بازاریابی

چگونه می توان مشاغل نوشتن مستقل فریبکار آنلاین را در سایت های معروف مانند Craigslist مشاهده کرد

اگر در زمینه نوشتن مستقل تازه وارد هستید ، نه تنها تشخیص یک کار قانونی از طریق کلاهبرداری دشوار است بلکه کاملا غیرممکن است. این به این دلیل است که کلاهبرداری برای مشاغل نوشتن مستقل آنلاین در حال توسعه است. مانند همه مجرمان ، پس از آنکه افراد بیشتری به روش های خود روی می آورند ، عقب در پشت آنها ایجاد می شود. پس چگونه می توانید از خود محافظت کنید؟ چگونه می توان از سو takenاستفاده جلوگیری کرد؟ در اینجا سه ​​روش برای انجام این کار وجود دارد.

1. به دنبال اطلاعات تماس باشید: نه تنها باید آن را جستجو کنید بلکه سعی کنید با روش هایی که ارائه می دهد با شرکت تماس بگیرید.

در حالی که بسیاری از شرکت ها برای جلوگیری از بمب گذاری توسط جویندگان کار به طور ناشناس در سایت هایی مانند Craigslist پست می گذارند ، گاهی اوقات یک شرکت قانونی به شما باز می گردد تا در صورت درخواست حداقل دریافت مواد شما را تأیید کند.

از طرف دیگر ، شرکت های متقلب ممکن است در مورد “پیشنهادات” با شما تماس بگیرند ، به عنوان مثال مشترک شدن در سایت عضویت فقط با 2.95 دلار در هر ماه. برای آگهی هایی که مستقیماً با پرداخت 1.95 دلار در ماه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل می شوند ، ثبت نام کنید. وقتی آنها به حساب شما دسترسی پیدا کنند ، معمولاً هر ماه از 40 تا 97 دلار یا بیشتر – هر ماه از حساب شما شارژ می گیرند.

2. به دنبال جزئیات باشید: صحبت از ارسال مطالب ، شرکت های کلاهبرداری در هر دو انتهای دامنه فعالیت می کنند – یا آنها از شما چیزهای خاصی را از قبل می خواهند ، یا اینکه خیلی کم از شما درخواست می کنند. همه چیز بستگی به این دارد که نیرنگ آنها چیست.

برخی از آنها محتوای رایگان می خواهند ، بنابراین ممکن است نمونه های نوشتاری “اصلی” را درخواست کنند. دیگران پول می خواهند ، بنابراین آنها فقط از شما می خواهند اطلاعات خاص (پراکنده) ارسال کنید تا بتوانند اطلاعات تماس شما را به دست آورند و بعداً با پیشنهادات جعلی خود شما را اسپم کنند.

3. درخواست مطالب انبوه: اگر شرکتی با یک درخواست محتوای زیاد با شما تماس بگیرد و شما درصد مشخصی را از قبل پرداخت نکرده باشید ، احتمالاً کلاهبرداری است. بازی آنها دریافت محتوای رایگان است.

من نویسنده سئو هستم. یک روز از شرکتی که 40 مقاله می خواست ایمیلی دریافت کردم. یادم نیست چی بود آنها لیستی از کلمات کلیدی را در اختیار من قرار دادند و از من پرسیدند که چه زمانی می توانم سفارش را تکمیل کنم. در عرض 3 روز گفتم و برای شروع 50٪ ودیعه می خواهیم. آنها نپذیرفتند. من قدم زدم.

اغلب اوقات ، شرکت ها می گویند که پس از تکمیل تعداد مشخصی مقاله ، به شما پول می دهند. فقط ، پس از تحویل محتوای اولیه خود هرگز چیزی از آنها نخواهید شنید.

روشهای بیشتری برای ردیابی کلاهبرداری در مشاغل نوشتن مستقل بصورت آنلاین وجود دارد ، به عنوان مثال ، اگر آنها برای کار احتمالی پول می خواهند ، یا اگر از شما می خواهند “نمونه های اصلی” پرداخت نشده را ارائه دهید ، و غیره اگر نه ، فقط احتیاط خود را انجام دهید. به درستی نشستن با شما – به هر دلیلی – این کار را دنبال کنید. در مورد خودتان در مورد هیچ چیز صحبت نکنید. ضمیر ناخودآگاه شما در اینجا کار می کند. به این گوش کن.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا