اخبار بازار

چگونه می توانم برای کتابفروشی ها محتوا ایجاد کنم؟

به نام خدا

چگونه می توانم برای کتابفروشی ها محتوا ایجاد کنم؟
چگونه می توانم برای کتابفروشی ها محتوا ایجاد کنم؟

چگونه شروع کنیم؟

خوب ، در این مقاله ، ما قصد داریم به تولید محتوا در کتابفروشی ها و کتابفروشی ها بپردازیم (قبل از اینکه بگویم این محتوا در اینستاگرام ما در Edge است و می توانید مطالب را در آنجا در Edge مطالعه کنید.)

خوب ، از هر شغلی که می داند بازاریابی مدرن در تجارت خود تخصص دارد چگونه می تواند یک تجارت را شروع کند ، بگوید “شما باید از گوشه بازار بیاید و در یک زمینه خاص تخصص داشته باشید.” “شروع کن”

بنابراین این به چه معنی است؟ این بدان معناست که افرادی از شما که دارای کارت فروش کتاب هستند و می خواهند تجارت خود را در دنیای مجازی به نوعی رشد دهند و می توانند کارت را از آنجا شروع کنند ، باید توجه داشته باشید که باید فقط در یک زمینه و به صورت حرفه ای کار خود را شروع کنید. و هرچه این حوزه ها تخصصی تر و کوچکتر باشند ، مخاطبان مرتبط تر می توانند از مخاطبان بیشتری استفاده کرده و از آنها تأثیر بگیرند.

خوب ، پس شما آن را می دانستید شما چی فکر میکنید شما باید شروع کنید

به نظر من در زمینه کتاب می توانید مطالب جالب و خلاق را در دو بخش تولید کنید و به یک معنا ، این درخت را که در تصویر زیر می بینید و شاخه های زیادی دارد ، به روشی خاص ، می توانید از یکی از شاخه ها بیایید و شروع کنید.

این شعب دارای دسته های زیر هستند:

1. توسط مخاطبان به اشتراک بگذارید

2 طبقه بندی بر اساس مطالب کتاب ها انجام می شود

3. توزیع براساس نوع کتاب

طبقه بندی توسط مخاطب

براین اساس ، شما می آیید که کتاب های خاصی را برای مخاطبان خود تهیه کنید. اگر مخاطبان شما بچه هستند ، باید برای آنها کتاب تهیه کنید. اگر مخاطبان شما نوجوان هستند ، بهتر است برایشان بیاورید که کتابهای نوجوان را تهیه کنید. و مثلاً می توانید مخاطبان خود را به افراد مذهبی ، زن خانه دار ، ادبیات دوستان و غیره تقسیم کنید.

به عنوان مثال برای خانم های خانه دار ، بیایید فکر کنیم که او به چه چیزی احتیاج دارد ، اگر او نیاز به دستور العمل های مختلفی داشته باشد ، بیایید یک کتاب در مورد دستور العمل های مختلف به او بدهید. او را با کتابهای ورزشی خانگی و یوگا آشنا کنید. بگذارید او توضیح دهد چگونه می تواند غذای خوب و خوشمزه ای برای اعضای خانواده خود تهیه کند تا هم اعضای خانواده سالم و هم از نظر سلامتی برخوردار باشند.

توزیع بر اساس محتوای کتاب

می توانید برای موفقیت ، روانشناسی ، داستان های ترسناک ، آشپزی ، سلامتی و موارد دیگر کتاب توزیع کنید.

به عنوان مثال ، حوزه موفقیت را انتخاب می کنم و می خواهم تولید یک محتوا را از یک صنعت کوچک شروع کنم ، می آیم و روی تولید محتوا در کتاب های برایان تریسی تمرکز می کنم و فقط در این حالت تولید محتوا می کنم و تمام کتاب های برایان تریسی را می فروشم. و من برای آنها محتوا ایجاد می کنم.

طبقه بندی بر اساس نوع کتاب است

در این بخش می توانید کتاب ها را در سه بخش انتخاب کنید: کتاب های رمان ، کتاب های شعر ، کتاب های داستان کوتاه ، کتاب های مذهبی ، کتاب های عاشقانه و غیره.

به عنوان مثال ، من می آیم و رمان ها را شروع می کنم و اگر می خواهم تخصصی تر شوم ، می گویم من فقط کتاب های عاشقانه می فروشم و فقط در این مورد محتوا تولید می کنم. منظور من این است که من همه چیز را در رمان در بازار دارم و آنها را می فروشم ، از Desiree گرفته تا …

پس از انتخاب بخش خود ، فقط محتوا را در این قسمت وارد کنید. اصلاً وحشی نشو. حالا این جمله برای من چه معنی دارد؟ این بدان معناست که اگر شما آمده و می خواهید در موفقیت و کتاب های برایان تریسی محتوا تولید کنید ، محتوا نباید به گونه ای باشد که مثلاً امروز بیایید درمورد برایان تریسی صحبت کنیم و به زندگی نامه خود بگوییم ، اما فردا در مورد حسن نیت خواندن کتاب ها صحبت خواهید کرد !!

هنگامی که بازار خود را پیدا کردید ، تولید محتوا چیست؟

از نظر تولید محتوا ، نوآوری می تواند شما را در حوزه های مختلف تجارت فیلم های کارتونی بسیار تحت فشار قرار دهد و به نوعی مخاطبان بیشتری را با شما آشنا کند. از طرف دیگر انسانها به چیزهای مختلفی جذب می شوند.

اکنون می توانید نوآوری را در چند دسته اعمال کنید:

1. نوآوری در محتوا

2. نوآوری محصول

3. نوآوری در خرید

4- نوآوری ارزش افزوده

1. نوآوری در محتوا: این بدان معناست که شما آمده و تولید محتوا را در فیلم ، صوتی ، متن و غیره شروع می کنید.

به عنوان مثال ، در زمینه بصری می توانید بیایید و جلوی خود کتاب بگیرید و از آن عکس بگیرید.

یا یک صفحه را در کتابی در کنار قهوه یا میوه قرار دهید و عکسی بگیرید تا احساس آرامش آن کتاب را به مخاطب منتقل کنید (اکنون نشان دادن کتاب ترسناک به این روش کنیا را نشان می دهد !!)

سپس مثلاً به قسمت صدا بیایید و یک پادکست ایجاد کنید یا یک سری در صفحه خود ایجاد کنید. چه معنی میده؟ این بدان معناست که در 10 روز آینده ، ما قصد داریم کتاب کیمیاگر پائولو سیسیلو را بخوانیم و هر عصر از خواندن خود یک پست 5 دقیقه ای منتشر کنیم (اگر فکر می کنید صدای شما خوب است ، این روش برای تولید محتوا بسیار عالی است ، بسیار مؤثر است به خصوص در سیستم های تولید محتوا مبتنی بر صدا. ) یا می توانید بیایید و داستان خود را از یک کتاب بگویید.

می توانید از متن تولید کنید و برای نوشتن شرح تصاویر و برای تولید محتوای پست خود استفاده کنید. محتوا باید به گونه ای باشد که مخاطب حوصله خواندن متن شما را داشته باشد. بهتر است داستان یا موضوعی را به زبان خود بنویسید. این باعث افزایش محتوای آن محتوا می شود.

2. تجدید محصول: می توانید با محصول خود بیایید و نوآوری کنید. توجه داشته باشید که درست است که شما ممکن است درگیر طراحی کاور یا حتی نوع محصول نباشید ، اما می توانید مثلا بیایید محصول خود را بسته بندی کرده و آن را بفروشید.

به عنوان مثال ، بسته محصول برایان تریسی در زمینه مدیریت زمان.

3. نوآوری در خرید:اگر اتفاق غیر عادی پیش آمد ، آنها باید درباره موقعیتشان تجدید نظر کنند.

4 – ارزش افزوده اضافه شده: یادم است که امتحان ورودی را می گرفتم ، کتاب هایم را به صورت آنلاین بیشتر می خریدم زیرا او هم تخفیف داشت و هم هدیه. حالا آن هدیه مهلت یا عروسک سبز بود که بسیار خنده دار یا پوستر به نظر می رسید!

همچنین می توانید در تجارت خود از این تکنیک استفاده کنید و سعی کنید چیزی را به عنوان هدیه به مشتری هدیه دهید. یا یک قلم ، یا یک عروسک برای برند شما ، یا یک نوت بوک کوچک.

این باعث می شود که نام شما در ذهن مخاطبان حک شود و هرگز شما را فراموش نخواهد کرد.

و در آخر ، من می خواهم شما را با برخی از مارک های معتبر ، که من واقعاً در مورد نحوه کارشان دوست دارم ، معرفی کنم و آنها را به شما معرفی کنم تا بتوانید از آنها ایده بگیرید و بتوانید محتوای زیبا و خلاق تری تولید کنید.

البته باید بدانید که باید بدانید که چگونه محتوای این دو مارک را تولید کنید ، نه بیاید و آنها را کپی کنید! (نارین ، هر آنچه را که می بینی کپی کن ، زشت است!)

کتابفروشی جاهون

بوکلند شیراز

بوکلند تهران

و سرانجام متشکرم که پیوند موجود در این صفحه را با دوستان خود به اشتراک گذاشتید تا افرادی که از آن سود می برند می توانند از آن استفاده کنند و در دوره Corona وقتی بسیاری از مشاغل به شدت ضربه خورده اند می توانند وارد جهان شوند. تجربه تقریباً بیشتر درآمد.
و در عین حال ، این مقاله مختص Nitroshoo است ، لطفا در صورت انتشار لینک این صفحه یا سایت Nitroshu را مشخص کنید.

شما خیلی داغ هستید که تاکنون خوانده اید و با من بوده اید

فداکاری | سینا دهگانجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا