرممکن غیر ممکن ممکن است حتی اگر نتوانستیم مناسب را پیدا کنیم ، توسعه مشتری هیچ برنامه رسمی برای درک سایر نیازهای نرم افزاری موجود در مشتریان موجود نداشت. تیمی برای کمک به رشد مشتریان بود.

نیروی سرویس سابق … اکنون … پایگاه دانش با امکان بیشتر برای بهینه سازی تجربه کاربری پشتیبانی از تلفن ، ایمیل و چت با استفاده از موارد اضافی و چت بازخورد بازخورد بررسی فصل

یک تیم صوتی مشتری ایجاد کنید

بازخورد NPS در زمان واقعی را به مدیران محصول ، تأمین کنندگان و تیم های خدمات ارسال کنید

اهداف NPS را برای تیم محصول تنظیم کنید

آکادمی هابی آکادمی ایجاد گواهینامه ها و راهنماهای کاربر آکادمی Hubsspot دارای گواهینامه ها ، راهنماهای کاربر ، دوره ها و دروس مهارت است تا مشتریان را قادر سازد تا به روش خود بیاموزند. “Cultivate” موجود در فروش و حساب های خدمات مشتری گسترش خدمات انتقال فروش ، بنابراین می توانید بر روی خدمات مشتری تمرکز کنید. انجمن hubspace فقط می تواند پشتیبانی تیم پشتیبانی hubspace را دریافت کند. مشتریان جامعه hubspace می توانند از یکدیگر سؤال و جواب دهند. پشتیبانی محلی محلی انگلیسی فقط پیشنهادات فوری Mydadympshtybany را به صورت چند زبانه ارائه می دهد

این به هیچ وجه لیست کاملی از تغییراتی نیست که ما برای تمرکز روی مشتریان انجام دادیم ، اما نمونه هایی از بزرگترین تغییرات در بازار و سازمان خدمات است.

روش های زیادی برای کاهش اصطکاک در چرخ فلک وجود دارد.

یک روش برای صاف کردن نقاط اصطکاک معمول ، مانند نرخ تبدیل شما بین مراحل ، تعداد مشتریان موفق و تعداد مشتریان تبدیل شده است. تشخیص یک نقطه ضعف از این نوع دشوار نیست زیرا شما با معیارهایی روبرو هستید که بیشتر از هم جدا هستند.

دیدن جنگل در درختان و دیدن نقش ساختار کلی شرکت در افزایش اصطکاک برای شما دشوارتر است. بنابراین برای این مأموریت ، ما می خواهیم بر یکی از منابع اصلی اصطکاک برای شرکت شما تمرکز کنیم: نمودار سازمانی شما. کار جداگانه و تعامل ضعیف تیم بزرگترین مناطق اصطکاک در بیشتر مگس های فلزی و میراث موجود در آن است قیف فروش این ما هستیم

می توان آن را به چهار مرحله تقسیم کرد:

 1. نقاط اصطکاک شما کجاست؟
 2. چه کاری می تواند بطور خودکار انجام شود؟
 3. با اهداف مشترک چه می توان حل کرد؟
 4. با سازماندهی مجدد تیم چه می توان حل کرد؟

بعد ما قدم به قدم خواهیم رفت.

مرحله 3: اصطکاک را مشخص کنید

چه بخشی از سازمان شما دارای تأخیر است؟

در خارج از کشور ، باید به شکایات مشتریان آینده و چشم اندازها توجه شود: مشکل آنها در تعامل با شرکت شما از کجا بوجود می آید؟

از نظر داخلی ، معیارهایی را که با وجود تلاش مکرر برای ارتقاء آنها ، فرآیندهای طولانی تر از حد معمول و منابع مشترک مشکلات در نظر می گیرید ، در نظر بگیرید.

در جدول زیر نحوه جاسازی این مبحث در hubspot (با دنبال کردن هر مرحله در ستون مربوطه) شرح داده شده است:

منبع اصطکاک حل این منبع …… اتوماسیون؟ … یک هدف جدید؟ بازسازی؟ چشم انداز آینده HubSpot را قبل از خرید ، بدون نیاز به تماس با فروشنده امتحان کنید. کاهش NPS با افزایش فسخ قراردادهای پنهان همراه است. ردیابی ارزش تضاد فروش فروش مشتری تیم پشتیبانی چت ما سوالات فروش را دریافت می کند و تیم پشتیبانی چت ما سؤالات پشتیبانی را دریافت می کند. ارتباط با مشتریان غیر متمرکز است که ایمیل های زیادی برای آنها ارسال می شود. مشتریانی که محصولات مختلفی را خریداری می کنند مجبورند با تیم های مختلفی صحبت کنند.

مرحله دوم: کارهای تکراری را خودکار کنید

فعالیتهایی را در نظر بگیرید که چشم انداز و چشم انداز شما می خواهد انجام دهد ، اما جایی که برای انسان پیچیده است. علاوه بر این ، به دنبال کارهای تکراری و مکانیکی باشید که در صفحات تیم شما ظاهر می شوند. آیا می توانید برای کارهای مهم خود برای مشتری های خود وقت بگذارید؟ در نظر بگیرید که همین حالا ، بخشی از استراتژی ورود به بازار شما فقط به تیم متکی است. آیا می توان آنها را از طریق اتوماسیون تکمیل کرد.

نقاط اصطکاک کانون با اتوماسیون در جدول زیر نشان داده شده است:

منبع اصطکاک این منبع را حل می کند …… اتوماسیون؟ … یک هدف جدید؟ بازسازی؟ چشم اندازهای آینده Hubspot را قبل از خرید بدون نیاز به رسیدن به فروشنده امتحان می کنند. سرمایه گذاری روی محصولات رایگان به نوعی مشتریان ما می توانند کانون خود را بدون هیچ گونه هزینه ای شروع کنند و این روش خرید خود به گونه ای است که مشتریان نیازی به گفتگو با فروشنده نباشند ، این است که از چشم اندازهای آینده سؤال کنند که چگونه از محصول استفاده کنند نه گزارش مشکلات. پایگاه دانش Hubspot دانشکده و آکادمیک برای فراهم آوردن فرصتهای یادگیری برای حفظ مشتری به صورت وابسته به NPS با افزایش قراردادهای خاتمه ، افزایش کمی مشتری همیشه به افزایش کیفی منجر نمی شود. تیم پشتیبانی چت ما سوالات فروش را دریافت می کند و تیم پشتیبانی چت ما سؤالات پشتیبانی را دریافت می کند. فعالیتهای بازاریابی مشتریان غیر متمرکز بوده و ذخیره خاصی ندارند. هیچ مشتری که محصولات مختلفی را خریداری می کنند ، مجبور به گفتگو با تیم های مختلف نیستند.

مرحله 3: اهداف را برای میانجیگری بین گروه ها بازنشانی کنید

اصطکاک بیشتر در اثر حرکت دو تیم در جهت های مخالف ایجاد می شود. این تنها راهی است که می توانید انجام دهید.

فرقی نمی کند که بخواهید از آن استفاده کنید ، اما استفاده از آن به هر دلیلی امکان پذیر نیست ، اما استفاده از آن برای شما امکان پذیر نیست. جععزغجغجج .جججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججج جدول اقاک باقیمانده ماد در جدول زیر ارائه شده است:

منبع اصطکاکروش برطرف ساختن این منبع …… اتوماسیون … هدف جدید؟ تجدید ساختار؟ کاهش NPS با افزایش قراردادهای فسخ شده رابطه داردنههدفگذاری محصول بر اساس NPS به نحوی که محصولات با ذهنیت خوشحالی و حفظ مشتری ساخته میشوند. افزایش کمی مشتریان راغب همواره منجر به افزایش کیفی آنها نمیشودنهتوافقنامه سطح سرویس بین بازاریابی و فروش که تیم بازاریابی ما را متعهد به ایجاد میزان درآمد معین (یا تناسب خوب) میسازد. تیم پشتیبانی چت ما سوالات مربوط به فروش دریافت میکند و تیم پشتیبانی چت ما سوالات مربوط به پشتیبانی دریافت میکند.نهنه فعالیتهای بازاریابی مشتریان نامتمرکز است و هیچ متولی مشخصی نداردنهنه مشتریانی که محصولات مختلف خریداری میکنند، مجبور به صحبت با تیمهای مختلف هستند.نهنه

4 ام 4: تجدید نظر تیم تیم ها

اگر نمی خواهید پیامی ارسال کنید ، باید پیام را به کاربر ارسال کنید. شما امکان ارسال پیام به کاربر را ندارید.

نام زیر نام کسی است که موضوع این نامه است:

 • آیا کارکنانی که وظیفه دارد یک عملکردی انجام می دهد ، در دپارتمان می توان دید؟
 • تیا تیمها بیش از حد متخصص است؟
 • آیا می توانم با شما تماس بگیریم؟

اگر نمی خواهید پیام ارسال کنید ، می توانید پیام زیر را بخوانید:

منبع اصطکاکروش برطرف ساختن این منبع …… اتوماسیون … هدف جدید؟ تجدید ساختار؟ تیم پشتیبانی چت ما سوالات مربوط به فروش دریافت میکند و تیم پشتیبانی چت ما سوالات مربوط به پشتیبانی دریافت میکند.نهنهاین تیمها را یکپارچه کردیم به نحوی که مشتریان میتوانند سریعتر توسط شخص مناسب خدمتدهی شوند.فعالیتهای بازاریابی مشتریان نامتمرکز است و هیچ متولی مشخصی نداردنهنهدر ماه ژانویه سال 2018، تیم اصلی بازاریابی مشتریان را برای برقراری ارتباط با مشتریان، ارسال بهترین تجارب مشتری ممکن و شناسایی فرصتهای گسترش مشتری راهاندازی کردیممشتریانی که محصولات مختصر خریداری میکنند، مجبور به صحبت با تیمهای مختلف هستند.نهنهاین امر در سال 2016 یک مشکل بود. فرقی نمی کند که چقدر بخواهید که باشد.

این فلایویل ما است. اگر تمایل ندارید ، می توانید برای اولین بار از این گزینه استفاده کنید.

شما مجاز به استفاده از این ویژگی نیستید اگر می خواهید از این گزینه استفاده کنید.

این مورد نیست ، اما انجام چنین کاری برای شما امکان پذیر نیست. شما می توانید بلیط های VIP خود را در رویداد VIP 2019 در سال 2019 به صورت رایگان رزرو کنید.

طرق تخصصی و ضوابط مجاز در ادامه مشاهده شده است.

روانین لیست تکلیف OurFlywheel

صلاحیت: اگر نمی خواهید پیامی ارسال کنید ، باید پیام را به کاربر ارسال کنید. شرکت ارائه دهنده خدمات هاباتاسپات واجد توان شرکت یا تعیین جایزه هتلند. قوانین و مقررات فدرال ، ایالتی و مجازاتها محدودیت. این تنها راهی است که می توانید کار را انجام دهید. تمام شد شانس دما برای برنده شدن

ممان می تواند تکلیف OurFlywheel: زمان شرکت در مسابقه تکلیف OurFlywheel ما در ساعت 02:00 بعد از ظهر به وقت شرق 5 سپتامبر 2018 آغاز شده و در ساعت 00:00 ظهر به وقت شرق در 14 سپتامبر 2018 به پایان میرسد ( «زمان مسابقه تکلیف OurFlywheel»). فرقی نمی کند که شما بخواهید چقدر باشد ، زیرا این مورد در مورد هوا هوا ما نیست.

حرکت در مورد: در طول زمان مسابقه تکلیف OurFlywheel، با استفاده از هشتگ #OurFlywheel در توییتر و / یا اینستاگرام خود، به همراه عکس فلایویل در مسابقه شرکت کنید. می توانید پرونده مورد نظر خود را بارگیری کنید. این پرونده با پرونده (“ورود”) صادق نیست. فارغ از اینکه کسی بیش از یک آدرس داشته باشد یا چند نفر از آدرس یکسان استفاده کنند، هر شخص، هر شرکت و هر خانوار فقط مجاز است یک (۱) بار در طول زمان مسابقه تکلیف OurFlywheel به‌صورت آنلاین شرکت کند.

سایر روش‌های شرکت در مسابقه: به جای شرکت آنلاین، می‌توانید از طریق ارسال یک کارت پستال با سایز استاندارد با طراحی و توضیح فلایویل شرکت خود به آدرس HubSpot OurFlywheel Homework Giveaway Entries, c/o HubSpot, Inc., 25 First Street, Cambridge, MA 02141 در مسابقه تکلیف OurFlywheel شرکت کنید. این کارت پستال‌ها باید در طول زمان مسابقه تکلیف OurFlywheel ارسال شود تا در مراحل انتخاب برنده شرکت داده شود، و بیش از یک تکلیف فلایویل در طول دوره مسابقه OurFlywheel ارسال نشود.

انتخاب برنده: برنده بر اساس اصالت و کامل بودن در ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ توسط هیئت کارشناسان شاغل در هاب‌اسپات تعیین خواهد شد. برنده از بین آثار دریافت شده در طول زمان مسابقه تکلیف OurFlywheel انتخاب خواهد شد. برنده احتمالی ظرف دو (۲) هفته پس از انتخاب، از طریق ایمیل به آدرس ایمیل ارسالی به همراه اثر برنده احتمالی مطلع خواهد شد]. این انتخاب توسط هاب‌اسپات، داور مسابقه تکلیف OurFlywheel انجام خواهد شد، که در خصوص کلیه امور مربوط به مسابقه تکلیف OurFlywheel تصمیم‌گیرنده نهایی خواهد بود. در صورتی که برنده احتمالی به هر دلیلی رد صلاحیت شود، هاب‌اسپات می‌تواند به صلاحدید خود، جایزه را به نفر جایگزین برگزیده هیئت داوران اعطا کند.

جوایز فرد برنده: فرد برنده دو (۲) بلیت VIP به INBOUND19 دریافت می‌کند. ارزش تقریبی خرده فروشی (ARV) هر جایزه ۴،۴۰۰ دلار است. شانس کلی برنده شدن به تعداد آثار دریافتی در طول زمان مسابقه تکلیف OurFlywheel بستگی دارد. جایزه امکان تعویض یا پرداخت معادل نقدی را ندارد. جایزه قابل انتقال نیست.

شرایط: هاب‌اسپات حق خود را برای لغو، خاتمه، تغییر یا تعلیق مسابقه تکلیف OurFlywheel (یا بخشی از آن)، به صلاحدید خود، محفوظ می‌دارد. هاب‌اسپات همچنین حق رد صلاحیت اثر هر شخصی را به صلاحدید خود محفوظ می‌دارد. تمام مالیات‌های فدرال، ایالتی و محلی در خصوص جوایز و تمام هزینه‌های مشخص نشده در اینجا، صرفا بر عهده برنده است. در صورت بروز اختلاف در خصوص هویت مدعی، هاب‌اسپات حق انحصاری تعیین شخص واجد شرایط را برای خود محفوظ می‌دارد. شرکت‌کننده با شرکت در مسابقه از کلیه حقوق طرح هرگونه دعوی علیه هاب‌اسپات یا هر شخص دیگر مرتبط با مسابقه تکلیف OurFlywheel اعراض می‌کند. همچنین شرکت‌کنندگان ضمن موافقت با انتشار، هاب‌اسپات را از تمام مسئولیت‌های ناشی از مشارکت آنها در مسابقه تکلیف OurFlywheel، یا استفاده هاب‌اسپات از هرگونه اطلاعات ورودی مصون می‌دانند. هرگونه اختلاف احتمالی در این خصوص باید توسط قوانین مشترک‌المنافع ماساچوست فارغ از تعارضات اصول قوانین در هر حوزه قضایی رسیدگی شود. محل دادرسی این اختلافات باید در دادگاه‌های ایالتی و فدرال مشترک‌المنافع ماساچوست باشد.

وب‌سایت‌های طرف ثالث: مسابقه تکلیف OurFlywheel به هیچ وجه توسط توییتر یا اینستاگرام یا وابستگان آنها حمایت، تأیید، و اداره نمی‌شود و ارتباطی به آنها ندارد. شما توییتر و اینستاگرام را از کلیه مسئولیت‌های مربوط به این مسابقه تکلیف OurFlywheel تا آنجا که قانون اجازه می‌دهد، معاف می‌دانید. هر شرکت‌کننده که به منظور افزایش شانس برنده شدن مسابقه تکلیف OurFlywheel حساب‌های متعددی در توییتر و یا اینستاگرام ایجاد کند، رد صلاحیت خواهد شد. همه آثار ارسالی از طریق توییتر و اینستاگرام باید با قوانین آنها مطابقت داشته باشد. اگر سؤال یا نظری راجع به مسابقه تکلیف OurFlywheel دارید، لطفاً آنها را مستقیماً با ما، یعنی حامی مسابقه، در میان بگذارید.

تبلیغات و انتشار: به عنوان شرط ورود به مسابقه، به استثنای موارد ممنوع بر طبق قانون، هر شرکت‌کننده و برنده با قبول جایزه، تمام حقوق، عناوین و منافع تبلیغات، انتشار، نمایش و یا هرگونه استفاده دیگر از نام، شهر، ایالت و مطالب بیوگرافی (به‌طور کلی «حقوق دارای مجوز») در هر رسانه برای اهداف تبلیغاتی، بدون بررسی بیشتر، دستمزد یا تأیید شرکت‌کننده را به هاب‌اسپات اعطا می‌کند. به عنوان شرط دیگر شرکت در مسابقه، هر شرکت‌کننده و برنده با قبول جایزه، یک مجوز جهانی، بدون حق‌امتیاز، غیرانحصاری، و دائمی برای نمایش، تکثیر، توزیع، و تهیه آثار اقتباسی از هر متن پاسخ ارسال شده توسط شرکت کننده، در هر رسانه و به هر منظور، بدون بررسی بیشتر، دستمزد یا تأیید شرکت‌کننده را به هاب‌اسپات اعطا می‌کند. شرکت‌کنندگان نباید از حقوق قانونی، از جمله کپی‌رایت، علائم تجاری، حقوق قرارداد یا هرگونه حقوق مالکیت معنوی دیگری برای شخص یا نهاد دیگر تخلف کنند. اگر برنده به اطلاع‌رسانی پاسخ ندهد یا زمان تحویل جایزه حضور نداشته باشد، جایزه را از دست خواهد داد. با مشارکت در این مسابقه، متقاضیان موافقت خود را با پایبندی به مقررات رسمی و تصمیمات داوران اعلام می‌کند، که از همه لحاظ قطعی و لازم‌الاجرا هستند.

قوانین رسمی/لیست برندگان: برای اطلاع از برندگان، یک پاکت نامه دارای تمبر و نشانی گیرنده را به نشانی زیر ارسال کنید: HubSpot OurFlywheel Homework Giveaway Entries, c/o HubSpot, Inc., 25 First Street, Cambridge, MA 02141. درخواست لیست برندگان باید حداکثر ظرف یک ماه پس از پایان زمان مسابقه دریافت می‌شود.

حامی: HubSpot, Inc., 25 First Street, Cambridge, MA 02141.

منبع : https://blog.hubspot.com/marketing/our-flywheel.

در مقاله ی حاضر از یکسری جدول استفاده شده است که در اینجا قابل مشاهده نیست. پیشنهاد می کنم برای مشاهده ی بهتر به اصل مقاله در این لینک مراجعه نمایید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا