بازاریابی

چگونه می توان کسب و کار ما را از طریق SEO بزرگتر نشان داد

به نظر می رسد “بزرگتر” یا به عبارت بهتر حرفه ای یکی از بهترین راه ها برای مشتریانی با نفوذ بیشتر است ، خواه شما یک شرکت تجاری یا شرکت یا شرکت به مشتری هستید.

در اینجا لیستی کوتاه از راه هایی برای ایجاد مشاغل کوچک SEO خود وجود دارد:

ابتدا به جهان نشان دهید که وجود دارید! شما باید بیش از داشتن یک وب سایت و یک نوع ارتباط حضوری داشته باشید. اگر یک شماره تلفن وارد کنید و یک آدرس ایمیل ایجاد کنید ، می توانید بسیار دور بروید. ایده خوبی است که یک شماره اورژانس بگیرید و آن را به تلفن همراه خود منتقل کنید. داشتن دفتری که مردم می توانند ببینند و ببینند به شما کمک می کند تا حضور مورد نیاز خود را تأمین کنید. اگر مشاغل خانگی هستید ، یک صندوق پست دریافت کنید که آدرس داشته باشد و فقط یک شماره جعبه نداشته باشد.

یک لوگوی زیبا بگیرید! هر شرکتی از لوگو یا نام تجاری روی محصولات ، کارت ویزیت ها ، وبلاگ ها و همه چیز استفاده می کند! به مردم بگویید که کلاس دارید و از استقامت خوبی برخوردار هستید. اگر قبلاً لوگو ندارید ، می توانید طراحی کنید که در طراحی یا فتوشاپ مهارت دارید ، یا می توانید از شخصی برای نقاشی برای شما با قیمت بسیار مناسب استفاده کنید. در فروشگاه طراحی محلی خود بررسی کنید یا LogoWorks را امتحان کنید.

شلوغی وب سایت خود را پاک کنید! به طور کلی مردم از یک وب سایت تمیز و آسان برای یافتن استقبال می کنند. اطمینان حاصل کنید که وب سایت یا وب سایت شما حرفه ای ، امن و به خوبی انجام شده است. از کلیپ آرت استفاده نکنید و تا آنجا که ممکن است ابتدا از داخل آن استفاده کنید. هنگام استفاده از وبلاگ ، از SEO برای دقیق تر شدن آن در اینترنت استفاده کنید.

مطمئن شوید که نام شرکت بالاترین است! اگر شخصی شما را در اینترنت جستجو می کند یا از SEO استفاده می کند ، باید نام شرکت شما را در بالای لیست مشاهده کند. فراموش نکنید که گوگل و دیگر موتورهای جستجو فقط برای جستجوهای آنلاین نیستند. آنها دو برابر فرهنگ لغت ، ماشین حساب ، دفترچه تلفن ، نقشه و تقریباً همه چیز دیگر هستند.

در تماس باشید! وقتی وب سایت بازاریابی یا وبلاگ نویس شما به یک وب سایت معتبر پیوند داده شود ، جلوه منحصر به فردی به کار شما می بخشد. این بدان معناست که شما روی شانه های ایمن هستید و تنها نمی ایستید. وقتی نوبت به بازاریابی و وبلاگ نویسی شرکتی می رسد ، با مردم “همه چیز” همه چیز است. این امر نه تنها به شما زمان می دهد تا مشتریان خوبی پیدا کنید ، بلکه به شما دانش و آزادی بیشتری می دهد.

با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و نشان دهید که با آنها کار می کنید. در زمینه ثبت نام مشتری ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است ناشناس بمانیم ، یا به سادگی به مشتری مراجعه کنیم. اگر مشکلی ندارید فهرستی از افرادی که با آنها کار می کنید به سایت خود بدهید ، مدت زمان آنها چگونه است و غیره.

اگر یک وبلاگ دارید یا درگیر یک کمپین بازاریابی هستید ، یک وبلاگ چند نویسنده ایجاد کنید. همه نمی توانند این کار را انجام دهند ، اما اگر فردی را می شناسید یا فردی را به عنوان وبلاگ نویس استخدام می کنید ، از او بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. نیازی نیست 24 ساعت شبانه روز در وبلاگ خود باشید. ورود به هفته یک بار برای به روز رسانی و پاسخ به مقالات و ایده ها باید به اندازه ای باشد که به مردم اطلاع دهید شما واقعا کار می کنید.

در نهایت ، از تبلیغات PPC برای نام خود استفاده کنید! برای شما تقریباً هزینه چندانی نخواهد داشت ، مخصوصاً اگر از لیست ارگانیسم ها استفاده می کنید (شماره 7). مزیت این امر این است که به مشتریان شما می گوید که از پرداخت به ازای کلیک استفاده می کنید ، درست مانند هر شرکت بازاریابی آنلاین.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا