بازاریابی اینترنتی

چگونه می توانیم در مورد بازاریابی اینترنتی بیاموزیم – از آموزش سنگ پاگان استفاده کنید

من به تازگی یک “اجلاس بازاریابی مجازی” دو روزه را با پاگان استون به پایان رسانده ام – شنبه و یکشنبه ، ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. چطور بود؟ خوب … اول ، بگذارید چند نکته در مورد من برای شما تعریف کنم. سپس چگونه درس های سنگ به تغییر دیدگاه من در منظر تجاری امروز کمک کرد.

من شرکت طراحی و بازاریابی گرافیک خود را از سال 1987 اداره کردم. من فراز و نشیب هایی را دیدم. چندین بار از طریق غلتک رفتم. من با مشتریانی که به تهیه کنندگان خود وفادار هستند ، بارهای خوبی را دیده ام. یادم است که در گذشته ، بعد از هر رکود ، تجارت به حالت عادی برگشته بود. همه ما به عنوان یک حلقه مشاغل عادی که می توانیم با آن مقابله کنیم ، فکر خواهیم کرد.

اما اوضاع تجاری فعلی دیگر فقط منحنی نزول با “حرکت” در گوشه و کنار نیست. نه تجارت تغییر کرده است – و منظور من هر شغلی است که شما در آن هستید. قوانین اکنون چیزی نیستند که قبلاً بوده است و مگر اینکه خود را تطبیق دهید ، اگر اکنون اقدامی انجام ندهید تا شیوه انجام کار را تغییر دهید ، تجارت شما موفق نخواهد شد! و برای تغییر شیوه انجام کار ، باید نحوه تفکر در مورد آن را تغییر دهید.

این کاری بود که من باید انجام می دادم اینجاست که آموزش سنگ بسیار با ارزش بود. در آگوست 2011 ، من یک سری از وبینارهای سنگی به نام Guru Master Class خریداری کردم. من اعتقاد دارم که من 1997 دلار پرداخت کردم این یک قدم بزرگ برای من بود. من ماه ها قبل از بسیاری از “معلمان بازاریابی اینترنتی” تحقیق کردم و حاضر نبودم پول خرج کنم! من فکر کردم که با اطلاعات بسیار زیادی که بصورت آنلاین در دسترس است ، می توانم همه اینها را به تنهایی کشف کنم و به تنهایی یاد بگیرم. من با ایمیل بمباران شدم – بیشتر آنها را ثبت نام کردم ، بنابراین اسپم نبود – هرکسی ادعا می کند که جواب تجارت “آسان سریع پول” را به صورت آنلاین دارد. اما به کی اعتماد دارید؟ فهمیدم که باید شخصی را پیدا کنم که چیز واقعی را آموزش دهد. کسی که می تواند به من ثابت کند که می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند. سپس سنگ پاگان را پیدا کردم – و روال هفتگی من برای همیشه تغییر کرد.

من با هر دو پا به دنیای جدید آموزش و تفکر در بازاریابی اینترنتی پریدم. من امیدوار بودم که بتوانم مراحل اساسی و دانش بازاریابی اینترنتی را بیاموزم ، وای! … من خیلی چیزهای دیگه دارم! بیش از 5 ماه هر بار دو بار کلاس می گذارم – هر کدام 90 دقیقه. من کوههای با اطلاعات بسیار خوبی را در مورد بسیاری از موضوعات دریافت کرده ام. این دروس ذکر شده است: MasterClass Guru؛ دانشکده فنی و حمل و نقل – با پاداش هایی مثل از خواب بیدار شوید BluePrint Guru؛ چگونه می توان یک کارآفرین باشد؛ گورو بوتکمپ؛ برنامه بازاری مرحله به مرحله و محصول. من همچنین آخر هفته ، دو وبینر دیگر دریافت کردم – ارتباط روشن و بازاریابی مجازی. دلیل اینکه من تمام دروس و پاداش ها را در اینجا ذکر می کنم نشان دادن ارزش تصمیم اصلی برای خرید MasterClass Guru است. ابن گفت پاداش های اضافی نیز وجود خواهد داشت ، اما من انتظار ندارم میزان اطلاعاتی که وی علاوه بر توافق اصلی ارائه داده است ، بسیار زیاد باشد.

اکنون می خواهم به دلیل اصلی خود برگردم که چرا می خواستم توصیه ای راجع به نحوه آموزش سنگ به تغییر تفکر من در مورد تجارت بنویسم. می بینید ، حتی اگر بیش از بیست سال است که در شغل فعالیت داشته ام و خیلی خوب با خودم و خانواده ام انجام داده ام ، می خواستم روش کار را تغییر دهم. مجبور شدم فرم شرکت خود را صرفاً با استفاده از ابزارهای بازاریابی اینترنتی به یک شرکت طراحی گرافیک به یک شرکت بازاریابی تبدیل کنم. فکر کردم باید ابزارها را یاد بگیرم. آنچه من آموختم این بود که من نیاز داشتم که رویکرد خود را نسبت به تجارت تغییر دهم. دانش عملی استون – به هر حال ، اگر یک نفر بتواند این کار را انجام دهد ، و همچنین شخص دیگری – درباره روانشناسی تجارت امروز و نحوه بازاریابی در دنیای امروز مبتنی بر من ، به وضوح به من نشان داده است ، قدم به قدم ، چه کنم. روی چه چیزی باید تمرکز کنیم و چه زمانی روی آن تمرکز کنیم. بله ، من همچنین ابزارهایی را که در ابتدا می خواستم تهیه کردم. در حقیقت ، ما هنوز هم هفته ها دو بار دروس را پشت سر می گذاریم و اکنون می آموزیم که چگونه ترافیک را به وب سایت شما هدایت کنیم.

این آخر هفته گذشته من بخشی از اجلاس بازاریابی مجازی ابن پاگان بود – شنبه و یکشنبه تمام روز. در اینجا عناوینی وجود دارد که استون در طول کلاس خود مرور کرد: مینی کپی برای موفقیت؛ کلمات قدرت عاطفی مشتری؛ لحن غیررسمی در مقابل لحن مکالمه. عنوان یک کلمه؛ ایجاد اهداف مشتری پسند؛ ایجاد نماد مشتری شما؛ ایجاد مراحل بازاریابی پله و مراحل دنباله محصول؛ بازاریاب آموزش و پرورش -> این بهترین مهمانی آخر هفته بود که تا به حال به آنجا رفته ام !! اگر به دنبال کمک در بازاریابی اینترنتی هستید و نمی توانید تصمیم بگیرید که فرد مناسب چه کسی است ، خودتان را یاری کنید و سنگ پاگان را در نظر بگیرید. من استون را شخصاً نمی شناسم و هنوز هم بعد از این مدت احساس می کنم که او را می شناسم. وقتی او تدریس می کند ، احساس می کنید که او مستقیماً با شما صحبت می کند. احساس می کنید او به شما اهمیت می دهد! چون اوه آره! او آنچه را که به دنبالش هستید و موارد بسیار دیگر به شما می دهد. و درک کنید که برای آنچه او می گذارد ، قیمت یک معامله است!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا