بازاریابی

چگونه می توان یک شرکت بازاریابی بین المللی جستجوگر بین المللی SEO صادق را پیدا کرد

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی هر تجارت بین المللی امروز در اینترنت یافت می شود. اینترنت ابزار اصلی چگونگی اداره تجارت بین المللی را تغییر داده است. پاسخهای فوری و فوری برای بسیاری از سوالات شغلی و شخصی روزانه ما ارائه می دهد. اما اکنون که وب سایت دارید ، می توانید وقتی شخصی در Google ، Yahoo ، Live.com یا AOL برای محصول یا خدمات شرکت خود جستجو می کند ، وب سایت خود را پیدا کنید؟

ممکن است وقتی یک شرکت محلی یا بین المللی به دنبال یافتن محصولات یا خدمات شما باشد ، آنها را پیدا نکنید. بیشتر وب مسترها فقط طراحی و چیدمان را کنترل می کنند. آنها نقاشانی هستند که کمی HTML یاد گرفته اند. آنها یک نسخه کتبی را در یک جدول کپی و جایگذاری می کنند و آن را بارگذاری می کنند. از آنها انتظار نمی رود که در هنر بازاریابی بین المللی اینترنتی حرفه ای باشند و نباید باشند.

اینترنت مکان بسیار خوبی است. دنیای دیجیتال گسترده و خلاق که به مجموعه متنوعی از متخصصان در زمینه سخت افزار ، نرم افزار ، گرافیک ، کپی نویسی ، بازاریابی بین المللی و خرده فروشان در حوزه ، عملیات ، امور مالی ، مطبوعات ، تبلیغات و روابط عمومی نیاز دارد. اما از کجا می توانیم این جادوگر به نام SEO یا موتور جستجوی بین المللی را برای بهبود بازاریابی پیدا کنیم؟

تعداد بسیار زیادی از شرکتهایی که خود را با استفاده از Google AdWords تبلیغ می کنند ، به عنوان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی اینترنتی از طریق اینترنت می بینیم. اما غم انگیز است که بگوییم ، بیش از 80 درصد از این شرکت ها از سئو بازاریابی اینترنتی و اطلاعات بسیار کمی در مورد چگونگی بدست آوردن درآمد سخت خود می دانید.

در ماه مه 2006 ، دفتر تبلیغات تعاملی (IAB) و PricewaterhouseCoopers (PwC) اعلام کردند که درآمد تبلیغات اینترنتی به رکورد جدید 3.9 میلیارد دلار برای سه ماهه اول سال 2006 رسیده است. درآمد سه ماهه اول سال 2006 برای 38 درصد افزایش نسبت به سه ماهه داشته است. اولین سال 2005 با 2.8 دلار. یک میلیارد و 6 درصد افزایش در سه ماهه چهارم سال 2005 به 3.6 میلیارد دلار رسیده است.

سال گذشته ، AdWords به تنهایی 3.4 میلیارد دلار برای Google تولید کرد.

از آنجا که اینترنت مکانی برای تأمین سهم بازار است ، بسیاری از جاسوسی و متخصصان بازاریابی آنلاین که می خواهند به صورت آنلاین ظاهر شوند – دزدانی ظاهر می شوند که اطلاعات کمی در مورد نحوه پرداخت وجه چک و سریع ناپدید شدن دارند.

بنابراین چگونه می توان به یک شرکت صادق و موفق که در بازاریابی بین المللی و روابط عمومی آنلاین تخصص دارد ، اقدام به خرید کرد؟

شما باید چند سوال بپرسید. مشکل این است که اکثر شرکت هایی که به دنبال SEO SEO بازاریابی اینترنتی در سطح بین المللی هستند ، سؤالاتی را که می پرسند نمی دانند. Leyden Communications (اسرائیل) در زیر لیستی از سؤالات مربوط به هر شرکتی از تل آویو ، لندن ، واشنگتن و نیویورک گرفته تا پاریس ، ژاپن ، هند و چین را برای ارائه سئو یا شرکت بین المللی بازاریابی اینترنتی قبل از امضای قرارداد ارائه می دهد.

اول ، اگر مخاطب مورد نظر شما نیویورک ، لندن ، منچستر یا لس آنجلس یا هر بازار انگلیسی زبان است ، حتماً یک شهروند از آن کشور را استخدام کنید. شخصی که زبان انگلیسی در سطح زبان مادری است و فرهنگ بازاریابی در بازار هدف را می فهمد. اگر یک اسرائیلی را استخدام کرده اید ، اطمینان حاصل کنید که آنها حداقل ده سال با زبان بازار هدف شما زندگی کرده و کار کرده اند.

دوم ، شما می خواهید بدانید که در بازاریابی بین المللی ، کانال های توزیع سنتی ، فروش ، مارکوم ، بازاریابی ویروسی ، تولید بروشور ، تبلیغات و روابط عمومی چه سالها در بازاریابی بین المللی ، کانال های توزیع سنتی کار کرده اند؟

سوم ، تجربه حرفه ای آنها در زمینه نوشتن ، روزنامه نگاری و تحقیق چیست؟

چهارم ، تجربه عملی آنها در برنامه نویسی چیست؟

آخر ، چه مدت است که آنها در اینترنت کار می کنند؟

متخصص بازاریابی آنلاین برای موفقیت باید کلاه های زیادی بپوشد. سئو اینترنتی باید در بازاریابی بین المللی یا روابط عمومی تجربه شود – کسی که می داند بدون اینترنت نفوذ و تحریک بازار خارج از اسرائیل را چگونه درک می کند. آنها باید مبانی بازاریابی بین المللی ، مارک ها ، کانال های توزیع و فروش را درک کنند تا بتوانند دنیای دیجیتال را با بازارهای چاپی ، رسانه ای و فروش کلاسیک ادغام کنند. SEO باید یک نویسنده برجسته ، خلاق و حرفه ای باشد که می تواند هم برای خواننده و هم برای موتور جستجو بنویسد.

این مقاله نمونه ای از نحوه نوشتن مقاله برای خواننده ، موتور جستجوی گوگل و یاهو است. انگلیسی کمی رنج می برد زیرا نویسنده بین جلب توجه شما و چشم موتور جستجو تعادل خوبی پیدا می کند. اما چه چیزی مهمتر است؟ موتور جستجو!

زیرا اگر مشتریان شما در انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، برزیل ، ژاپن و کره جنوبی وب سایت شما را پیدا نکنند ، پس داشتن یک وب سایت با بهترین نسخه های نسخه های سنتی خود را در فضای مجازی مفقود می کند.

آیا می توانید یک وب مستر ، طراحی گرافیک آنلاین ، برنامه نویس اینترنتی ، بازاریابی آنلاین حرفه ای ، کارشناس بازاریابی بین المللی ، روزنامه نگار حرفه ای و نویسنده متن را در یک نفر پیدا کنید؟

بسیاری در اسرائیل به شما خواهند گفت بله. من می گویم ، شما شانس خواهید یافت که با بیش از سه شرکت بازاریابی آنلاین SEO در اسرائیل ، تیمی با هر یک از این متخصصان پیدا کنید.

بنابراین آزمایش اسید واقعی برای تأمین امنیت یک شرکت جستجوگرهای حرفه ای – یک شرکت SEO در اسرائیل ، نیویورک ، لندن ، پاریس یا پکن چیست؟

به سادگی یک جستجوی در Google برای “بازاریابی اینترنتی اسرائیل” یا “بازاریابی بین المللی اسرائیل” انجام دهید.

اگر SEO که با آنها در اسرائیل صحبت می کنید در بین ده کشور ذکر نشده است ، باید از خودتان یک سؤال بپرسید: “چگونه می توانند شما را بدون ادامه استفاده از یک کمپین گران قیمت گوگل AdWords ، در رده های بالای ده قرار دهند؟”

Google AdWords ابزاری تبلیغاتی بسیار قدرتمند است که توسط شرکت های بین المللی سئو برای بازاریابی آنلاین در اسرائیل استفاده می شود ، اما جایگزینی برای وب سایت تجاری شما که پاهای دیجیتالی خود را دارد ، نیست. AdWords جایگزین داستانهای خبری بهبود یافته در Google News و انتشار اخبار عمومی در بسیاری از گوشه های شبکه نیست. AdWords جایگزین ایجاد وبلاگ های حرفه ای ، اتاق ها و تالارهای گفتگو در گوگل و یاهو و ایجاد فیلم های YouTube نمی شود.

آیا SEO می تواند آن را در اسرائیل پیدا کند ، همچنین به کپی کردن اخبار و نسخه های انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی یا چینی مورد نیاز وب سایت و وبلاگ ها و خبرنامه های بین المللی خود نپردازد؟

آیا آنها در انواع بازارهای صادراتی و وارداتی اسرائیل مرتبط با فن آوری بالا ، مواد غذایی ، فناوری دفاعی ، کشاورزی ، بیوتکنولوژی ، امنیت ، املاک و مستغلات ، مواد شیمیایی ، فلزات ، بازی ها ، سیاست ، ارتباطات بحرانی ، آموزش ، پلاستیک ، موسیقی ، خرید ، ارتباطات ، فروش ، سهام ، نیروی انسانی ، الماس ، یهودیت ، محصولات اداری ، غذا ، نوشیدنی ، گردشگری ، بازی ها ، منسوجات ، قدمت ، بهداشت ، ورزش ، اخبار ، فیلم ، لباس ، هتل ها ، هواپیمایی و کرایه اتومبیل؟

به SEO SEO اسرائیل اجازه دهید محصولات و خدمات خود را به بازارهای محلی و فرهنگ فروش که آنها می دانند به بهترین وجه – Tel Aviv ، Ra’anana ، Ashodod، Herzliya، Afula، Heifa، Jerusalem، Kiryat Shomona و Eilat بازاریابی کند.

هرگز به اندازه اندازه موفقیت در دفتر نگاه نکنید. آنچه برای دانش و استعداد پرداخت می کنید. بسیاری از متخصصان سئو و کارمندان رایگان آنها ممکن است به عنوان کپی نویسان و برنامه نویسان از دفتر خانه در اسرائیل کار کنند. یک بار دیگر ، با رتبه بندی مشتریان و رتبه بندی بهینه سازی موتور جستجوی شخصی آنها در گوگل و یاهو ، درباره موفقیت بازاریابی آنلاین بین المللی آنها قضاوت کنید.

هرگز هزینه های تعمیر و نگهداری را پرداخت نکنید. متخصصان سئو اینترنتی برای بازاریابی بین المللی به ماشین و خانه تمیز نمی کنند. آنچه می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید بیشتر صفحات وب ایجاد شده توسط مدیر وب است و اخبار جدید و / یا خبرنامه هایی که توسط شرکت روابط عمومی آنها ایجاد شده است تا در Google News قرار بگیرد.

هر آنچه را که از قبل می خواهند پرداخت نکنید. مگر اینکه بدانید شرکت دارای خط مشی مناسبی است که قبل از شروع کار نیمی از آن را پرداخت می کند و پس از اتمام کار ، تعادل را پرداخت می کند. حدود سه هفته طول می کشد تا شاهد نتایج جستجوگرها یا سئو باشید. اگرچه با برخی از جستجوگرها در اسرائیل ، می توانید در طی روزها با استفاده از Alexa.com رتبه بهبود پیدا کنید. هنگام استفاده از Alexa.com ، ابزاری است که می توانید از آن استفاده کنید ، ابزاری که توسط SEO یا SEM قابل اجرا نیست.

سرانجام ، اگر SEO بین المللی بازاریابی اینترنتی قول می دهد رتبه اول شما را کسب کند ، می دانید که این جعلی است. هیچ SEO یا SEM نمی تواند به شما قول دهد که فقط توسط Google ، Yahoo ، MSN و AOL اداره شود. آنها می توانند به شما رتبه بالاتری بدهند و بسته به چگالی پیوندها در صنعت شما شاید حتی در ده مورد برتر باشد.

به یاد داشته باشید که موقعیت ده موتور برتر موتور جستجوگر مورد بحث ما توسط Google AdWords پشتیبانی نمی شود. این وب سایت شما است ، صفحات وب که روی پایش ایستاده اند. یک داستان بهبود یافته در مورد محصولات و خدمات شرکت شما در ده کشور برتر ، وب سایت شما را با رتبه بالا در بهینه سازی موتور جستجو برابر می کند. در حقیقت ، تا زمانی که خبر خبری SEO / PR در موقعیت بالایی قرار داشته باشد ، اعتبار خود را افزایش می دهد زیرا این امر احراز هویت شخص ثالث است. بسیار قدرتمندتر از رتبه وب سایت شماست ، مادامی که داستان حاوی پیوندی به وب سایت شما باشد.

اولین توقف شما برای استخدام یک شرکت بین المللی بازاریابی اینترنتی در اسرائیل ، جستجوی Google است.

دومین توقف شما SEO و SEM است – تیم بازاریابی موتور جستجو. اگر یک بلندگو انگلیسی مادری ، یک متخصص بازاریابی بین المللی با تجربه را نمی شناسید که اصطلاحاتی مانند POP ، بخش پیوست تجاری سفارت ، مؤسسه صادرات اسرائیل ، بسته بندی ، چهار رنگ خونریزی و نحوه نگاه عناوین اینترنتی SEO را درک می کند – ادامه دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا