اخبار بازار

چگونه من تبدیل به یک مشاور رشد داده ها – قسمت اول

سلام و صد تبریک به دوستان عزیزم که پست را در این بلاگ مشاهده می کنند

چند وقت پیش این توییت کردم:

https://twitter.com/AHSeslami/status/1295371084737519617؟s=20

کدام یک از دوستان در پاسخ پیشنهاد کردند که من آنرا پست وبلاگ قرار دهم و این اتفاقی است که افتاد:

در ابتدا توضیح خواهم داد که چرا من اینجا هستم.

اول اینکه ، من بنده امیرحسین سیجا الاسلامی ، مشاور هکر رشد و مشاور رشد شغلی هستم که از سال 1995 به 17 مشاغل مشاوره داده ام. فکر می کنم هنوز هم جایی دارم که بتوانم چارچوب های بیشتری را برای کارهای علمی تر و دقیق تر تولید کنم. من تاکنون دو روش انجام داده ام:

1- برنامه روش بازاریابی برای Shifu

2- روش هک کردن برای تبلیغ وب سایت

روش بازاریابی Shifu
روش بازاریابی Shifu

دلیل روش Shifu به این دلیل است که در یکی از این مشاوره ها به من استاد Shifu فراخوانده شد و دیدم که خنده دار است.

دلیل این امر این است که ثالث وجود ندارد ، زیرا توصیه تجارت در مورد تجارت به مدل نرسیده است.

اگر می خواهید درباره من اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید رزومه ناقص من را نیز در اینجا مشاهده کنید:

https://www.linkedin.com/in/amirhosseinseghatoleslami/

خوب ، بیایید به ذهن موضوع برسیم ، و این همان چیزی است که آنها بودند و لیست های چک من برای مشاوره بازاریابی مبتنی بر داده ها (پیشرفت رشد) وجود دارد.

مراحل و لیست های آزمایشی را به سه دسته تقسیم می کنم:

1- قبل از اولین جلسه مشاوره (برندسازی شخصی یا بازاریابی شخصی)

2- اولین جلسه (اثر اولیه)

3- در طول مشاوره (اثر ثانویه)


خوب ، اولین قدم که می خواهیم به آن بپردازیم برند سازی شخصی یا بازاریابی شخصی است. حداقل آنچه را که از تیم مارک تجاری می شنوید ، از جمله عکاسی زیبا و عبارات انگیزشی ، حداقل تا پایان مقاله کنار بگذارید تا به معرفی برسید.

تیم مارک تجاری مبتنی بر الگوریتم مدیریت مالی شخصی بوستون (BCG) است. متأسفانه ، من مقاله ای فارسی یا انگلیسی برای یافتن در این بخش پیدا نکرده ام و اگر فرصت داشته باشم ، در مقاله ای جداگانه به آن خواهم پرداخت.

این الگوریتم دو بخش دارد: تولید درآمد و سرمایه گذاری. یک فصل در بخش سرمایه گذاری به نام توسعه دانش وجود دارد که من با آن کار می کنم.

توسعه دانش توسط کارگر دانش
توسعه دانش توسط کارگر دانش

اما قبل از اینکه به سمت برند سازی تیم برویم ، چگونه می توان از پیشرفت دانش برای بازاریابی خود استفاده کرد؟ شما باید بدانید عنوان شما چیست.

به عنوان مثال ، من امیرحسین صیاد الاسلامی هستم – مشاور رشد و مشاور رشد تجارت

خوب ، اول از همه ، عنوان شما باید به عنوان یک نقش سازمانی وجود داشته باشد ، برای مثال ، شما نمی توانید استراتژیست باشید زیرا معنی ندارد ، اما می توانید یک استراتژیست محتوا باشید. و اینکه چه عنوانی را برای خود انتخاب می کنید بستگی به علاقه مند بودن شما دارد یا در این زمینه کار می کنید. از دیدگاه دیگر ، اگر بخواهیم به آن نگاه کنیم ، وقتی یک کنفرانس ارائه می دهید ، تحت نام شما چه می گویند؟ به عنوان مثال ، می توانم بنیانگذار (یا مدیر) مجموعه روشدینو یا بنیانگذار انجمن قمار ایران را به عنوان عنوان خود انتخاب کنم (!). اگر فرصتی وجود داشته باشد ، در مقاله دیگری آن را توضیح خواهم داد که درجات خوب و کدام درجه ها مناسب نیست و آن (که چقدر به آینده ارجاع دادم هم مربوط به نظرات شما :))

خوب ، اکنون من به عنوان مشاور رشد و مشاور رشد کسب و کار ، خدمتکار امیرحسین سیه الاسلامی هستم. من می خواهم دانش را توسعه دهم. باقی مانده و با دیگران به اشتراک گذاشته نمی شود. من باید همه چیزهایی را که یاد گرفته ام با دیگران به اشتراک بگذارم ، روش های به اشتراک گذاری داده ها از سخت تا آسان و از کمترین تأثیر تا کمترین تأثیر (از روش هایی که اکنون به یاد می آورم) خوب خواهند بود:

1. کتابها را بنویسید / ترجمه کنید

2. پادکست / فیلم به طور منظم تولید کنید

3. نوشتن / ترجمه مقاله در روزنامه یا مجله کارآموزی

4- ارائه در یک کنفرانس / سمینار ویژه

5- انجام سمینارهای آنلاین / دوره های حضوری

6. برگزاری سمینارهای آنلاین / دوره های آنلاین

بگذارید یک مثال را برای شما بیان کنم: من در زمینه رشد موفقیت آمیز سه کتاب ترجمه کرده ام ، اما متأسفانه هنوز همگی آنها گیر کرده اند و قرار است در سپتامبر 2010 منتشر شود. رادیو رشددینو بیش از 270،000 بار شنیده شده است. من حدود دو مقاله ترجمه کرده ام ، در دو کنفرانس حدود ده کنفرانس و سمینار ارائه داده ام – از ابتدای سال تاکنون 5 سمینار آنلاین داشته ام و 6 دوره را ضبط کرده ام که چهار دوره از آنها منتشر شده است. و در 12 استان به هک کارگاه ها ، سئو و بازاریابی برنامه ها افتخار کردم.

من فکر می کنم این برای قسمت اول کافی است …

اگر می خواهید این مقاله در بخش های بعدی منتشر شود ، که شامل نوع ، نگاه و ارائه است ، که من تاکنون در هیچ کجای آن صحبت نکرده ام ، زیر 20 نظر از 20 نفر مختلف یا 20 رجوع خواهد بود. امیدوارم این مقاله در این بخش منتشر شود. بعداً ادامه خواهم داد :)جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا