بازاریابی

چگونه یک تجارت می تواند از سئو بهره مند شود

SEO تجربه کاربر (UX) را بهبود می بخشد

بهینه سازی وب سایت می تواند تجربه کاربری بهتری را فراهم کند و روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد. برخی از آنها اطلاعات مرتبط ، تصاویر / فیلمهای مبتنی بر متن ، مرور آسان صفحات وب و وب سایتهای مربوط به تلفن همراه را ارائه می دهند.

روش های ذکر شده در بالا تجربه بهتری را برای کاربر به همراه دارد. در نتیجه ، فشار بیشتر ، افزایش زمان سرب ، حافظه مارک و نرخ تبدیل بالاتر وجود خواهد داشت. این عوامل ، که توسط رتبه بندی موتور جستجو قدردانی می شود ، باعث بهبود رتبه بندی نتایج جستجو می شوند.

SEO منبع اصلی Lead ها است

استراتژی های بازاریابی ورودی موثرترین و کارآمدترین منبع اطلاعاتی برای بازاریابان B2B (تجارت به تجارت) و B2C (تجارت به مشتری) و همچنین سازمانهای غیر انتفاعی است. این استراتژی ها شامل سئو ، بازاریابی داخلی ، رسانه های اجتماعی و ارجاع و سایر موارد است.

اگر شرکتی در مورد استراتژی های SEO راهنمایی نمی گیرد ، باید عملکرد آنها را ارزیابی کند. ممکن است فروشندگان دیگری باشند که از پای استفاده کنند.

سئو ارزش نزدیک تری را ارائه می دهد

طبق آمار ، سئو های SEO به طور متوسط ​​نزدیک به 15٪ است در حالی که نرخ خارجی فقط به 2٪ می رسد. بیشتر اوقات ، مسیر خروجی / خروجی ، جایی که شرکت ها به مشتری می رسند ، منجر به کاهش نرخ تبدیل می شود.

از طرف دیگر ، SEO منجر می شود ، جایی که مشتریان به دنبال محصولات / خدمات با نرخ تبدیل بالاتر هستند. چنین افرادی هنگام جستجوی اینترنت ، اهداف یا الزامات خاصی دارند.

سئو منجر به نرخ تبدیل بالاتر می شود

هنگامی که یک وب سایت در رتبه بندی موتور جستجو بالا است ، انتظار می رود که نرخ تبدیل بالاتری داشته باشد. مخاطب هدف آن تا زمانی که بالاترین موقعیت را در نتایج جستجو حفظ کند ، از وجود آن اطلاعات بیشتری خواهد داشت.

هنگامی که مشتریان با نام تجاری آشنا می شوند و با محصولات / خدمات آن بیشتر آشنا می شوند ، شانس بیشتری برای خرید آنها وجود دارد.

سئو باعث ایجاد اعتماد به نفس در برند می شود

وقتی یک مارک در نتایج جستجو برتر ، دوم یا سوم باشد ، مشتریان فکر می کنند که این شرکت یکی از بزرگترین بازیکنان صنعت است. همچنین نشان می دهد که یک مارک محبوب است و بسیاری از کاربران به دنبال آن هستند.

از طرف دیگر ، اگر علامت تجاری در نتایج موتور جستجو یافت شود ، ممکن است این تصور در مصرف کنندگان ایجاد شود که این برند فقط در موتور جستجوگر جدید است یا از محبوبیت کمی برخوردار است. آنها همچنین ممکن است فکر کنند بودجه شرکت برای بهبود وب سایت برای گرفتن نتایج بهتر کافی نیست.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا