اخبار بازار

چگونه می توان صفحات پرفروش را در صفحات و سایت اجتماعی خود ایجاد کرد!

تجارت خود را رشد دهید
تجارت خود را رشد دهید

برای شروع تجارت آنلاین خود ، باید بتوانید صفحه ای از محصولات را اجرا کنید که نه تنها تمام ویژگی های محصول شما را نشان می دهد بلکه نیازهای مشتری را نیز برآورده می کند!

هر دو مورد – ارائه محصول مناسب و رفع نیازهای مشتری – همگی باعث می شوند تجارت شما احساس خصوصی شود.

در نظر بگیرید که شما وارد فروشگاه می شوید و این فروشگاه پر از چیزهایی است که شما نیاز دارید! اما آیا خرید آن از همان فروشگاه کافی است؟

البته نه! (شما احتمالاً توجه می کنید! آیا جنس شما چیزی است که شما می خواهید؟ خوب است؟ آیا برای شما جذابیت دارد؟ به طور کلی ، آنچه بیشترین خرید شما را انجام می دهد بخش بزرگی از آن به نحوه رفتار و ارائه تجارت باز می گردد! گاهی اوقات فقط حرف خوب را می شنوید از دهان فروشنده است و باعث می شود آن را بخرید زیرا برای خرید این محصول به یک گواهی کوچک نیاز دارید.

حالا بیایید ببینیم چه چیزی به صفحه فروش و تجارت شما می رسد.

اولین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که همه افراد در این سیاره طعم متفاوتی دارند! بنابراین شما نباید یک محصول را توسط افراد مختلف تأیید و خریداری کنید! و اگر هر شخصی مجبور شود محصول خود را انتخاب کند ، هیچ فروشی انجام نمی شود! زیرا یک محصول معمولی در بین عموم محبوب نیست!

بنابراین:

به جای تغییر محصول ، فقط باید تمام ویژگی ها را بدانید و به موقع آنها را مشاهده کنید!

بنابراین یک ارائه در این زمان به چه معنی است؟ چه چیزی باعث می شود هنگام ارائه یک ویژگی خاص برای محصول خود ، متوجه شویم؟

برای آن موضوع کافی است به صفحه فروش و فروش به عنوان نقشه راه توجه کنید!

لیست نقشه راه:

از تصاویر مرتبط با موضوع خود استفاده کنید و سعی کنید مردم را ترغیب کنید مطالب خود را با تصاویر بخوانند.

2- برای اینکه شخصی محصول شما را بفهمد و شما را به خرید تشویق کند ، باید داستانی بنویسید که کاملاً واقعی باشد! این داستان کوتاه KAMAMALA واقعی خواهد بود و چرا شما این محصول را نسبت به دیگران ترجیح می دهید و تصمیم دارید آن را معرفی کنید! موضوع این شماره را fff “Feeling Feeling found” (عاطفی احساس یافت شده) می نامند. این داستان است: من این مشکل را داشتم ، این احساس را داشتم و همین باعث شد تا فکر کنم و یک راه حل پیدا کنم!

3- از خود سؤالات کلی مربوط به محصول بپرسید و پاسخ کاملاً قانع کننده ای ارائه دهید! اگر سؤالی وجود دارد که بیش از حد تخصصی هستند یا سؤالاتی که به هیچ وجه در ذهن مشتری ایجاد نمی شود ، ممکن است امکان سؤال در ذهن مشتری وجود نداشته باشد که چنین سؤالی نداشته باشد که شما هرگز نتوانید آن مشتری را متقاعد کنید و از دست بدهید

4 – مزایای محصولات خود را بر اساس مزایا و مزایای آن برای مشتری شرح دهید و آنها را با سایر محصولات موجود در صورت امکان مقایسه کنید و صادقانه جوانب مثبت و منفی را بیان کنید.

5- از مشتریان خود بخواهید که پاسخ دهند و بازخورد برای شما ارسال کنند

6. از چشم انداز خود بخواهید که برای شما سؤالاتی ارسال کند و سعی کنید به آنها پاسخ دهید (آنها را متقاعد کنید که فکر کنند و اختراع کنند)

7. به صفحه محصول خود هدیه پاپ آپ بدهید که تا زمانی که در صفحه شما هستند به شما نشان داده می شود! اینها می توانند برای انواع لیست های چک برای انجام یک کار مفید باشند … (برنامه های افزودنی وجود دارد که می خواهم آنها را مشاهده کنم)

در وسط صفحه فروش خود از دکمه خرید استفاده کنید

این تنها چیزی است که شما نیاز دارید تا یک صفحه فروش عالی برای مشاغل خود تنظیم کنید!

موفق باشید

دفتر مادربزرگ

شما می توانید برای ایجاد سایت خود به عنوان یک بازاریاب حرفه ای کار کنید و از این محصول برای راه اندازی مشاغل وب خود استفاده کنید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا