اخبار بازار

چگونه سقف شیروانی بزنیم؟

چگونه سقف شیروانی بسازیم؟

کاربرد سقف شیروانی در این مقاله توضیح داده ایم اما در این مقاله انواع و اقسام متعدد و متنوع سقف شیروانی را توضیح می دهیم. برخی از شیروانی ها به گونه ای طراحی و اجرا شده اند که دارای دو شکل شیبدار و برخی در یک طرف، برخی به صورت بالکن و طرح کتاب، به سبک فرانسوی با شیب تک و گنبدی هستند. اهمیت و توجه به موقعیت جغرافیایی و بومی منطقه است.

چگونه سقف شیروانی بسازیم؟

  1. اولین قدم در ساخت سقف شیروانی این است که با کمک مهندسان و پیمانکاران خانه را به طول و عرض دلخواه برش دهید تا بتوانیم به طور کلی و خانه خود را به صورت فونداسیون و چهار طرف بچرخانیم و صفحاتی را آماده کنیم. . صفحه برای مرحله بعدی در نصب شیروانی.
  2. مرحله بعدی ایجاد ستون ها و کلاف ها است در این مرحله باید ستون ها را به صفحه ای از صفحات که از قبل برش خورده و آماده هستند و صفحات کنار همان ستون یا زاویه در کنار رابط متصل شوند. ستون ها باید به سقف متصل شوند.
  3. مهمترین قسمت این سیستم ایجاد پروفیل چرخشی برای قرار دادن در اطراف محل مورد نظر است. این کویل ها باید به درستی متصل، تعمیر و تراز شوند تا در اثر باد شدید، زلزله و لرزش از هم جدا نشوند. حالا طول و عرض کویل توسط مهندس قابل تعیین و محاسبه است.
  4. اهمیت اتو یا تیرآهن سقفی یکی از ویژه ترین و مهم ترین مراحل است، زیرا پس از کول پیچی، نصاب شما که در اینجا نقش مهمی را ایفا می کند، باید کار بزرگی را متناسب با متریال انتخابی انجام دهد. به عنوان مثال، اگر هارد دیسک شما با کف کاشی مانند Dekra، Kingston یا Raika و حصار انتخاب شده است، شیب مورد نظر شما باید مطابق با استاندارد باشد. یعنی شما دو سقف شیبدار فرانسوی دارید، ابتدا خرپا درست می شود و خرپا به کلاف وصل می شود و سپس اینی که ما داریم به شکل 40 در 40 سانتی متر ساخته می شود. این 40 سانتی متر برای آب بندی سقف شما بسیار مهم است زیرا حتی اگر 40 سانتی متر 38 سانتی متر شود سقف شیروانی شما آب بندی نمی شود. به همین دلیل است که نصاب شما به تجربه نیاز دارد.

“گروه بام ساز می تواند بهترین و مجرب ترین نصاب و مجری سقف خانه شما باشد”

  1. مرحله بعدی که زیبایی و سبک کار شما را نشان می دهد اجرای نما و دامپا دور خانه است، ابتدایی ترین گزینه باید نما سه مرحله ای باشد که بتواند به سلیقه شما باشد. نمای سه فاز ماه قمری داخل ماه قمری و نمای بیرون دو فاز است که انتخاب شماست. پس از آن سیم پیچ با زاویه دورتا چرخانده شده و سپس دمپر نصب می شود که با توجه به سلیقه مشتری موقعیت هالوژن را باز کرده و آماده روشنایی می شود.
  2. مرحله نهایی در سقف شیروانی استفاده از صفحات و پروفیل های فولادی مناسب است که قبل از عایق کاری باید به آن توجه کرد. عایق در مناطق باران شهری و باغ ها و ویلاها دارای ساختار بسیار مهمی است که برای جلوگیری از انرژی بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد و عایق صوتی و عایق حرارتی سرد است که می توان از فایبرگلاس و پلاستیک و کارتریج فوم نام برد. پس از اعمال عایق، مراحل نصب سقف آغاز می شود.
  3. یکی از بادوام ترین و بادوام ترین ورق های فلزی با ضخامت 6 دهم است که حدود 100 سال عمر می کند. همانطور که اشاره کردیم کاشی ها در مرحله نهایی پس از عایق کاری مستقیم و دقیق به اندازه یک تا چهل اینچ (40*1) برش داده شده و با پیچ ثابت و محکم می شوند. کاشی هایی که به صورت افقی و عمودی چیده می شوند باید به درستی چیده شوند. زیرا اگر سوراخ های اضافی داشته باشند، سقف شما قفل نمی شود و ممکن است بیرون بیایند. با چسب ماستیک درمان می شود اما بعد از چند سال در آفتاب و باران ماستیک کمرنگ می شود و به مشکل می خورید. به همین دلیل باید یک گروه مجرب و با تجربه انتخاب کنید و پس از تکمیل ورق با فرم دادن به دو طرف شیب خود، کلاهک یا تراش بر روی محل اتصال قرار می گیرد.

چگونه سقف شیروانی بسازیم؟
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟

«گروه بام ساز با حرکت خانوادگی 30 ساله خود، خستگی ناپذیر تلاش می کند تا بهترین سقف های شیروانی را با شعار انجام کار درست و ارائه درست بسازیم.»

 

منبع جدید:
چگونه سقف شیروانی بسازیم؟

سقف ساختمان
روفر

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا