بازاریابی اینترنتی

چگونه قانونگذاران قانون باعث بازاریابی آنلاین شما می شوند

شاید شما یکی از معدود افرادی باشید که روی غول های فناوری بزرگ حساب می کنید. از این گذشته ، آنها اخیراً در تلاشند تا عمل خود را پاک کنند. آنها حتی ممکن است این بار معنی آن را بگیرند.

با این حال ، یک سؤال وجود دارد:

آیا به تقاطع دیوانه وار بین غول های فناوری و اقامه نمایندگان مجلس اعتماد دارید؟

من فقط می پرسم چون چیزی شنیدم … در مورد آن. قانونگذاران ایالتی – می خواهم بگویم ولز نیو ساوت ، اما به سختی مهم نیست – در مورد قانونی صحبت می کنند که باعث می شود شرکت ها نسبت به چیزهایی که مردم در صفحات فیس بوک خود اظهار نظر می کنند پاسخگو باشند.

بیایید کمی آن را تجزیه کنیم. شما شغلی را اجرا می کنید که دارای صفحه فیس بوک است. برخی از انگل های کنترل کننده تصادفی ، زمین را در صفحه شما می نویسند. شما طبق قوانین و منطق باید

من می گویم پاک کردن هر مشاغل با استخدام ارتش ترول هایی که باعث ایجاد صفرا از صفحه آنها می شوند ، آسان خواهد بود. اما چه ایده خنده دار – به نظر می رسد که باید تلاش کنید. ترول ها راه خود را بدون شما پیدا می کنند.

در برابر انگیزه این رویداد خاص مقاومت کنید.

“این قانون قبل از شروع به کار تغییر خواهد کرد.”

“مشاغل می توانند صفحات خود را تعدیل کنند.”

“خوب ، در عمل ، به دلایل فنی مبهم کار نخواهد کرد.”

هرچه می گویید

این واقعیت که کسی این ایده را داشته است به معنای این است که دولت ها از تلاش برای فهم رسانه های اجتماعی دست برداشته اند. آنها فقط می خواهند آن را لغو کنند.

خوشبختانه اینترنت به بازار عرضه شده است. با خارج کردن خوانندگان از سیستم عامل ، می توانید از این کار (که فقط آخرین سری از بحران های رسانه ای اجتماعی موجود است) جلوگیری کنید.

زیرا اگر در لیست ایمیل شما باشند ، شما طلایی هستید.

هیچ سکویی نمی تواند پیام های شما را سرکوب کند زیرا الگوریتم را نمی خواستید.

هیچ قانونگذار با وقت آزاد و سرنخ سوم نمی تواند به دنبال شما بیاید.

حتی اگر ارائه دهندگان تجاری ایمیل سیاه لیست شده باشند ، می توانید امروز سرور خود را تنظیم کنید. تا زمانی که بتوانید به اینترنت وصل شوید ، می توانید یک ایمیل ارسال کنید.

من نمی دانم ، حدس می زنم انتخاب شما باشد. شما می توانید با سکویی که هنوز ده ها سال دیگر از درد دندان رنج می برد ، بچسبید.

یا می توانید پیامهایی را ارسال کنید که در واقع به صندوق ورودی آنها برسند.

اکنون ، شما ممکن است از طریق رسانه های اجتماعی نتایج شگفت انگیزی کسب کنید. اگر چنین است ، به خوبی برای شما انجام می شود. جدی ، من تحت تأثیر قرار گرفتم. به نوعی این بستر را برای کار خود پیدا کردید – با وجود این که آنها تا حد امکان سعی می کنند تا محتوای شما را از خوانندگان خود حفظ کنند.

الگوریتم ها ، درست است؟

این باعث تعجب من می شود که شخصی که آنقدر استعداد دارد چه کاری می تواند انجام دهد وقتی همه چیزهایی که باید از آن جلوگیری کنید به عنوان اسپم مشخص شده اند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا