اخبار بازار

چگونه سایت خود را محبوب کنیم؟

اگر به دنبال راهی برای رشد و توسعه مشاغل خود هستید و می خواهید آن را به دنیای دیجیتالی بیاورید ، پیدا کردن طراحی وب اصفهان راهی اساسی برای انجام آن است ، امروزه وب سایت ها نقش مهمی در ارائه خدمات به مردم دارند و اهمیت طراحی وب در تجارت و چگونگی معروف شدن وب سایت شما است. حال ما فکر می کنیم شما یک کارآفرین جوان هستید که خودتان تجارت می کنید و یک وب سایت را برای تجارت خود طراحی می کنید که همان فروشگاه دیجیتالی شماست ، همه شما نیاز دارید یک بازدید کننده مجازی است که می خواهد همه آنچه را که می خواهید در فروشگاه دیجیتال خود بخرید خریداری کند.

اما چگونه وب سایت خود را مشهور کنیم؟

مشکلی که بیشتر مردم با آن روبرو هستند ، نحوه راه اندازی وب سایت یا حتی ایجاد یک وبلاگ نیست. این مربوط به این است که چگونه آنها می توانند وب سایت خود را برای جذب مشتری بیشتر محبوب کنند. اگر مردم باغ شما را نشناسند ، قادر نخواهند بود از آن بازدید کنند و در مورد آنچه برای ارائه ارائه می دهند بیاموزند. به همین دلیل بازاریابی وب سایت شما به صورت آنلاین و آنلاین بسیار مهم است. انتشار سایت شما می تواند راحت تر از آنچه فکر می کنید باشد. در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:

بازاریابی آفلاین

بسیاری از ناشران گزینه های بازاریابی آفلاین را فراموش می کنند. اما شما باید خود را در مکانهایی نشان دهید که بازارهای شلوغی وجود دارد که مشتری زیادی دارند ،

1کلیه مطالب رسانه بازاریابی باید URL شما را برجسته کرده و خوانندگان را به سمت سایت شما جذب کند. این شامل کارت ویزیت ، نامه ، پاکت نامه ، خبرنامه ، پوشه ها و خبرنامه ها است.

2آدرس وب خود را با جسورانه در قسمت جلوی کارت پستالها چاپ کنید. گاهی اوقات تایپ کردن آدرس اینترنتی شما به سبکی بزرگ و جذاب باعث می شود گیرنده کارت پستال را ببیند و اطلاعات دیگری را که می خواهید به اشتراک بگذارید بخواند.

3شما می توانید مطبوعاتی منتشر کنید که هر چیز جدید یا جالب را در سایت خود اعلام می کند. ممکن است شما یک گزارش رایگان ، دوره الکترونیکی رایگان یا یک رویکرد منحصر به فرد در بازار ارائه دهید که رسانه ها به آن علاقه مند هستند.

4اگر تا به حال فرصتی برای مصاحبه در رادیو داشته اید ، می توانید از تکنیکی هایی مانند استفاده کنید: می توانید بگویید “در سایت من ، www.padidedit.com ، برای کمک به رشد مشاغل ، بازاریابی محصولات و محصولات رایگان برای فروش من” فقط به مخاطبان بگویید بدون ذکر URL ، “سایت من …” اینها مصاحبه ای هستند که ممکن است با یک گزارشگر ، سردبیر یا تهیه کننده داشته باشید.

5استفاده از ابزارهای تبلیغاتی روشهای خوبی برای پخش آدرس وب شماست ، مانند کلیدها ، لیوانهای قهوه ، قلم و مداد و همچنین هر لباسی که ممکن است آرم یا هویت شما را داشته باشد. وب سایت خود را به صورت آفلاین تبلیغ کنید: صفحات فکس ، وسایل نقلیه ، بیلبورد ، پلاک ، سایر تبلیغات چاپی ، تی شرت ها و توپ های قدیمی گلف راه هایی برای این کار هستند.

بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین باید در رابطه با بازاریابی آفلاین فوق الذکر انجام شود. در اینجا چند ایده برای شروع کار آورده شده است:

1URL خود را در متون و تصاویر ارسال شده در سایت خود وارد کنید. با انجام این کار ، نام و آدرس شما حفظ خواهد شد و در بهینه سازی موتور جستجو کمک می کند.

2URL خود را وارد کنید و از آن به عنوان امضای خود برای همه گروه های خبری ، گروه های خبری یا پست های انجمن استفاده کنید.

3از شرکای بازاریابی ، اعضای هیئت مدیره ، مشاوران یا سایر شرکای تجاری خود بخواهید که سایت شما را در سایت های خود فهرست کنند.

4مطبوعات و مقالات آنلاین درست مثل روش آفلاین که در بالا ذکر شد استفاده کنید.

5برای هر کلیک از بازاریابی قابل کلیک استفاده کنید

6تبلیغات بنر در سایت شما و سایر سایتهای مرتبط با سایت شما

ج.کتابخانه های آنلاین

در بازاریابی آنلاین و آفلاین خود خلاق باشید. گاهی اوقات بهترین بازاریابی از ایده های وحشی ، دیوانه ، افراطی یا منحصر به فرد ناشی می شود که رقابت شما به آن فکر نکرده است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه سایت خود را محبوب کنیم؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا