بازاریابی اینترنتی

چگونه می توان محصول یا خدمات خود را متمایز کرد – از بازاریابی ویدیویی استفاده کنید

تبلیغات چاپی یک مرگ آرام بمیر. ادعا شده است که میانگین دریافت در تبلیغات چاپی حداقل به 10٪ نرخ تبدیل کاهش یافته است. این بدان معناست که کمتر از 10٪ از افرادی که تبلیغات چاپی می خوانند در بهترین حالت مشتری خواهند شد. فقط به آخرین مجله یا روزنامه ای که خوانده اید فکر کنید. آیا می توانید یکی از تبلیغات را به روش ناشناخته به خاطر بسپارید؟ به طور متوسط ​​یک مجله حداقل در یک صفحه دیگر حداقل یک آگهی چاپی دارد. این برابر با حدود 22 تبلیغات چاپی در یک مجله است. آیا می توانید بیش از یک تبلیغ را به خاطر بسپارید؟

بازاریابی ایمیلی همچنین در حال کاهش است. Google به همراه سایر موتورهای جستجوی پیشرو ، مرتباً الگوریتم های مرتب سازی اسپم ها را معرفی و معرفی می کنند. بنابراین چگونه این امر در تجارت شما تأثیر می گذارد؟ این الگوریتم میزان تعداد کمپین های ایمیل را که خریداری یا مشاهده می کنید خریداران آنلاین یا مشتریان مکرر را کاهش می دهد کاهش می دهد و این یک پدیده بسیار تاسف آور است این بدان معنی است که شما به یک شرکت بازاریابی پرداخت کرده اید تا یک کمپین نامه الکترونیکی ایجاد کنید که هر بار شکست بخورد ، حتی قبل از خواندن یا دیدن مخاطبان شما.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی همچنین برخی از درخشش اولیه خود را از دست داد. به نظر می رسد بیشتر کاربران فیس بوک و توییتر یک چیز مشترک دارند. آنها موافق هستند که تنها زمانی که به بازاریابی رسانه های اجتماعی توجه می کنیم این است که اگر تصویر یک کوپن یا تصویر جالبی باشد که آنها را وادار می کند متنی را که همراه آن تصویر است بخوانند.

مردم قبلاً خود را آموزش داده اند تا به سرعت از طریق به روزرسانی های وضعیت و توییت ها پیمایش کنند ، و فقط جلوی کسانی را بگیرند که چشم را جلب کنند یا علاقه ما را فوراً فریاد بزنند. به نظر می رسد کاربران توییتر کمتر دنبال می کنند در حالی که کاربران فیس بوک دوستان کمتری دارند. اگر به روزرسانی وضعیت یا به روزرسانی اخبار از صفحات شرکت در هر روز “دوست داشته باشند” ، متوسط ​​کاربر می تواند فقط 1 بخواند.

از خود بپرسید که در حال حاضر برای بازاریابی رسانه های اجتماعی چقدر پرداخت می کنید؟ در سال گذشته تعداد دنبال کننده های جدید ماهانه چه تعداد جمع کرده اید؟ اندازه جمعیت فعلی کشور که محل کار شما در آن قرار دارد ، چقدر است؟ چه بخشی از این درصد در حال حاضر شما را در رسانه های اجتماعی دنبال می کند؟

بنابراین چگونه شرکت یا محصول خود را با موفقیت به بازار عرضه می کنید؟

بازاریابی ویدیویی قطعاً جواب است.

مطالعات اخیر نشان می دهد که متوسط ​​کاربر اینترنت بیش از 20 دقیقه در روز برای تماشای فیلم ها صرف می کند. به طور متوسط ​​، 80٪ از کاربران فیس بوک بر روی دکمه پخش در هر ویدئویی که راه خود را برای به روزرسانی آنها پیدا می کند ، کلیک می کنند. اگر این ویدئو در توییت قرار داشته باشد ، کاربران توییتر 5 برابر بیشتر از آنها می توانند توییت بخوانند.

تبلیغات نیز گزینه ای بسیار مناسب است زیرا هزینه تبلیغات در شبکه ها و کانال های محلی مقرون به صرفه تر می شود. به عنوان نمونه در ایالات متحده ، ایالت به مناطق مختلف بازار مشخص شده یا مناطق DMA تقسیم می شود که هر کد پستی متعلق به یکی است. DMA توسط بزرگترین شهر به رسمیت شناخته شده است و این بازارها روشی مؤثر برای تبلیغ کنندگان برای دستیابی به منطقه ای در جمعیت است که پیشنهادات رسانه ای مشابهی را دریافت می کنند.

فرقی نمی کند از رسانه فوق استفاده کنید یا فقط از بازاریابی ویدیویی در وب سایت خود استفاده می کنید ، به نظر می رسد که مطمئناً این روش تبلیغاتی قابل نادیده گرفتن یا کنار گذاشتن نیست.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا