بازاریابی اینترنتی

چگونه می توان وب سایتهای ویژه را در بررسی پرداخت حذف کرد؟

اگر سایت های رای گیری معتبر و اولین ها در اینترنت وجود داشته باشد ، در نظرسنجی ها و کلاهبرداری های مشکوک که اساساً به صورت آنلاین وجود دارد ، کمبودهایی نیز وجود ندارد تا گرد و غبار را در چشم افرادی که با شارژ پول از آنها قابل مشاهده هستند ، ریخته شود. البته ، شما نمی خواهید که قربانی سایت های کلاهبرداری پولی شوید و برای دور زدن این وسوسه احتمالی ، باید قبل از استفاده بیشتر از فرصت بررسی پولی ، سه عامل برجسته را در نظر بگیرید.

نظرسنجی ها را برای وب سایت هایی که درخواست پول می کنند لغو کنید

تنها هدف شما برای انتخاب موقعیت در این نظرسنجی این است که پول بدست آورید تا پولی را که قبلاً به دیگران داده اید ندهید. نکته اصلی یک شرکت نظرسنجی حقوقی این است که هرگز وقتی از شرکت در یک تحقیق تحقیق در بازار پرداخت می کنید ، هرگز از شما درخواست نمی کند که پول بپردازید. بنابراین ، در حالی که به صورت آنلاین جستجو می کنید ، به سایتی برخورد می کنید که در ابتدا درخواست پول می کند ، پیشنهاد این است که بلافاصله از آن پرهیز کنید و به دنبال سایت های اصلی باشید که مردم را به ثبت نام در یک نظرسنجی رایگان دعوت می کند.

سایت های بررسی پولی را مخفی کنید

سایت های نظرسنجی بی نظیر ، شانس اصلی جذب شدن مداوم توسط افراد برجسته و صاحبان کار را دارند. آنها ظاهراً به شما اطمینان می دهند که می توانید پروژه های پیمایشی را به عقب برگردانید و در ازای آن بهترین مبلغ را بپردازید. در حقیقت ، چنین مواردی به ندرت یا هرگز اتفاق نمی افتد ، و دیر یا زود پشیمان می شوید تا برای سایت ثبت نام کنید.

در تلاش خود برای رسیدن به حداکثر تعداد پروژه ها در نظرسنجی ، باید برای بیشترین تعداد ممکن از شرکت های نظرسنجی ثبت نام کنید.

تحقیقات گسترده ای انجام دهید

اگر قبل از اقدام برای ثبت نام در سایت نظرسنجی ، وقت خود را برای شروع تحقیق در مورد شرکت های پیمایشی پرداخت شده بطور اختصاصی صرفه جویی کنید ، می توانید حل کنید که آیا این شرکت قانونی است و ارزش ثبت نام دارد یا خیر.

بنابراین هرچه بیشتر تحقیق کنید می توانید برای ثبت نام به یک سایت نظرسنجی خوب مراجعه کنید. هیچ فرصتی برای مواجهه با تقلب در بررسی پولی وجود ندارد. باز هم ، قبل از تصمیم گیری برای ثبت شرکت نظرسنجی ، ممکن است بخواهید موارد زیر را تحسین کنید:

نظرات مربوط به شرکت نظرسنجی را با اعتبار مبهمی بخوانید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این نیست که به یک سایت نقد و بررسی بپردازید ، اما اگر نظرات متنوعی را از منابع متنوع منتقل کنید ، یک ایده روشن خواهید گرفت.

شرایط و ضوابط سایت نظرسنجی را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که چگونه آنها از اطلاعات استفاده می کنند. یک سایت نظرسنجی واقعی متعهد شده است تا از اطلاعات شما برای ارسال فرصت ها و بررسی پولی استفاده کند. با این وجود ، آنها اطلاعات شما را به طرفهای خارجی منتقل نخواهند کرد ، بنابراین می توانید آه تسکین دهید زیرا در دستان ایمنی هستید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه می توان وب سایتهای ویژه را در بررسی پرداخت حذف کرد؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا