بازاریابی اینترنتی

چگونه می توان 10.530 دلار در هر ماه از طریق بازاریابی اینترنتی درآمد |

آیا واقعا می توان 10.530 دلار در ماه از بازاریابی اینترنتی تهیه کرد؟

پاسخ کوتاه بله است!

در همین لحظه بعضی از افراد خیلی بیشتر از آن می کنند. می بینید که اینترنت فرصت های بسیاری را فراهم کرده است که حتی تکنوپوف می تواند یک تجارت آنلاین را راه اندازی کند که بدون آنکه اصلاً کاری انجام دهد ، سودهای کلانی را به دست می آورد.

بله ، درست است مکانهایی وجود دارند که سایتهایی را می فروشند که از قبل درآمد کسب می کنند و تنها کاری که باید انجام دهید تغییر لینک ها در آن سایت ها برای بدست آوردن درآمد حاصل از آن است. مانند مدل فرنچایز به آن فکر کنید. شما در حال خرید هستیدکسب و کار“این در حال حاضر بدون نیاز به انجام تحقیقات بازار ، ایجاد محصولات یا هر یک از کارهای خواستار مرتبط با شروع یک تجارت جدید ، درآمد ماهانه ایجاد می کند.

مطمئناً ممکن است برای خرید این سایت ها در حدود 10-12 برابر درآمد ماهانه برای شما باشد اما بعد از مدت 10 ماه که سایت را در اختیار دارید ، همه چیز سود خالص خواهد بود. بنابراین یک وب سایت که در هر ماه 300 دلار درآمد کسب می کند ، ممکن است از 3000 دلار – 3600 دلار برای شما هزینه کند و اگر در مذاکره خوب هستید ، ممکن است معامله بهتری کسب کنید.

بنابراین اگر سایت همچنان به همان میزان درآمد ماهانه ادامه دهد ، ممکن است حدود 10 ماه به سرمایه گذاری شما بازگردد. اما این را درک کنید ، می توانید 1000 دلار دیگر نیز در این سایت خرج کنید و درآمد خود را دو برابر کنید. بنابراین ممکن است کمی بیشتر هزینه کنید ، اما سرمایه گذاری را برگردانید و در مدت زمان کمتری درآمد خود را شروع کنید.

اما چگونه می توانید 10.530 دلار در ماه درآمد کسب کنید؟

مدل فوق برای خرید سایتهایی که قبلاً سودآور هستند ، یکی از راههای کسب درآمد آنلاین است. با این حال ، حتی اگر این کار را به درستی انجام دهید ، ایمن تر و واقعی تر نیز تضمین شده است.

می بینید ، در روش فوق ، هر کاری می تواند اشتباه انجام شود و درآمد آن سایت ها می توانند در یک لحظه از بین بروند. بنابراین اگرچه می تواند بسیار سودآور باشد ، این یک خطر بزرگ نیز محسوب می شود.

ساخت 10 هزار و 530 دلار در ماه آنقدرها که به نظر می رسد دشوار نیست. شما فقط باید یک برنامه اثبات شده را دنبال کنید و با آن سازگار باشید.

فرمول در اینجا آمده است:

  • 1. یافتن یک بازار با مشکل سوز 2.
  • گزارش رایگان ایجاد کنید که به این مسئله رسیدگی کند (اگر در این زمینه ماهر نباشید ، می توانید از آن خارج شوید)
  • 3. برای ارسال گزارش رایگان خود ، یک صفحه ضبط سرب ایجاد کنید.
  • 4- برای ارسال خودکار گزارش خود ، یک حساب کاربری پاسخ دهید
  • 5- ترافیک هدفمند را به صفحه ضبط سرب هدایت کنید که در آن اطلاعاتی مانند نام و آدرس ایمیل خود را از چشم انداز خود جمع کنید.
  • 6. با مشترکین خود در ارتباط باشید تا با آنها و محصولات وابسته به بازار ارتباط برقرار کنید.

خودشه.

ببینید من به شما گفتم خیلی آسان بود بنابراین برای ساخت 10 هزار و 530 دلار در ماه باید حداقل متوسط ​​باشید درآمد 351 دلار در روز. این می تواند 10 فروش با 35 دلار یا 7 دلار با 50 دلار باشد.

بنابراین بیایید بگوییم شما در حال تبلیغ یک محصول شاخه ای هستید که 50 دلار برای فروش شما می پردازد. قیمت کل محصول ممکن است 97 دلار باشد اما 50 دلار کمیسیون شما است. محصولات زیادی در این محدوده قیمت در شبکه های وابسته مانند clickbank.com وجود دارد.

بیایید بگوییم که این محصول حدود 1٪ از ترافیک سرما را تغییر می دهد اما حدود 5٪ از اشتراک های شما. این بدان معناست که برای هر 100 بازدید کننده ای که به این کار ارسال می کنید ، 5 نفر از آنها خریداری می کنند.

بنابراین برای ایجاد 7 فروش در روز ، باید روزانه 140 بازدید کننده را به سایت نمایندگی ها ارسال کنید. و از آنجا که این بازدید کنندگان از لیست ایمیل شما آمده اند ، شما باید روزانه مشترکان جدیدی اضافه کنید.

بنابراین برای سازگار بودن ، شما باید روزانه 140 مشترک جدید بدست آورید! تنها مشکلی که اکنون دارید اینست که ترافیک هدفمند کافی را برای به دست آوردن هدایت کنید.

همچنین دشوار نیست زیرا روش های زیادی برای هدایت ترافیک هدفمند وجود دارد. فقط روشی را انتخاب کنید و از آن خوب باشید و یک گردش مداوم از ترافیک داشته باشید که منجر به ایجاد روزهای جدید و روزهای خارج شما می شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن