بازاریابی

چگونه می توان یک کسب و کار را به صورت آنلاین راه اندازی کرد – راز این امر است "خدمات"

اگر به دنبال توسعه هر نوع مشاغلی هستید – به صورت آنلاین یا سایر موارد – مهمترین چیزی که من پیدا می کنم نقش خدمات در کاری است که انجام می دهد.

خدمات واژه دلخواهی نیست که برای توصیف پاسخ یا عدم پاسخ شما به ایمیل های پشتیبانی مشتری استفاده می شود – این در هسته اصلی تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت یک تجارت است.

با این دیدگاه ، اگر فکر کنید که یک “شرکت” واقعاً چه کاری انجام می دهد – طی پانزده سال گذشته شاهد یک تغییر اساسی از الگوی “تولید” به “خدمات” بوده ایم.

با بهره گیری از اتصال به اینترنت و پیشرفت در فن آوری های مهندسی ، راه “مولد بودن” در دنیای مدرن (به ویژه غرب) تهیه محصولات و ابزارهای جدید است. نحوه ساخت آن باید یک نگرانی ثانویه باشد (سود بسیار ناچیز در آن).

نکته اصلی – برخلاف تولید تاریخی – این است که دیگر اینگونه نیست که داشتن “ظرفیت تولید” یک معامله بزرگ باشد … تقریباً همه به آن دسترسی دارند.

چیزی که مردم ندارند بازاری برای نمایش محصولاتشان است. این بازار (بسته به نوع شرکتی که در نهایت رشد می کند) قیمت محصول و اینکه آیا آن چیزی است که آنها استفاده می کنند را تعیین می کند.

نکته این است که اگر به دنبال “ورود به کار” هستید ، مهمترین مطلبی که باید در نظر بگیرید نوع خدمات شما به عنوان یک حرفه ای است. این سرویس – که با محصولات / ابزارهای خود شما یا محصولات شخص دیگری پیاده سازی شده است – راز واقعی رشد “همیشه” برخی شرکت ها است ، در حالی که اکثریت آنها با مشکل روبرو هستند.

این آموزش به منظور توضیح چگونگی کارکرد و انجام کارهایی است که می خواهید درگیر دنیای کارآفرینی شوید.

خدمات باعث می شود جهان دور برود (به معنای واقعی کلمه)

بیشتر افراد به دلیل داشتن ایده ای که می خواهند دنبال آن بروند ، به “تجارت” می پردازند.

شاید آنها می خواستند خط تولید لباس خود را ایجاد کنند ، نوعی “سبک زندگی” (شراب سازی / مزرعه و غیره) داشته باشند یا در یک زمینه خاص (لوازم آرایشی / مدل سازی) شرکت کنند – مشخصه تجاری “شکست خورده” معمولاً با تمایل غم انگیز از طرف یک فرد شروع می شود چه “برای خودشان کار کنند”.

این دروغ است مردم برای شما مهم نیستند که شما “مشاغل” خود را شروع کرده اید و تمام داستانهایی که من در مورد یک مدیرعامل 12 ساله که برای شرکت پنجم خود کار می کند خوانده ام فقط به این دلیل وجود دارد که این پست می خواست برخی از تبلیغات تبلیغاتی جدید باشد تا خوانندگان دوباره به آن بازگردند.

حقیقت ساده این است که اکثریت قریب به اتفاق مردم فقط ناشی از ضرورت هستند. اینکه آنها تا چه اندازه این محصول را “ضروری” برای زندگی خود می دانند این است که چه مقدار به آن (و در نتیجه قیمت) قائل می شوند.

راه اطمینان از خرید محصولات شما ایجاد ضرورت استفاده از آنهاست. حتی به “فروش آن” فکر نکنید – [most] مردم احمق نیستند. آنها قیمت را به هر محصولی که برای زندگی خود ضروری بدانند نسبت می دهند. هیچ کس درمورد هزینه جراحی قلب نجات دهنده زندگی بحث نکرده است … و همین اصل در همه مشاغل دیگر یافت می شود. مردم به شما نسبت مستقیم با مبلغی که واقعاً به آنچه انجام می دهید “اهمیت می دهند” به شما پرداخت می کنند.

مهمترین چیز این است که درک کنیم “خدمات” پایه ای برای علاقه مندی مردم به یک شرکت است.

این “محصول” یا حتی “کارکنان” آنها نیست – این کاری است که آنها هر روز انجام می دهند نتایج را به همراه دارد. این “فعالیت” همان چیزی است که بازار درک می کند – و در نهایت جذب آن می شود.

بهش فکر کن

  • اپل محصولات خود را “تولید” نمی کند. آنها آن را طراحی می کنند و تمام مواد تشکیل دهنده و موارد دیگر را ارائه می دهند. خدمات آنها طراحی است.

  • تسلا عمل کن محصولات آنها را “تولید” کنید زیرا هیچ کس دیگری مانند آنها نمی تواند این کار را انجام دهد.

  • آمازون واقعاً شرکت لجستیک دیجیتال – هیچکس قادر به ذخیره و ارسال هرچه بیشتر بسته ها با همان کارایی همان هاست.

اگر می خواهید وارد “تجارت” شوید ، به دنبال نتیجه ای باشید که بتوانید به بازار بیاورید.

  • در 60 روز اول 10،000+ دنبال کننده در توییتر

  • در 90 روز آینده بیش از 150 مشترک YouTube

  • زبان ایتالیایی برای مکالمه 14 روز محتوا

  • درس های تجاری از فراری + لامبورگینی

  • پیراهن های سفارشی برای شما ؛ سوئیت های سفارشی به شما پول می دهند

اگر به دنبال “راه اندازی” مشاغل هستید ، بهترین کار این است که نگاهی بیندازید به آنچه مردم واقعاً قصد خرید آن را دارند (فقط به بخش “بهترین فروش ها” در هر بازار مراجعه کنید).

این به شما نشان می دهد * دقیقاً * از آنچه آنها بودجه دارند (آنچه که مایل به پرداخت آن هستند) است. این به شما امکان می دهد این نمره را به عنوان یک سرویس (IE به روش خود) ارائه دهید – به شما این قدرت را می دهد که بتوانید مشتری خود را از طریق میزان کارآیی در ارائه نتایج اعلام شده شروع کنید.

بزرگترین مشکلی که من دیده ام محصول یا حتی “راه حل” است. من آن را همیشه می شنوم – “مشکل شما برای حل مشکل چیست” … به سختی کسی که محصولی را می خرد تصور کند “مشکلی” دارد. در عوض ، آنها به دنبال خدمات خاصی هستند که بتواند به آنها ارائه دهد تا زندگی آنها را به روشی خاص بهبود بخشد. یا – همانطور که گری هالبرت گفت – “بازاریابی باید مردمک چشم من را گشاد کند.”

به این روش فکر کنید – آگاهی که شما ترجیح می دهید با آن تجارت کنید: “بزرگترین آژانس رسانه های اجتماعی جهان” یا “تنها آژانس برای اطمینان از بیش از 10،000 فالوور در 30 روز آینده یا بازپرداخت پول شما”. در حالی که اولی برای شرکت های مستقر کار می کند ، دومی در هر مشاغل – به ویژه تجارت جدید – فعالیت می کند.

توجه داشته باشید که چگونه در واقع “چیزی” برای “دستیابی به نتیجه” چیزی نمی فروشید؟ این بعدی می آید. شما باید دقیقاً مشخص کنید که خریدار برای زمان / پول خود چه چیزی بدست خواهد آورد ، که در مورد پیروان “شبکه های اجتماعی”. در مورد سئو ، این رتبه اول در گوگل است و برای “برنامه نویسی” باید “RECURRING SAAS BUSINESS” ایجاد شود.

بدیهی است که نحوه پرورش این نتایج مختلف حیاتی است. اما کنایه از این است که هیچ کس به چگونگی انجام آن اهمیتی نمی دهد … به شرطی که قانونی باشد.

به همین دلیل است که برخی از شرکت ها “همیشه” برنده می شوند – “خدمات” آنها به ارائه نتایج خاص وابسته است. آنها همه موارد دیگر را نادیده می گیرند (به آنها سپرد).

هنگام راه اندازی مشاغل ، تمرکز روی خدمات “مفید” است

در پایان ، اگر شما به دنبال “شروع” یک کار هستید – مهم این است که خود را فراموش کنید و کاملا بر روی نتایج کلیدی که می توانید به مشتری ارائه دهید تمرکز کنید.

اگر مهارت ارائه نتایج ذکر شده را ندارید ، باید روی توسعه آنها کار کنید (که این کار در صورت انجام کار نیز قابل انجام است).

هر معامله را با توجه به آنچه می توانید به پیوند اضافه کنید ، در نظر بگیرید. از “دادن نقره خانواده” (از نظر “رازها”) نترسید – 99٪ با شما رقابت نمی کنند و پسری که شما را محکم می کند به مد بعدی که کشف می کند می پرد.

اصلی ترین کاری که شما باید از دیدگاه یک سازمان انجام دهید شناسایی “خدمات” مختلفی است که یا قادر هستید – یا قادر هستید – با بودجه مناسب به هرکسی ارائه دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا