بازاریابی اینترنتی

چگونه یک تبدیل نام دامنه بالا را برای URL خود انتخاب کنید

از زمان طلوع اینترنت ، به یک حقیقت جهانی بدل شده است که هر متخصص موفق بازاریابی اینترنتی در سرتاسر جهان موافقت کرده است که یک نام دامنه عالی باشد که برای موفقیت شما بسیار مهم است.

نام دامنه مجموعه ای از کلمات کوچک است که شما از یک شرکت لیست دامنه خریداری می کنید و سپس به URL صفحه فرود یا صفحه ضبط سرب هدایت می شوید. (URL = لینک مستقیم جهانی جهانی)

از آنجا که یک URL ، آدرس اینترنتی آنلاین دقیقی است که در آن وب سایت میزبانی می شود و می تواند ترکیبی از کلمات ، حروف ، اعداد و حتی کاراکترهای تصادفی ، به ظاهر ناچیز مانند علائم سؤال ، برش های عقب و نقاط مختلف باشد ، باید یک اسم کوتاه داشته باشید ، یک نام دامنه هدفمند که شرح تجارت ، سیستم بازاریابی ، محصول یا خدمات شما

اگر از یک سیستم بازاریابی آنلاین استفاده می کنید که به همه افراد یک URL مشابه برای صفحه فرود خود داده می شود ، داشتن نام دامنه ای که شما را از هر کس دیگری با استفاده از همان سیستم جدا می کند برای موفقیت شما بسیار مهم است.

بنابراین ، نام دامنه ای که خریداری می کنید باید کوتاه و ساده باشد و چیزی باشد که شخص را در هنگام مشاهده از طریق ایمیل ، تبلیغات آنلاین یا هر سایتی که دامنه شما در آن قرار دارد ، کلیک کند ، مانند فیس بوک ، یوتیوب یا توییتر.

خرید دامنه

به عنوان یک قانون کوچک ، همیشه نام خود یا نسخه آن را بخرید.

اگر نام شما جان اسمیت است ، ممکن است بخواهید JohnSmith.com ، JohnSmith.net یا JohnSmith.info را خریداری کنید.

اگر این موارد در دسترس نباشد ، می توانید از تغییراتی مانند WhoIsJohnSmith.com ، MeetJohnSmith.com یا PartnerWithJohnSmith.com استفاده کنید

حتی اگر بلافاصله از این دامنه استفاده نکنید ، احتمالاً می خواهید نام خود را برای هرگونه برند شخصی که ممکن است در آینده ایجاد کنید ، بخواهید. البته بسته به بازاری که دامنه خود را مشاهده می کنید ، در صورت انتخاب نیز می توانید از آن برای صفحه فرود خود استفاده کنید.

به عنوان یک قانون اساسی ، هنگام بازاریابی به دوستان ، طرفداران یا طرفداران بازار رسانه های اجتماعی ، باید از نام خود در دامنه استفاده کنید.

افرادی که شما را دنبال می کنند و در فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، LinkedIn ، MySpace و یا هر بستر رسانه ای اجتماعی شما هستند ، می خواهند شما را بشناسند ، بنابراین با استفاده از نام یا نسخه شما کنجکاوی برای دوستانتان ایجاد می کند. ، طرفداران و دنبال کنندگان ، شاید آنها را مجبور کنند که روی پیوند شما در صفحه نمایه خود کلیک کنند.

در هنگام انتخاب نام دامنه برای تبلیغات آنلاین ، ایجاد کردن به اصطلاح “ارتباط” با درج نام دامنه شما با چند کلمه یا چند کلمه که در صفحه فرود شما ظاهر می شود ، بسیار مفید است.

از آنجا که این یک تبلیغات تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی نیست ، استفاده از نام شما بهترین گزینه نیست زیرا اکثر بازارهای سرد هنوز شما را نمی شناسند.

بنابراین بهتر است با کلمات نام دامنه “پیشرفته تر” که کوتاه ، شیرین و جذاب برای مخاطبان شما هستند بروید.

باز هم ، کنجکاوی یکی از بزرگترین عواملی است که باعث می شود افراد روی پیوند شما کلیک کنند. حتی می توانید تبلیغات خود را نادیده بگیرید ، اما نام دامنه شما ممکن است همه کلیک را به خود جلب کند.

یک راه عالی برای به وجود آوردن برخی ایده ها این است که ابتدا صفحه فرود خود را بسازید و سپس یک نام دامنه خریداری کنید که با برخی از کلمات قدرتمندتر در صفحه مطابقت داشته باشد. یا ، ابتدا نام دامنه خود را بخرید و سپس اطمینان حاصل کنید که حداقل چند بار از کلماتی استفاده کنید که در صفحه فرود شما هستند ، نزدیک به بالای صفحه در عنوان یا سرخط خود باشند ، جایی که توجه هر کسی را که روی نام دامنه شما کلیک می کند از کنجکاوی نزدیک تر می شود.

همچنین اگر از Google AdWords برای هدایت ترافیک به صفحه فرود خود استفاده می کنید ، به شما کمک می کند تا با موتورهای جستجو ، به ویژه Google ، “امتیاز کیفیت” خوبی کسب کنید.

همچنین ، از هرگونه اختصار یا هجی هجی های معمول خودداری کنید ، زیرا باعث سردرگمی افراد می شود.

به عنوان مثال ، برای کلمه “آسان” از “EZ” استفاده نکنید. (نه این که ما این کلمه را به عنوان بخشی از دامنه خود توصیه می کنیم – فقط از اختصارات خودداری کنید)

بهترین مناطق از کلمات و عباراتی کوتاه استفاده می کنند که به راحتی هجی می شوند و به راحتی به خاطر می سپارند.

یک نام دامنه خوب باید افراد جذاب و جذاب را ایجاد کند و باعث شود آنها بخواهند اطلاعات را در صفحه فرود یا وب سایت خود مشاهده کنند.

البته اگر تبلیغات شما به خوبی در سایت های تبلیغاتی گوگل جایگذاری شده و جذب آن شده باشد ، نام دامنه شما از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما آنچه مهم تر است این است که جستجوگر که اکنون یک بازدید کننده وب سایت را راهنمایی می کند ، هنگامی که روی تبلیغ شما کلیک می کند ، آنچه را که به دنبالش است پیدا کند. باز هم ، به این “ربط” گفته می شود.

این همچنین در مورد نام دامنه رسانه های اجتماعی معتبر است. اگر یکی از دوستان فیسبوک شما روی URL نمایش داده شده شما (name.com) کلیک کند ، اما آنها به صفحه فرود می روند که هیچ چیز راجع به شما منعکس نمی کند و نام ، عکس ، فیلم یا هر چیزی راجع به شما نشان نمی دهد ، احتمال دارد که فکر کند در غیر صفحه است درست و احتمالاً آنها حتی علاقمند نخواهند بود.

اگر قبلاً ثبت نام دامنه مورد نظر خود را ندارید ، می توانید نام دامنه ارزان را در GoDaddy خریداری کنید. این من با استفاده از کل ثبت دامنه من هستم.

هنگام بازدید از این سایت ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید جستجو برای نام دامنه است تا ببینید حتی آیا در دسترس است.

در این صورت ، پسوندهای موجود را برای دامنه مورد نظر خود ، یعنی .com ، .net ، .org ، .us ، .biz ، .info ، و غیره مشاهده خواهید کرد.

سلول ها معمولاً با سایتی در ارتباط هستند که می توانید خرید کنید ، یعنی. کلمه “تجارت”.

شبکه ها می توانند برای “تجارت” مانند dot com مورد استفاده قرار گیرند ، اما اغلب آنها به شبکه ای متصل می شوند که سایت نماینده آن است.

اطلاعات معمولاً فقط در مورد آن ، اطلاعات مربوط به کسی یا چیزی است

ویور معمولاً با اطلاعات سازمان همراه است

و لیست ادامه دارد!

با این حال ، هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید ، به یاد داشته باشید که دامنه های Dot com معمولاً بیشترین پاسخ را می گیرند ، نه به این دلیل که شما بهترین نام دامنه را در اینترنت دارید ، بلکه به این دلیل است که دامنه domen.com اولین کسی بود که در اینترنت وقتی اینترنت هنوز در مراحل ابتدایی خود بود اگر مردم فراموش کنند دامنه شما است. a.net یا.biz or.info ، آنها همیشه به نسخه .com دامنه شما می روند.

لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است برای فعال شدن این نام دامنه ثبت شده حداکثر 24 ساعت طول بکشد ، و اطمینان حاصل کنید که شروع به بازاریابی یا به اشتراک گذاری آن با دیگران نکردید تا زمانی که آن را به طور کامل آزمایش کنید تا مطمئن شوید که به صفحه فرود شما تحویل داده شده است.

اکنون که یک نام دامنه خریداری کرده اید ، می خواهید آن را به آدرس اینترنتی خود انتقال دهید.

انتقال دامنه خود به URL خود شبیه به شخصی است که شماره تلفن منزل شما را صدا می کند ، اما به تلفن همراه یا تلفن همراه شما “فرستاده می شود”.

انتقال نام دامنه همان مفهوم است – شما انتخاب می کنید “دامنه” را که خریداری کرده اید ، و در این حالت ، URL خود را به جلو هدایت کنید.

شما حتی می توانید نام دامنه خود را “پنهان کنید” ، که به این معنی است که وقتی یک بازدید کننده در سایت شما فرود می آید ، URL را نمی بیند ، اما نام دامنه ای را که خریداری کرده اید ، جابجا کرده اید و اکنون می خواهید در نوار URL در سایت خود نمایش دهید. .

بنابراین نحوه انتخاب نام دامنه تبدیل بالا برای آدرس اینترنتی شما و نحوه اطمینان از اینکه صفحه و / یا سایت شما تا حد امکان در هنگام تبلیغات و بازاریابی آنلاین ترافیک بیشتری کسب می کند آورده شده است.

فقط به یاد داشته باشید که نام دامنه شما نشانه شروع بازاریابی یا سیستم قیفی شما است ، بنابراین مطمئن شوید که توجه مردم را به خود جلب می کند ، آنها را وادار می کند که بخواهند به تجارت شما نگاه کنند و پیوند کاری است که آنها را مستقیماً به وب سایت شما منتقل می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا