بازاریابی

چگونه پیمانکاران عمومی می توانند با وبلاگ نویسی برنده شوند

در ساخت و سازهای مدرن ، حضور دیجیتالی راهی آسان برای مشتریان بالقوه است که با تخصص پیمانکار احساس راحتی کنند. این سناریو تطبیق هنگامی چالش برانگیز می شود که منابع بی شماری وجود داشته باشند که خدمات دقیقی را ارائه می دهند که همه در خروجی موتور جستجو وجود دارد. بدون داشتن بودجه برای تبلیغات تبلیغاتی پولی و فرصت های رتبه بندی ، بسیاری از پیمانکاران در دریایی گسترده از شرکتهای بزرگ “pay-for-play” احساس درمان نمی کنند. خوشبختانه گزینه هایی وجود دارد. وبلاگهای خود را وارد کنید

احتمالاً با محبوب ترین موتور جستجو ، Google آشنا شده اید. اگرچه او اغلب به روز در ارتباط برقرار کردن الگوریتم های او با کلمات کلیدی کاربران پمپ می کند ، اما استفاده از رتبه بندی گوگل از طریق مقرون به صرفه ، هدفی دور نیست. در واقع ، این یک ابزار تغییر بسیار قدرتمند برای پیمانکاران است که مایل به استفاده از ابزارهای مناسب هستند.

BLOGGING = قرار گرفتن در معرض GOOGLE محافظت شده

با استفاده استراتژیک از کلمات کلیدی و واریانس وبلاگ نویسی ، پیمانکاران می توانند ضمن ارتقاء رتبه خود در Google ، رهبری فکری ایجاد کنند – این امر باعث می شود که آنها قبل از مسابقه برای مشتریان بالقوه قابل مشاهده باشند. ایجاد هر دو HTML (Hypertext Markup Language – به عنوان رمزگذاری وب سایت نیز شناخته می شود) و استفاده از کلمات کلیدی برای کپی کردن یک سایت ، وبلاگ نویسی راهی عالی برای بدست آوردن بینش و همچنین ایجاد محتوا برای کانال های اجتماعی شرکت شما است.

با سرمایه گذاری قابل توجهی که ساخت و ساز به طور معمول برای صاحبان امروز نشان می دهد ، اعتماد به اعتبار و اعتبار یک پیمانکار مشهور مهم است. وبلاگ نویسی راهی آسان برای انجام این کار است بدون اینکه اطلاعات را به سمت پایین هدایت کنید.

پیمانکار می تواند از منابع رایگان زیادی از Google استفاده کند تا کلمات کلیدی را که کاربران را به سایت خود می آورد برای تکمیل توسعه وبلاگ سئو استفاده کند. ابزارهایی مانند Google Analytics به کاربران امکان می دهد داده های رقبا را ببینند ، منابع ترافیکی را شناسایی کنند و رفتار کاربر را در وب سایت هدف قرار دهند ..

فعالیتهایی مانند وبلاگ ها باعث افزایش قابل توجه درگیری می شوند – در نتیجه افزایش ترافیک ، افزایش شناخت کلمه کلیدی و بهبود رتبه بندی جستجو.

یک قدم جلوتر بروید

اینجاست که با دلار ثابت تماس گرفته می شود. با ایجاد یک چارچوب محک برای اهداف تجاری مرتبط با تاکتیک های آنلاین با KPI ها ، تبدیل ها به حقیقت تبدیل می شوند. از طریق تمرین و توجه دقیق به تعامل کاربر ، وبلاگ راهی عالی برای جلب توجه در وب سایت است که منجر به تجربیات کاربر آگاهانه و تعاملی کاربر می شود. نظارت بر مناطقی که مخاطبان شما را به خود جذب می کند به شما امکان می دهد برای دستیابی به هدفی که تعیین کرده اید ، بهبود یابد ، خواه این که هدایت ترافیک به یک صفحه فرود برای بارگیری بروشور یا تکمیل فرم “تماس با ما” است.

با افزایش قابلیت ها و استراتژی های بلاگ نویسی ، فرصت های دعوت وبلاگ نویسان و همکاری در زمینه محتوا ، همگی به راههای اضافی برای افزایش حضور دیجیتالی شما و درنهایت تبدیل های بدست آمده تبدیل می شوند. بک لینک (قرار دادن پیوند در وب سایت دیگری که به وب سایت شما اشاره می کند) با کیفیت خوب و حجم قابل اندازه گیری درگاه می تواند در نهایت یک کوکی متنوع ایجاد کند تا در نهایت اجازه دهد وب سایت شما توسط موتورهای جستجو مثبت مشاهده شود. این بک لینک ها می توانند در یک رزومه در یک وبلاگ مهمان ، محتوای خبری ، پست های رسانه های اجتماعی ، تبلیغات و کانالهای دیگر زندگی کنند که بدون حضور در سطح “هرزنامه” ، می تواند حضور دیجیتالی را افزایش دهد.

مطالعه موردی: تئوری در عمل

با وبلاگ نویسی 2 تا 3 بار در هفته ، پیمانکار عمومی و مدیر ساخت و ساز JH Greene & Son مارک تجاری خود را در بازار ساخت و سازهای بسیار اشباع در اواسط اقیانوس اطلس به جا گذاشته است. با رعایت تاکتیکهای فوق ، بسیاری از صاحبان مشاغل که به دنبال یک تهیه کننده محلی بودند ، توانستند مناسب ترین گزینه را تحقیق کنند و JH Greene را در میان گروه بزرگی از رقبا پیدا کنند. حداقل یک فرصت جدید در هر ماه توسط مشتریانی که به اشتراک گذاشته اند که تیم JH Greene را از طریق جستجوی Google کشف کرده اند ارائه می شود.

هرچقدر هم که این هدف آسان باشد بسیار مهم است – برای تولید سطح محتوای مورد نیاز برای رسیدن به نقطه کشف ، از فداکاری و منابع زیادی صرف می کنید. جی جی گرین برای دستیابی به اهداف تبدیل گوگل ، حدود 2.5 سال از جستجوگرهای ارگانیک و بازاریابی محتوا صرف کرده است.

این کار سبک نیست – اما در دراز مدت این هزینه را می پردازد.

شما منابع ندارید؟ مشکلی نیست

به عنوان یک پیمانکار عمومی ، این نوع منابع از نظر داخلی کمی نادر است. تعداد بیشماری از مشاوران و وبلاگ نویسان ارزان قیمت وجود دارند که برخی از مطالب فشرده کلمات کلیدی را ایجاد می کنند که برای هر مارکی سخت کار خواهد کرد. هنگام نوشتن به نظر می رسد مانند یک دندانپزشکی ، حضور یک شریک محتوا به صاحبان مشاغل و مدیران اجازه می دهد تا روی مهمترین چیز یعنی تجارت خود تمرکز کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا