اخبار بازار

چگونه محتوا تولید کنیم؟ تا سال 2020 ، همه چیز بر روی گوگل و سئو متمرکز است!

چگونه محتوا تولید کنیم؟ این مهمترین سؤال در جهان SEO و گوگل در سال 2020 است. استراتژی های موفقیت آمیز سئو چهره های بسیاری دارند. صاحبان مشاغل کوچک می توانند به سختی بتوانند از الگوهای همیشه در حال تغییر بهینه سازی موتور جستجو پیروی کنند.
در هر صورت ، گوگل به تنهایی صدها پارامتر انتخاب سایت (و چه تاثیری در این زمینه دارد و چگونه از آنها استفاده می شود) در نتایج جستجو است ، و این توجه زیادی به آنها می کند! حال اگر درگیر کار با یک شغل هستید و زمان بروزرسانی با همه فراز و نشیب های سئو را ندارید ، ما یک میانبر برای شما داریم. بر تولید محتوا متمرکز شوید و برچسب های SEO را به همین روش دریافت خواهید کرد. در این مقاله نحوه ایجاد محتوا برای سال 2020 را برای شما خواهیم گفت.

موتورهای جستجو مانند بینگ و گوگل چنان در زندگی ما حضور دارند که بعضی اوقات ما فقط فراموش می کنیم که آنها نوعی تجارت هستند. آنها می خواهند برای کاربران خود مفید باشند ، همانطور که می خواهید مشکلات مشتری خود را حل کنید.
کاربری که از موتور جستجو استفاده می کند سوال می کند و می خواهد در سریعترین زمان ممکن مفیدترین پاسخ را بدست آورد. به همین دلیل موتورهای جستجو می خواهند بهترین مطالب را در مقابل شما و در صفحه اول جستجو قرار دهند.
برای این کار ، آنها به صدها پارامتر نگاه می کنند و باید بدانند که چگونه محتوا تولید کنند. برخی افراد از آنها به عنوان Google فکر می کنند ، اما بیشتر آنها جزئیات ارسال نمی کنند ، بنابراین حتی قدرتمندترین SEO ها نمی دانند که چگونه گوگل سایت ها را بازیابی می کند.
مثالها عبارتند از زمان سرب (وقتی بازدید کننده در صفحه خاصی می ماند) ، نرخ کلیک (CTR) (تعداد افرادی که بر روی لینک آبی شما در SERP کلیک می کنند) ، و تعداد پیوندهای خارجی که می شناسیم بخشی از سئو است.
حال به جای این که خود را مجبور کنید روی هر یک از این عوامل دخیل در طبقه بندی خود متمرکز شوید ، باید محتوای عالی از خودتان ایجاد کنید. اگر محتوای شما مفید باشد ، افراد بر روی پیوند شما در SERP ها کلیک می کنند.
آنها مدتی در صفحه شما می مانند و درمورد اطلاعات غنی آن بسیار دقیق هستند. و محتوای شما توسط سایتهای پرطرفدار دیگری که به آنها پیوند دارید پشتیبانی می شود. فقط با تمرکز بر روی ایجاد محتوای مفید و قابل اعتماد ، بسیاری از لیست های SEO را وارد می کنید.

چگونه محتوا تولید کنیم؟

باشه. اکنون می خواهید محتوای مفیدی ایجاد کنید ، اما نمی دانید چگونه محتوا را ایجاد کنید و از کجا شروع کنید. بهترین راه برای شروع انجام برخی تحقیقات کلمات کلیدی است. دانستن اینکه مخاطبان شما برای یافتن محصولات یا اطلاعات شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند ، می تواند به شما کمک کند عناوین محتوای خود را فیلتر کنید تا بزرگترین نیازها و سؤالات آنها را برآورده کنید.
بیایید بگوییم که شما یک سرویس نگهداری باغ را اجرا می کنید و متوجه می شوید که بخش بزرگی از مردم به دنبال راه های سبز و بدون آفتاب برای به دست آوردن یک باغ عالی و باغ هستند. این امر به شما فرصت می دهد تا در صفحه اول وب سایت خود ، پیشنهادات متخصصان محیط زیست خود را برجسته کنید ، صفحه محصول خود را برای خدمات نگهداری باغ سبز طراحی کنید و یک پست وبلاگ در مورد اهمیت نگهداری از باغ سبز خود و کیفیت کار و محافظت از زمین ایجاد کنید. .
بنابراین اولین قدم برای ایجاد محتوای مفید ، آگاهی دادن به مخاطبان است چی او می خواهد بداند. قدم بعدی شما هستید شما چی فکر میکنید شما صحبت می کنید وقتی صحبت از محتوا شد فراتر از کلمات فکر کنید. مشتری امروز سایتهای پر از عکس ، فیلم ، اینفوگرافی و پادکست را می خواهد. محتوا فقط زمانی مفید است که به راحتی برای بازدید کنندگان قابل هضم باشد. این بدان معناست که وقت آن است که فراتر از بلاگ ها فکر کنیم و سایر رسانه ها را در نظر بگیریم.

وقتی یاد می گیرید که چگونه محتوای مفیدی ایجاد کنید ، می خواهید دامنه و تأثیر آن را به حداکثر برسانید تا به نتایج بهتر SEO برسید. اینجاست که صفحات هماهنگ کننده وارد می شوند. صفحات وب راهنمای نهایی کسب و کار شما هستند. پس از همان مثال نگهداری باغ ، در کلمات کلیدی تحقیق خود دریافتید که مشتریان به روشهای سبز و نگهداری باغ اهمیت می دهند. بسیار گسترده است؛ از کاهش مصرف آب و گزینه های طبیعی گرفته تا سموم دفع آفات شیمیایی تا انتخاب ترکیب مناسب گیاهان برای سلامتی خاک و غیره.
یک سایت می تواند بخش سایت شما در رابطه با این موضوع باشد. شما “راهنمای سبز باغ و نگهداری باغ” را ایجاد می کنید و کلیه مباحث فرعی آن را از جمله پیوندها به وبلاگ ها ، فیلم های مرتبط و پادکست ها و تعدادی پست مرتبط در سایر سایت ها و منابع قرار می دهید. اعتماد
این صفحه معدنی طلایی برای بازدید کنندگان و مشتریان شما در نظر گرفته شده است. آنها به صفحه شما می آیند و مقالات مختلف را می خوانند ، پیوند را با دوستان و همسایگان خود به اشتراک می گذارند ، برای یادگیری بیشتر چند روز به سایت می گردند و برای مدت طولانی به مطالب عالی صفحات خود باز می گردند.
این صفحات حاوی بسیاری از پارامترهای SEO هستند و موتورهای جستجو می فهمند که افراد این صفحات را دوست دارند. خیلی زود صفحه شما در بالای صفحه SERP نمایش داده می شود و بینندگان بیشتری از مطالب شگفت انگیز خود را خواهید دید.
ساختن صفحه در مورد مباحث مفید شما قطعه نهایی پازل تولید محتوا است که به شما اطمینان می دهد که محتوای قابل توجه شما همه پیچیده است و بار خود را تحمل نمی کند ، و اینکه تمام محتوای سایت به طور همزمان رشد می کند و شما SERP را مشاهده می کنید. وجود داشت. در ابتدا به جستجوی کلمات کلیدی هوشمند بپردازید و در آخر یک مرکز اختصاصی ایجاد کنید تا محتوای کسب و کار شما به موفقیت برسد.

* منبع: https://www.targetedwebtraffic.com/blog

بازدیدهای ارسال شده: 862

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا