بازاریابی اینترنتی

چگونه می توان سایت های عضویت بدون پرداخت بازاریابی اینترنتی را برای شما کار کرد

زمانی وجود داشت که سایتهای عضویت پرداخت شده در اینترنت را تنظیم کنید – جایی که شما یک سایت دارید فقط افرادی که می توانند به آنها دسترسی مداوم را بپردازند ، می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند – همه عصبانیت بود.

به تازگی به نظر می رسد که این به همان اندازه محبوب نیست. بیشتر به این دلیل که بسیاری از آنها شکست می خورند. در حقیقت ، در بسیاری از موارد ، به نظر می رسد که مردم به محض ثبت نام از پایین می روند.

با این وجود ، چند بازاریاب اینترنتی هوشمند وجود دارند که توانسته اند این کار را عملی کنند.

و یکی از این راهها برای کار کردن سایتهای عضویت پرداخت شده ، ارائه ساده محتوا به افراد است که به راحتی نمی توانند به هر جای دیگری برسند.

به عبارت دیگر ، شما احتمالاً قصد ندارید که برای دسترسی به مطالب خود ، مبلغی مداوم را به شما پرداخت کنند ، مگر اینکه چیزی را برای آنها فراهم کنید که فقط گرفتن آنلاین یا آفلاین در هرجای دیگر ، بلکه از جانب شما و سایت شما امکان پذیر نیست.

بله ، این ساده به نظر می رسد ، اما این واقعاً همان چیزی است که پایین می آید.

اصلی ترین کار برای کار در سایت های عضویت پرداخت شده این است که به مردم چیزی منحصر به فرد ، با ارزش و اختصاصی برای شما ارائه دهیم و اینکه شما و فقط شما می توانید تأمین کنید.

به عنوان مثال ، یک بازاریاب به نام مت فوری وجود دارد. وی یک سایت عضویت ماهانه دارد و یک تن مواد به افرادی که یک سال ثبت نام می کنند می دهد. افراد مادی نمی توانند بصورت آنلاین در هر جای دیگر بارگیری کنند ، اما کتابهای واقعی ، ارزشمند ، سی دی و حتی کمکهای شخصی با سوالات اعضا.

اینها همه چیزهایی است که شما نمی توانید به هر جای دیگری به جز او دسترسی پیدا کنید و بنابراین توافقنامه عضویت وی شکوفا و رشد می کند.

شما می توانید همان کار را انجام دهید.

این یک پیچیدگی و زرق و برق فن آوری بسیار لازم نیست. فقط مدل بالا را با آنچه می فروشید دنبال کنید و پیدا خواهید کرد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا