بازاریابی

چگونه می توان محصول خود را با SEO محلی برجسته کرد

وقتی برای بررسی آنلاین محصولات / خدمات در یک منطقه خاص اقامت دارید ، می خواهید SERP های محلی نمایش داده شده در Google و سایر ابزارهای جستجوی وب را ترجیح دهید. اساساً ، SEO محلی ترتیب معیارها و رهنمودهای متمایزی است که کارشناسان بازاریابی دیجیتال از آن برای بهینه سازی وب سایت ها برای مناطق خاص توپوگرافی استفاده می کنند.

به عنوان مثال – اگر وب سایت خود را برای بازار محلی بهینه کنید ، Google بدون شک وب سایت یا صفحات آن را ابتدا به بازدید کنندگان محلی و سپس به مهمانانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند نشان می دهد. اگر به زودی در منطقه محلی خود مشاغلی را اداره می کنید ، ضروری است که وب سایت خود را برای بازار محله بهینه کنید. اما چگونه این کار را انجام می دهید؟ بیایید بفهمیم

یک آدرس محلی در وب سایت خود قرار دهید

Google از جزئیات موقعیت مکانی شما برای نشان دادن آن در لیست های نمایه شده اطراف استفاده می کند. به این ترتیب ، در حالی که سایت خود را برای یک نام دامنه خاص بهینه می کنید ، باید از قوانین محلی Google در مورد SEO پیروی کنید. به عنوان اولین اهمیت ، یک وب سایت مسکونی در سایت خود قرار دهید که دارای جزئیات جسمی واضح با شماره تلفن ثابت / تلفن همراه مستقیم و شناسه ایمیل تجارت باشد. این سایت Google و کاربران را از مکان دقیق سایت شما مطلع می کند و شما را به طور مناسب مدیریت می کند.

برچسب های فراداده و عنوان را با توجه به موقعیت مکانی بهبود ببخشید

همه متخصصان سئو از اهمیت عظیم برچسب های فراداده و عنوان برای سئو خبر دارند. هر دو ایندکس وب و بازدیدکنندگان امکان دیدن ویژگیهای واقعی این محتوا را دارند در این راستا ، آنها در موقعیتی هستند که نوع محتوا را از قبل حدس بزنند. فهرست های وب تشویق می شوند تا محتوا را با توجه به قانونی بودن آن نمایش دهند. در حالی که سایت خود را برای SERP محلی بهینه می کنید ، برچسب های عنوان و تصاویر متا را برای “کلید واژه + شهر / ایالت / کشور خود قرار دهید. این Google را قادر می سازد تا سایت شما را به روشنی به عناصر جستجوی محلی نشان دهد و از سایت های خاص ترافیک ارگانیک و طبیعی سایت را افزایش دهد.”

اولویت زبان خود را در نظر بگیرید

هنگامی که وب سایت خود را برای SERP محلی تقویت می کنید ، ضروری است که شما ترجیح اصطلاحات را برای عموم مردم (که در آن مناطق زندگی می کنند) در قلب خود حفظ کنید. به عنوان مثال – اگر وب سایت خود را برای یک منطقه محلی بهینه می کنید ، محتوای انگلیسی آمریکایی را بنویسید و آن را برای مخاطبان محله بهینه کنید. همیشه به یاد داشته باشید که وب سایت شما توسط همه افراد مشاهده می شود. بنابراین ، پیکربندی زبان محتوا را تا حد ممکن ساده نگه دارید. در چنین مواردی ، Google شما محتوای سایت شما را برای تمرکز و نمایش گروهی از مخاطبان هدف یا صفحات آنها در یک جستجوی محلی بسیار مفید می داند.

برنامه ریز تجارت محلی

با استفاده از طرح ، قطعاً می توانید داده های مهم در سایت خود را دسته بندی کنید. علی رغم این واقعیت که گوگل مهارت کافی برای انجام تعهدات خود را دارد ، الگوریتم آن برای مسدود کردن سایت ها و صفحات وب سایت که معتبرترین درخواست برای جستجوی محلی هستند ، باید تمام تلاش خود را انجام دهد. اگر داده های مربوطه را به سایت خود اضافه کنید ، مانند شماره تلفن ، مناطق شهری و غیره ، کار Google آسان تر می شود. افزودن طرح کلی به صفحات یکی از این روش هاست. عوامل مختلفی مانند استفاده از الگوهای صحیح وب و سیستم مدیریت محتوایی که در آن با وب سایت خود کار می کنید تعیین می شود.

Google برای کسب و کار من به وب سایت خود اضافه کنید

Google برای کسب و کار من یک دوست واقعی برای هر یک از متخصصان سئو است که سایت های محلی جستجوگرها را تبلیغ می کنند. برای افزودن این ابزار به سایت خود ، فقط مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

1. ادعای لیست محلی را برای وب سایت خود ارسال کنید ،

2. مراحل تأیید حساب های خود را به پایان برسانید ،

3. موارد دقیق دقیق کار بدهید ،

4. پیوند به سایت شما ،

5. تصاویر با کیفیت از کار شما.

6. بعد از اتمام این صفحه ، نظرات مشتریان را جمع آوری کرده و معیارهای لیست محلی را برای سایت خود یا صفحات آن تعیین کنید. Google با توجه به تنظیمات سایت (های) شما را در عناصر جستجوی محلی نمایش می دهد.

ورود به سیستم در فواصل منظم

گوگل به صراحت گفته است که می تواند حساب هایی را که شش ماه یا بیشتر فعالیتی نداشته اند خاتمه دهد. به این ترتیب ، باید مرتباً به حساب Google My Business وارد شوید. این به سایت شما کمک می کند موقعیت مناسب خود را در لیست های محلی حفظ کند.

نقل قول ها

جنبه نقل قول یکی از عوامل اصلی هنگام بهینه سازی وب سایت شما برای یک SERP محلی است. این به این دلیل است که Google از مجموعه خاصی از فهرستها و لیستی از سایتها برای دریافت اطلاعات و استفاده از آنها برای ارسال وب سایت شما استفاده می کند. وقتی وب سایت شما در Google برای کسب و کار من است ، اما در هیچ کجای دیگر در اینترنت جهانی در دسترس نیست ، بنابراین ، ممکن است Google ایده چندانی در مورد واقعی بودن یا نبودن وب سایت شما داشته باشد. بنابراین ، بدون شکست قیمت دریافت کنید. این می تواند به وب سایت شما کمک کند تا رتبه خوبی در SERP محلی با کلمات کلیدی و عبارات کم عملکرد و عملکرد بالا در بازار داشته باشد.

کلمات اخر

سئو محلی می تواند امروزه بخش مهمی از بازاریابی اینترنتی برای وب سایت ها باشد. این می تواند به کارآفرینان کمک کند تا حضور وب سایت خود را در مکان های خاص افزایش دهند و کسب و کار محلی خود را با جهش های محدود توسعه دهند. کافی است نکات بالا را دنبال کنید تا ضمن بهینه سازی وب سایت خود برای SERP محلی ، به نتایج دلخواه برسید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا