اخبار بازار

چگونه سایتها درآمد کسب می کنند؟

اولین و رایج ترین مدل کسب و کار که همه در مورد آن صحبت می کنند ، تبلیغات او در این مدل کسب و کار اینترنتی ، شما ترافیک و شما جذب می شوید برای هر کلیک روی تبلیغ مقداری پول دریافت می کنید و شما درآمد کسب می کنید. معرفی معروف ترین سایت های ایران مانند دستگاه ها ، ورزش ها و غیره از این نوع است.

شاید شما برخی از تبلیغات را در سایت خود قرار دهید و ببینید که از این مدل تجاری درآمد زیادی کسب نمی کنید. اگر به این مدل کسب و کار آنلاین بپردازید ، فهمیدید که نمی توانید با مراجعه به بازدیدکنندگان درآمد زیادی کسب کنید خیلی زیاد هرچه این بدان معناست که ترافیک زیادی به معنای میلیون ها ترافیک در ماه است.

تبلیغات همچنین بیشترین وقت شما را می برد تا حداکثر استفاده از کلیک مخاطب را انجام دهید. شما به جای تولید محتوای خوب برای سایت خود ، وقت خود را صرف تبلیغات آنلاین می کنید.

مدل تجاری دیگر در اینترنت ، حمایت مالی او در این مدل کسب و کار ، به سمت شرکتهایی می گردید که به دنبال شغلی هستند که نماینده مخاطبان و ترافیک سایت شما باشد. یک اسپانسر یا اسپانسر بکشید تو در این مدل کسب و کار شما باید یک تیم فروش داشته باشید. شما باید به افرادی در صنعت و حوزه خود دسترسی پیدا کنید که برای اکثر افرادی که می خواهند تجارت آنلاین خود را شروع کنند دشوار نیست و برای آنها پول در نمی آورد. بنابراین افرادی که در شروع کار خود در اینترنت قرار دارند ، نباید وقت خود را در حمایت مالی تلف کنند.

چه کسی تأثیرگذار است؟ افراد شناخته شده و با نفوذ در شبکه های اجتماعی تأثیرگذار خوانده می شوند. این تعریف کلی آنفولانزا است. رشد شبکه های اجتماعی تأثیر بسزایی در زندگی و تصمیمات افراد داشته و از طرف دیگر رسانه های اجتماعی نیز با ارسال عکس و فیلم های خود مخاطبان را به خود جلب کرده اند. اینفلوئنسرها شروع به تولید محتوا به صورت تصاویر و فیلم ها می کنند و در صفحه های خود از زندگی روزمره ، مشاغل ، علاقه ها و سرگرمی ها ، نگرانی ها در زمینه های مختلفی از جمله فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی ، ورزشی و موارد مشابه به اشتراک می گذارند.

این افراد با حمایت مالی یا تبلیغ محصولات و خدمات در شبکه های اجتماعی خود درآمد کسب می کنند.

سومین مدل کسب و کار آنلاین ، فروش محصولات فیزیکی او در این مدل کسب و کار محصولی تولید و فروش می کنید. به عنوان مثال ، موارد دست ساز. این مدل تجاری حاشیه سود کمتری نسبت به مدل فروش محصولات آنلاین دارد که پتانسیل گسترش آن را دارد و حاشیه سود بالایی نیز دارد. هزینه حمل و نقل را نیز برای این مدل تجارت اینترنتی خواهید داشت.

مدل چهارم تجارت ، بازاریابی یا همکاری فروش او در این مدل تجاری محصولات دیگران را در سایت خود قرار می دهید در ازای فروش آنها پول دریافت خواهید کرد. این نوع مدل کسب و کار اینترنتی هنوز در ایران مستقر نیست. بزرگترین و مشهورترین سایت همکاری ، سایت آمازون او شما محصولات دیگران را تبلیغ و تعریف می کنید ، و هنگام خرید ، از طریق لینک خود پیوند و درآمد کسب می کنید. همکاری در فروش می تواند به نفع شما باشد. اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که شما باید مشتریان خود را به سمت خود نگه دارید زیرا در دراز مدت بهترین ارزش شما از سایت شما مشتری های شما خواهد بود. به همین دلیل ما به صورت آنلاین به مدل کسب و کار بعدی می آییم.

مدل پنجم یک تجارت اینترنتی ، فروش محصولات آموزشی این چیزی است که شما تولید می کنید ، درست است که ما زمان زیادی را صرف تحقیق ، آزمایش ، طراحی ، ضبط و تولید ویدئو و مواد آموزشی می کنیم ، اما به محض اینکه مسیر آموزش و تولید محصول را تولید کردیم می توانیم آن را به همه بفروشیم و درآمد کسب کنیم. در این حالت ، وقتی کسی دوره و محصول ما را خریداری می کند ، دیگر لازم نیست آن را به دیگران عرضه کنیم. ما خودمان این محصولات و دوره ها را تولید کردیم. ما می توانیم هر تغییری را که می خواهیم ایجاد کنیم. ما می توانیم قیمت آنها را تغییر دهیم. البته تهیه و تولید محصولات آموزشی و دوره های آموزشی تلاش و تلاش زیادی می کند. اما زیبایی ساخت یک بار یک محصول و درآمد زیادی برای فروش آن است. (جرثقیل قانون) وقتی چندین بار فروش را تجربه کردید ، می توانید ده ها بار ، صدها بار و هزاران بار بفروشید. اگر محصولی مناسب تهیه کنید ، مطمئناً مشتری خواهید داشت و آن را خریداری می کنید. و پس از خرید از شما ، آنها دوباره از شما خرید می کنند. خواهید دید که از تجارت اینترنتی خود درآمد خوبی کسب می کنید. بنابراین دوباره تأکید می کنم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مهارت ها و تجربه های خود را در یک بسته آموزشی قرار داده و آنها را بصورت خودکار و آنلاین به دیگران بفروشید. بنابراین وقتی می خوابید ، مردم محصول شما را می خرند. وقتی صبح از خواب بیدار می شوید می بینید که شب گذشته فروشی داشته اید. درست است که شما برای تولید یک محصول آموزشی سخت تلاش می کنید ، اما زیبایی این مدل این است که شما سعی می کنید بارها درآمد کسب کنید.

  • تولید کتاب
  • فایل های صوتی ایجاد کنید
  • پرونده های ویدیویی ایجاد کنید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه سایتها درآمد کسب می کنند؟

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا