اخبار بازار

چگونه می توانیم از این روزهای قرنطینه به عنوان مدیر محصول استفاده کنیم؟

با توجه به شرایط فعلی و مشکلاتی که Corona Virus برای مشاغل امروز ایجاد کرده است ، راه حل اجباری از راه دور و اجباری راه حلی است که اکثر آنها انجام داده اند.

من قصد ندارم رمزهای خود را صادر کنم و می دانیم که ماندن در خانه سخت است ، اما چرا از این فرصت استفاده نمی کنیم؟ افسوس و اتلاف وقت؟ مشکلی که اکثر مدیران محصولات از آن شکایت دارند و همیشه از آن شکایت می کنند ، کمبود وقت برای مقابله با چیزهایی است که همیشه پایین تر از کارهای جریان محصول در Olivet هستند. بنابراین من لیستی از کارهایی را که امروزه در خانه می توانیم انجام دهم تهیه کردم که مطمئناً می تواند بازخوردهای مهمی از اساتید و اشراف شما داشته باشد.

شما به عنوان یک مدیر محصول قرنطینه می توانید چه کاری انجام دهید:

1. مهمترین تصمیم کلیدی پیش روی تیم خود را انتخاب کنید ، و دوباره فکر کنید و افکار خود را روی کاغذ بگذارید. سپس با تیم خود صحبت کنید و تکرار کنید تا به شکل ایده آل برسید. این یکی از مؤثرترین کارهایی است که می توانید برای توسعه به عنوان مدیر محصول و رهبر محصول انجام دهید.

2. استراتژی محصول خود را تحلیل کنید اگر استراتژی محصول خود را تهیه نکرده اید ، این روز بهترین زمان برای کار روی آن است. برای بدست آوردن ایده از نمادها یا مقالات آنلاین در این زمینه استفاده کنید.

3. وارد عمق محصول خود شوید. در مورد مزایا و رقابت محصول خود فکر کنید. امروزه وقتی آزادانه فکر می کنید می توانید به ایده های جدید فکر کنید.

4- روی داده های محصول خود متمرکز شوید. از منزل مراقبت کننده استفاده کنید. شما می توانید بر سه عامل متمرکز شوید:

· نحوه ارتباط مشتریان شما با محصول شما.

چگونه این تعامل با گذشت زمان تغییر می کند؛

· اطلاعات مالی مربوط به محصول

5- درک کیفی خود از نحوه تعامل مشتریان و کاربران با محصول شما را ارتقا دهید. اگر یک تیم تحقیقاتی دارید ، کاربران با آنها در تعامل هستند تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند. از آنها بخواهید آنچه را که در نظر دارند در میان بگذارند و شما قبلاً فرصتی برای پرداختن به آن ندارید.

6. فناوری های جدید و کاربردی را در محصول خود کشف کنید. آیا فناوری جدیدی وجود دارد که می تواند برای رشد و توسعه محصول شما استفاده شود؟ آیا این مشکلات یا نیازهای مشتریان محصول شما را برطرف می کند؟ سعی کنید فناوری و فناوری را پیدا کنید که به سؤالات شما پاسخ مثبت دهد.

7. روی رقبای خود تجدید نظر کنید. در هر بازار و صنعتی خوب کار کرده است. بهتر است از این نظر تئوری جمع و بی نظمی را مورد مطالعه قرار دهیم. در مورد اختلال در بازار خود تحقیق و نوشتن کنید. آنچه از رقبای خود را از دست می دهید پیدا کنید و سعی کنید آنها را به خوبی با محصول خود پوشانده باشید.

8- تا حد امکان با بسیاری از کاربران محصول خود تماس بگیرید. می توانید با آنها تماس بگیرید و به تجربه ها و بررسی های آنها با سعد صدر گوش دهید. آنچه را برای آنها انجام ندادید ببینید. همه آن را به کاغذ بیاورید.

9- یکی از مهمترین ذینفعان خود را انتخاب کنید – امور مالی ، قانون ، حفظ حریم خصوصی ، فروش یا بازاریابی همه نمونه های خوبی هستند و در کار خود فرو می روند. تا آنجا که می توانید در مورد کارشان بیاموزید. سوالات را بنویسید و بنویسید که فکر می کنید مورد علاقه ذینفعان شما خواهد بود. شما باید سطح دانش خود را در این زمینه بالا ببرید. در آینده برای ایجاد ارتباط بهتر با ذینفعان در آینده بسیار مؤثر خواهد بود.

10. یکبار مهارت های خود را ارزیابی کنید. برای پیشرفت خود برنامه ای بسازید. این تعطیلات فرصتی عالی برای شماست تا بتوانید در مناطقی که ضعیف هستید ، خود را بهبود ببخشید ، می توانید از نظرات دیگران درباره خودتان استفاده کنید ، اما اگر تمایلی به این کار ندارید و انتقاداتی را دریافت می کنید می توانید با خودتان صادق باشید و بدون هیچ گونه تعارف. خود را ارزیابی کنید. سپس سعی کنید آن را بهبود بخشید.

11- برای خواندن برخی از کتاب های الهام بخش و مرتبط وقت بگذارید. کتابهایی را که از خواندن آنها لذت می برید بخوانید و برای به پایان رسیدن آنها انگیزه پیدا کنید. به یاد داشته باشید که وقت خود را روی کتاب تلف نکنید. ادامه مطلب

می بینید که از این فرصت برای ماندن در خانه باید کارهای زیادی انجام دهید. اگر چیزی دارید می توانید آن را به لیست اضافه کنید تا من بتوانم از آن استفاده کنم.

در خانه بمانید و آن روزهای دشوار را از سر گذرانید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه می توانیم از این روزهای قرنطینه به عنوان مدیر محصول استفاده کنیم؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا