اخبار بازار

چگونه می توان در کمتر از یک ساعت یک صفحه فرود قدرتمند ایجاد کرد

چرا ایجاد یک صفحه فرود یا صفحه فرود حرفه ای برای سایت شما بسیار مهم است؟ اکنون هر بازاریاب حرفه ای موفق است که اولین قدم برای ایجاد یک بازار آنلاین قوی با ساختن یک وب سایت حرفه ای است. برای اینکه این سایت به اهداف و اهداف خود برسد ، مشتریان بیشتری را بدست آورد و فروش خود را افزایش دهد ، باید یک صفحه فرود یا یک صفحه فرود حرفه ای طراحی کنید. خوشبختانه یک سازنده وب سایت می تواند در ساخت صفحه فرود حرفه ای با انواع قالب های آماده به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفحه فرود به ما بپیوندید.

در بازاریابی آنلاین ، ایجاد یک صفحه فرود یا صفحه فرود می تواند بازدید کنندگان وب سایت را به انجام کارهای مختلف ترغیب کند و در نهایت آنها را به مشتری بالقوه تبدیل کند. این موارد می تواند مواردی مانند خرید از فروشگاه اینترنتی شما ، ثبت نام در خبرنامه و موارد دیگر باشد. هدف شما از ساخت یک صفحه فرود چیست ، باید یک دکمه CTA یا یک دکمه تماس برای آن طراحی کنید.

• از نظر محتوا ، صفحه فرود فقط باید یک پیام ساده را منتقل کند. این صفحه باید یک شغل را ارتقا داده و مزایای انجام این کار را برای بازدید کنندگان برجسته کند.
• طراحی صفحه فرود فقط باید هدف این صفحه را برای انجام کارها پشتیبانی کند. به همین دلیل صفحه فرود باید ساده و بدون عوارض باشد. این بدان معنی است که طراحی این صفحه باید به گونه ای باشد که توجه کاربر را به جز انجام کار و ایجاد تجربه روانشناختی کاربر برای بازدید کنندگان جلب کند.
• همانطور که گفته شد ، هدف نهایی ایجاد یک صفحه فرود این برای کاربران است که روی آنچه می خواهید انجام دهند کلیک کنند. علاوه بر قالب بندی ، متن به کار رفته در صفحه نیز باید در خدمت این هدف باشد. دکمه هایی که بازدیدکننده کلیک می کند باید کاملاً قابل مشاهده باشد. بنابراین ، حتی میکروفیزیک (متن روی دکمه ها) باید توجه کاربر را به خود جلب کند و از پس زمینه طراحی و رنگ متفاوتی داشته باشد.
• همه عناصر صفحه باید سازگار باشند و هدر ، زیرنویس ها ، دکمه ها و تصاویر باید پیام صفحه فرود را به روشی قدرتمند و مؤثر نشان دهند.

برای این که صفحه فرود بتواند به اهداف مورد نظر خود برسد ، ابتدا باید به میزان کافی ترافیک ورودی انجام شود. می توانید این صفحه فرود را به روش های مختلف ارائه دهید:

• از قدرت بازاریابی ایمیل استفاده کنید و از طریق ایمیل پیوندهایی را به صفحات فرود برای اعضای سایت ارسال کنید
• پیوندهای صفحه فرود را در صفحات مجازی مانند Instagram ارسال کنید ، توییتر، لینکدین و تلگرام.
• پیوند به صفحه فرود را در پست های وبلاگ وارد کنید. اگر وبلاگ ندارید ، توصیه می کنیم برای استفاده از آن یک وبلاگ راه اندازی کنید.
• صفحه فرود موتور جستجو را با ابزار جستجوگرها بهبود بخشید که می تواند شانس شما برای دریافت ترافیک ارگانیک از Google را افزایش دهد.
• یک کمپین تبلیغاتی Google ایجاد کنید و از لینک صفحه فرود برای دسترسی به مشتریان بالقوه استفاده کنید

همه اینها از بهترین راهها برای افزایش ترافیک در صفحات فرود شما هستند. حال ، پس از فرود در صفحه فرود ، باید به کدام بخش از سایت تصمیم بگیرید که بازدید کنندگان را به سمت آن سوق دهد و کاری را که می خواهید انجام دهید انجام دهید یا فقط روی دکمه های آن صفحه کلیک کنید؟ در حقیقت ، این هدف اصلی شما برای ایجاد صفحه فرود است.

می توانید بازدید کنندگان را به صفحه خرید هدایت کنید ، فرم های آنلاین ، صفحه اصلی وب سایت یا موارد دیگر را پر کنید. برای انتخاب بهترین مقصد ، ابتدا باید نیازهای خود را مشخص کرده و در مورد این نیازها و اهداف کسب و کار آنلاین خود تصمیم بگیرید.

• هدف خود را تعیین کنید. هدف خود را برای جزئیات بیشتر صفحه صفحه تعیین کنید و ببینید که در آن صفحه چه کاری را می خواهید انجام دهید.
• عناصر بصری صفحات را انتخاب کنید. تصمیم بگیرید که کدام عناصر در صفحه مورد نیاز هستند
• CTA ایجاد کنید. به بازدید کنندگان خود بگویید که در صفحه چه کاری انجام دهند.
• یک صفحه قانع کننده برای صفحه فرود خود در نظر بگیرید. بازدید کنندگان وب سایت خود را با طراحی چشم نواز درگیر کنید تا احتمال کلیک بر روی آنها افزایش یابد.
• از متون فریبنده استفاده کنید. متن شما برای تشویق بازدید کنندگان به خواندن متن باید مختصر و مفید باشد.
• از تصاویر استفاده کنید. تصاویر زیبا با تنوع رنگی که هدف صفحه شما را نشان می دهد می تواند کاربران را ترغیب کند تا حتی بیشتر کلیک کنند.
• مزایای خود را برجسته کنید. به بازدید کنندگان خود از مزایای اجرای CTA خود اطلاع دهید.
• نسبت به فروش محصولات و خدمات خود اقدام مستقیم کنید. از صریح بودن نترسید. هدف خود را از ایجاد صفحه فرود بیاد بیاورید و از فروش مستقیم محصول یا خدمات خود دست بردارید.

به طور کلی ، ایجاد یک صفحه فرود حرفه ای بسیار ساده است ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید.
1. یک الگوی برای صفحه فرود خود انتخاب کنید. (بسته به هدفی که دارید ، الگوهای صفحه فرود مختلف وجود دارد)
2. یک صفحه برای صفحه فرود خود انتخاب کنید.
3. محتوای صفحه خود را برای صفحه فرود خود ایجاد کنید. (متن ها ، دکمه ها ، CTA و غیره)
4. استفاده از تصاویر را فراموش نکنید.
5. از نام دامنه مرتبط با سایت خود استفاده کنید.
6. اطمینان حاصل کنید که تمام پیوندها و CTA هایی که در صفحه قرار داده اید به درستی کار می کنند.
7. صفحه سئو خود را فراموش نکنید. توضیحات و عنوان متا SEO خود را وارد کنید.
8. صفحه فرود خود را ارسال کنید!

همانطور که مشاهده می کنید ساخت یک صفحه فرود نسبتاً آسان است و با نکاتی که ذکر کردیم می توانید به راحتی صفحه فرود حرفه ای بسازید. اما وقتی صفحه خود را ساختید ، تمام نشد. صفحه فرود خود را بررسی کنید. آیا این بهترین صفحه فرود است که می توانید برای تجارت خود داشته باشید؟ برای پاسخ به این سوال ، ما توصیه می کنیم چند صفحه فرود دیگر ایجاد کنید. برای انتخاب بهترین گزینه از صفحات داخلی داخلی ، از تست A / B استفاده کنید. همچنین می توانید برای کارهای مختلف و اهداف مختلف از صفحات فرود مختلف استفاده کنید. همچنین بستگی به نوع مخاطبی که هدف شما قرار دارد بستگی دارد.جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا