عمومی

چگونه ما در سه ماه رتبه الکسا را ​​با 250،000 رتبه بهبود بخشید؟ توضیحات کامل

همگی خوش آمدید.
اول از همه ، می خواهم بگویم که این محتوا فقط نتیجه تجربیات و مواردی است که طی دو سال فعالیت در شایاب به تحصیلات و اطلاعات شخصی من اضافه شده است و پس از گوش دادن به یکی از نوشته های عادل خان طلابی با آقای عزیز شعبانعلیز عزیز (اینجا) ، تصمیم گرفته شد که هرچند کوچک ، اما به روشی عملی ، تا آنجا که می توانم در پرونده صوتی آن را ذکر کنم ، دوست دارم ویژگی تمرکز در خودم و در تبادل تجربیات ، به اصطلاح اینرسی را بیشتر کنم. نباش …

در عین حال ، باید متذکر شوم که تمام تغییرات و تحولاتی که ما در موقعیت های مختلف ایجاد کرده ایم در زیر ذکر شده است ، بدون آنکه هزار دلار برای تبلیغات ، گزارش تبلیغات ، تبلیغات گوگل و غیره هزینه کنید و فقط برای بازاریابی محتوایی و ویدیویی استفاده کنید. کاربر.

بدون تعارف ، متأسفانه ما در نسلی هستیم که سرعت می یابد ، ما در همه جا و همه جا تحت فشار هستیم و همیشه در بسیاری از موارد سرعت بالاتر را از نظر کیفیت بالاتر ترجیح می دهیم ، همیشه دوست داریم که به سرعت به مقصد خود برسیم و جادوی جاده را فراموش کنیم. ، در حالی که این مسیری است که وضعیت نهایی ما را در لحظه رسیدن مقصد تعریف می کند …

اما این در سئو خبری نیست! اگرچه می توان سرعت SEO را با استفاده از روش های به اصطلاح سیاه افزایش داد ، اما آنچه برای همه ثابت شده است این است که گوگل هیچ تضمینی برای دائمی بودن رتبه بندی و رتبه بندی شما ندارد. صبر تنها استاندارد گوگل برای بهبود رتبه بندی جستجو است.

بیایید یک توییت جالب از آقای اسماعیلی عزیز ببینیم و برای بحث داغ ما آماده شویم:

خوب ، بیایید به نکته اصلی و هدف اصلی این محتوا برسیم ، یعنی انجام کارهایی که باعث بهبود چشمگیر در رتبه بندی الکسا و بهبود SEO برای برخی از کلمات کلیدی و اهداف ما در نتایج گوگل می شوند.

خوشبختانه ، SEO قابل مقایسه نیست ، زیرا در سئو چیزی وجود ندارد که 100٪ خاص باشد. شاید شنیده باشید که با برخی کارها ، رتبه بندی الکسا یا مثلاً نتایج موتور جستجو به طرز چشمگیری بهبود می یابد و … اما من یک بار دیگر تاکید می کنم که معمولاً گفته می شود که در کنار سئو است که تضمین می کند ، زیرا SEO ، این است. علوم تجربی و 100٪ نیست.
بنابراین لطفاً از مقایسه خود با اقدامات و مکان های دیگران خودداری کنید ، زیرا نمی دانید چه چیزی در پس فعالیت آنهاست ، تعداد سایر همکاران خود را نمی دانید ، و نمی دانید دیگران چه می کنند. ..

اول از همه ، رتبه بندی الکسا برای دوستانی تعریف می شود که با معنای دقیق آن آشنا نیستند:

رتبه الکسا عددی است که این سایت برای رتبه بندی سایت شما نشان می دهد ، که براساس ترافیک ، نمایش سایت شما در نتایج جستجو و رتبه محبوبیت سایت شما نشان داده می شود. هرچه تعداد این تعداد کمتر باشد ، ترافیک بیشتر خواهد بود و سایت شما در بینندگان محبوب است. ویکیپدیا

اما چگونه الکسا واقعاً روی SEO تأثیر می گذارد؟ آیا این دو با هم ارتباط دارند یا خیر؟ به طور کلی پاسخ این سؤال خیر است. از آنجا که ممکن است شما یک سایت 2 میلیون الکسا داشته باشید ، اما در صفحات نتایج جستجو یا SERP ها ، هنگامی که کاربر یک عبارت را جستجو می کند ، سایت شما را می بیند ، و این برای شما کافی است! از آنجا که هدف SEO بهبود کسب و کار شما و افزایش ترافیک سایت شما در نتایج جستجو است ، نه چیز دیگری.

بنابراین نتیجه می گیریم که رتبه بندی الکسا در سئو بسیار مهم نیست ، اما به طور کلی ، وب سایت هایی که دارای رتبه های الکسا بهتر هستند ، گویی که از گوگل شهرت خوبی دارند ، در مبلغ بسیار کمی … بنابراین SEO و Alexa را جدا کنید. به هم فکر کنید. اما هرچه SEO خود را بهتر کنید ، هرچه بازدیدکننده بیشتری به سایت خود داشته باشید ، مرتبه الکسا نیز رتبه بندی می شود.

برای ما رتبه های الکسا در ابتدا بسیار مهم بودند اما با پیشرفت ، به این نتیجه رسیدیم که هیچ چیز مهمتر از سئو و سئو نیست.
بنابراین همیشه روی سئو تمرکز کنید ، نه هر چیز دیگری!

همانطور که مشاهده می کنید ، در ستون سمت راست ، در سه ماه گذشته ، ما در رتبه بندی الکسا چیزی حدود 250،000 را بهبود بخشیدیم ، و من علاوه بر رتبه های الکسا را ​​برای اولین بار در هر ماه در زیر آمار جهانی قرار داده ام ، که بسیار جالب است. توجه …

رتبه الکسا هنگام نوشتن این مقاله (12.3.99):
ایران: 8920 بین المللی: 369000

اکنون می خواهم به همه اشتباهات یا خطایی که مرتکب شده ایم بپردازم ، بنابراین من با اشتباهاتی که مرتکب شدم شروع می کنم! زیرا انجام ندادن یک سری کارها بیشتر از انجام کارهای درست تأثیر دارد …

متأسفانه ما به خود آقای هافمن گوش ندادیم و شاید هم او را از دست دادیم. و وقتی نظری ندارید ، وقت خود را تلف می کنید و کاری را انجام می دهید که ممکن است کاربران نخواستند!

منظور من از نظر در اینجا فقط بررسی کاربران نیست بلکه واقعیت این است که باید اصلاً مشتری را بدانید یا نه. آیا کسی واقعاً محصول را می خواهد یا شما هنوز هم درگیر در خط محصول هستید؟

حتی اگر مشتری پیدا کنید ، این بدان معنی است که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. همچنین به خاطر داشته باشید که سطح انگیزه تیم شما از مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید ، و اگر به عنوان سرپرست تیم کار می کنید ، این ممکن است اولین کار اصلی شما باشد. همانطور که دارن هاردی در قطار کارآفرینی خاطرنشان می کند:

شما به عنوان یک رهبر مشاغل ، فقط باید یک کار را انجام دهید ، یعنی رهبری … Darren Hardy.

بنابراین شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا همیشه انرژی تیم و هم تیمی خود را در سطح عادی نگه دارید و بهترین راه برای اعضای تیم برای دیدن جواب چیست؟ مسئولیت های مختلفی را به بخش های مختلف اختصاص دهید و اطمینان حاصل کنید که در برخی فعالیت ها افراد بهتر از شما وجود دارند.

موفقیت 80٪ یک ادعاست … وودی آلن

و واقعاً این است که ، ما حتی تظاهر می کردیم. اوضاع چندان بد نیست و ما مخاطبی داریم ، اما شما باید یک بار و برای همیشه با خود صادق باشید ، مشکلات را پیدا کنید و هرچه سریعتر آنها را جدی بگیرید. شاید سؤال این باشد ، من الان تظاهر می کنم! اما امیدوارم خط بعدی یک خط قرمز برای سوال شما باشد …

بنابراین برای اطمینان از اینکه هیچ تظاهرات وجود ندارد ، من پیشنهاد می کنم که بقیه مقاله را از دست ندهید ، می دانم که مدت زمان طولانی طول کشید ، اما نمی خواستم یک نکته را از دست بدهم …

نگه داشتن همه و هر شرکت بازرگانی تقریباً غیرممکن است. در واقع ، شخصیت مخاطب بسیار مهم است. مشخص کردن اینکه مخاطبان شما دقیقاً چه کسانی هستند ، سن آنها چه سالی است ، آنچه شما و شرکتتان در جستجوی هدف گذاری هستید نیز می تواند به شما در ارائه خدمات بهتر و واضح تر کمک کند.

البته ، ما استراتژی سئو خود را خیلی زود ، در اوایل ماه اکتبر شروع کردیم و تقریباً در سه ماه گذشته تأثیرگذار بوده است. برای استراتژی سئو از روش محترم آقای طالبی استفاده کردیم که با جستجوی ساده گوگل می توانید این روش بسیار مفید را بیاموزید. ما کلمات کلیدی خود را تعریف کرده ایم و سعی کرده ایم که ممکن است از کلمات کلیدی مربوطه و برچسب های طولانی در محتوای وبلاگ خود استفاده کرده و از تولید محتوا جلوگیری کنیم که هیچ نوشته خاصی برای ما نداشته باشد.

در ادامه آمارهای مختلفی را ارائه خواهم داد ، اما قبل از آن ، از اطلاعات نادرست عذرخواهی می کنم ، و هدف فقط نشان دادن نتایج بلند مدت است …

3 ماه پیش:

6 ماه پیش:

ما تقریباً از طریق سپتامبر سال 1998 پیوند داخلی را شروع کردیم ، به طوری که هر محتوا با محتوای کاملاً مشابه مرتبط باشد ، ما آن را اغراق نمی کنیم و غیره ، و در بهبود رتبه سایت و بهبود کلمه کلیدی سئو نیز مؤثر نخواهد بود. برای اینکه بتوانید مخاطبان را بیشتر در سایت نگه دارید و میزان پرش را کاهش دهید و …

ارسال مهمان برای ما بسیار مؤثر بود و ارسال مهمان دقیقاً همان کاری است که شما برای مثال در کاما انجام می دهید ، یعنی آموزش نوشتن آموزش در اینجا ، و در صورت لزوم ، اگر کاربر علاقه مند باشد ، آنگاه لینک کامل در آنجا است که من آن را برای او قرار دادم.
با این حال ، یک پیوند خارجی ساخته شده است. البته اصول را باید همیشه در نظر داشته باشید و تلاش برای پیوند زدن به سایت شما چندین بار با یک کلمه کلیدی و به اصطلاح متن پیوند باعث می شود که گوگل آنها را اسپم کند ، بنابراین از این کار خودداری نکنید و از محتوای سایت خود به عنوان پست مهمان کپی کنید. انجام نده، نکن! در عوض ، شما باید مشخصات کاربر سایت و ویژگی های سایت را در جایی که می خواهید پست های مهمان ارسال کنید ، متن را بازنویسی کنید و پست را به طور خلاصه بازنویسی کنید. در واقع ، نوعی آگهی نوشتن آگهی برای پست های مهمان مورد نیاز است …

رتبه بندی محتوا به تیم ما کمک کرد تا خیلی هماهنگ و برنامه ریزی کند. تقریبا از اوت سال 1998 ما یک تقویم محتوای نصف و نیمی داریم ، اما از ماه نوامبر با کمک استراتژی سئو فوق و کلمات کلیدی فوق ، ما کاملاً گیج شده ایم و توانسته ایم یک تقویم مناسب برای محصولات ، آموزش ها و دوره های آموزشی ایجاد کنیم. چگونه خود را طراحی ، مونتاژ و پیاده سازی کنید. نمونه یک هفته ای از تقویم محتوای ما را می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

سایت ما مشکلی ندارد به همین سرعت! به دلیل استفاده از اسکریپت های مختلف ، نمایش داده های مختلف داده و غیره ، سایت ما کند و تقریبا منزجر کننده بود ، ما حدود 7 ثانیه سرعت بارگیری داشتیم! اما با طراحی مجدد سایت ، ما توانستیم این زمان را به کمتر از 3 ثانیه کاهش دهیم ، اگرچه cdn بی اثر بود.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، ما در ماه فوریه سایت را به طور کامل طراحی کردیم و نکته جالب اینجاست که این طراحی وب سایت برای همه ما از همه موارد موثرتر بود ، زیرا سایت ما در مورد قبلی اشتباهات زیادی داشت. با طراحی مجدد سایت ، ما ابتدا توانستیم آن را حل کنیم و ثانیاً ، ظاهر آن را تا حد زیادی بهبود بخشیم تا مخاطب اول ما را جذب کرده و از آنها پایدارتر باشد ، همچنین آنها را به سایت برگردانیم.

تقریباً تا پایان ژانویه 1998 ، ما فقط محتوا تولید کردیم ، اما از فوریه و همزمان با تغییرات کلی در سایت ، بخش های متنوع تری را معرفی کردیم ، از بخش خدمات پویانمایی گرفته تا پست های مهمان و … ، همه تأثیر بسزایی در افزایش بازدید کنندگان ما داشتند. .

این یکی از دشوارترین معضلاتی بود که در طول مسیر با آن روبرو شد. آیا باید زیبایی ، کارآیی یا هر دو را بهبود بخشیم؟
به طور کلی ، ما طراحی صفحه خیالی را رد کردیم ، زیرا علاوه بر اینکه وقت گیر است ، سایت ما را نیز کاهش می دهد ، بنابراین وقتی با چیزی به نام swap روبرو شدیم ، سعی کردیم ابتدا طراحی داستانی جداگانه را مسدود کنیم و کارایی خود را بهبود بخشیم. نتیجه کاهش قابل توجه در الزامات صفحه اصلی و کاهش اندازه صفحات مختلف به ویژه صفحه اصلی بود.

در مورد تصاویر ، ما تمام تلاش خود را کردیم تا هر تصویر را به اندازه تصویر نمایش داده شده در سایت بسازیم.
به عنوان مثال ، تصویری که ما می خواستیم در سایتی قابل آپلود نیست که 800 x 400 تا 1920 x 1080 باشد. ما همچنین با کمک ابزارهای مختلف از جمله ابزار محبوب محبوب آنلاین Sompressor ، اندازه کلیه تصاویر را به کمتر از 100 KB کاهش دادیم تا به آنها در ارتباط با یک قالب کمک کنیم. سریعتر

یک CTA بگیرید یا تماس جدی بگیرید.
از آنجا که در ابتدا پیشنهادی برای ارائه آن به کاربران نداشتیم ، اما با گذشت زمان و در ماه آوریل این فروشگاه راه اندازی شد ، ما توانستیم پیشنهادات بیشتر و مناسبی را به کاربران خود ارائه دهیم و آنها را بیشتر درگیر کنیم ، این باعث می شود نرخ گزاف گویی سایت ما کاهش یابد. ، و همچنین افزایش بازدید سایت و محصولات آموزشی.

چه آن را دوست داشته باشیم و چه نباشیم ، چه دوست داشته باشیم یا نباشیم ، این محبوب ترین محتوای ویدیویی نسبت به سایر مطالب است.
بنابراین ما نیز مجبور شدیم تا به تولید فیلم آموزشی ، تولید فیلم و استفاده از سیستم عاملهای موجود بپردازیم تا محتوای خود را بیشتر نمایان کنیم. ما یک صفحه جدید ایجاد کردیم و کلیه فیلم های خود را برای کاربران نمایش دادیم. زیرا داشتن یک ویدیو در سایت می تواند به بهبود زمان شما در سایت و زمان در صفحه کمک شایانی کند. بنابراین استراتژی ویدیوی خود را نیز برنامه ریزی کنید.

رسانه های اجتماعی را نمی توان نادیده گرفت ، گرچه برای ما اولویت نیست ، به نظر من توییتر نسبت به سایر شبکه های اجتماعی کارآمد تر بود ، زیرا پیوند و برقراری ارتباط با مخاطبین آسان تر و سریع تر بود ، و ما بیشتر از آنجا بود که توییتر لینک های ورودی و خروجی را به شبکه های اجتماعی خود جذب می کردیم. دیگری. البته اینستاگرام و تلگرام نیز در جای خود بسیار مفید و مفید هستند.

برخی از سایتهای مرجع استارتاپ برخی از لینک های اختیاری را به ما دادند ، که مخصوصاً در بهبود رتبه های ما در اوایل ماه مارس موثر بودند. البته همه آنها دنبال کننده نبودند ، اما نوفالو حداقل در افزایش ترافیک کاربران به سایت تأثیر طولانی مدت خواهد داشت.

شما همیشه باید میزبانی و موارد مرتبط را با دقت مدیریت کنید ، موارد لازم را با پشتیبانی در میان بگذارید و واقعاً پیگیری کنید!
از ردیابی ورودی ها گرفته تا مصرف CPU و غیره ، همه آنها واقعاً در عواملی مؤثر هستند که باید از آنها مراقبت کرد. به عنوان مثال ، به تصویر بالا مراجعه کنید ، این تصویر زمانی است که میزبان خود را بروزرسانی نمی کنیم و موارد سبز رنگ شده لحظه هایی هستند که سایت به دلیل استفاده زیاد از CPU تقریباً در دسترس نبود و این یک ضرر بزرگ برای سایت سئو است. از آنجا که سایت شما در دسترس نیست ، یعنی شرایط زمان اجرا را برآورده نمی کند ، این یک علامت منفی برای تجارت شما در Google است.

اما در تصویر دوم ، که وضعیت فعلی ما را نشان می دهد ، علی رغم دو برابر شدن مخاطب ، می بینیم که مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به سایت و غیره کاملاً حل شده است.
اگر شما نیز در سایت خود میزان مصرف CPU بالایی را تجربه می کنید ، اولین پیشنهاد من ارتقاء میزبانی خود به منابع قدرتمندتر مانند CPU و RAM است ، اما قبل از آن ، شما باید با مکالمه خود در مکاتبات کامل باشید زیرا این ممکن است مشکل ایجاد کند. شما چیز دیگری هستید و نیازی به بروزرسانی میزبان خود ندارید.

شاید مهمترین نکته آخرین نکته ، اعضای تیم باشد. این واقعیت که اعضای تیم سخت کار می کنند و صبور هستند ، قطعاً از همه موارد بالا موثرتر است ، زیرا قطعاً موفقیت یا عدم موفقیت تیم به دلیل شرایط تیم است ، بنابراین همکاران من در اسکایپ نیز ایده هایی دادند. نظرات و پشتیبانی آنها همیشه در یافتن فعالیتهای بهتر مفید بوده است.

در اینجا سعی کرده ام همه چیزهایی را که واقعاً در این دوره به طور تجربی آموخته ام با آزمایش و خطا و استفاده از تجربیات دیگران به شما ارائه دهم ، اگرچه مطمئناً مسیری طولانی را در پیش رو داریم و به نوعی در برخی از اولین جنبه های کار قرار خواهیم گرفت. شیب فقط تماشا می کند ، اما رشد سه ماه گذشته ما و همکاران عزیزم را خسته کرده است.

همچنین با کمک تیم ما به مواردی رسیدیم که به آنها طرح های جدید دیگری گفته می شود که می توان بهترین و کاربردی ترین آنها را بررسی کرد و اولین سکوی آموزشی با تست است اما از آنجا که در اوایل کار است ، تصمیم گرفتم که با آمارهای بهتر و اطلاعات کامل و بیشتری درباره آن بنویسم .. .

سرانجام وقت آن رسیده است که از شر آن خلاص شوید و به پیش بروید. متشکرم ، امیدوارم مورد استفاده قرار گرفته باشد

همچنین اگر پیشنهادی و نظر دارید ، حتما آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تا ما اطلاعات بیشتری کسب کنیم … اگر سوالی وجود دارد که من توانایی پاسخ دادن را دارم ، خوشحال می شوم که به شما کمک کنم …

منابع و پیوندهای مورد استفاده در محتوا:
Checker Rank Alexa، Checker Rank Alexa – دریافت داده های پرداخت شده به صورت رایگان
مدیر وب
تجزیه و تحلیل
کمپرسور تصویر
SmallSEOTools.com

اخلاص
محمد مهدی عسگری
12.3.99

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه ما در سه ماه رتبه الکسا را ​​با 250،000 رتبه بهبود بخشید؟ توضیحات کامل

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه عمومی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا