بازاریابی اینترنتی

چگونه دکمه های داغ عاطفی را در نوشتن صفحه وب خود وارد کنید

کپی رایتورهای موفق دکمه های داغ عاطفی را در هر بخش از کالای فروش تولید می کنند که آیا آنها بازاریابی آنلاین انجام می دهند یا نوشتن صفحات وب بازاریابی آنلاین ، ایمیل ، تبلیغات با هر کلیک یا سایر تبلیغات آنلاین را انجام می دهند. چرا؟

از آنجا که ما خریدهایی را بر اساس دکمه های داغ عاطفی انجام می دهیم که بر اثر آنچه می بینیم ، می شنویم ، بو می کند ، بو می کند و می خوانیم. بگذارید منظورم را توضیح دهم …

ممکن است برخی از ما به دنبال دستیابی به رنگ یا رنگ خاصی برآییم ، زیرا ما بعد از پوشیدن این رنگ از خود تعریف می کنیم ، که به نوبه خود باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم ، ممکن است احساس رابطه جنسیی تر ، ایمن تری داشته باشیم و شاید به دلیل آن حتی در یک کار مشخص عملکرد بهتری داشته باشیم.

دکمه های داغ هیجانی توسط ارتباطاتی که بین احساسات مثبت و تجربیات و چیزهایی که دیده ایم ، شنیده ایم ، بو گرفته ، چشیده اند ، خوانده اند و غیره ایجاد شده اند. مهم این است که روشی برای موفقیت آمیز کردن دکمه های داغ عاطفی (حدود 20 یا بیشتر) در نوشتن صفحه وب بازاریابی آنلاین خود ایجاد کنید.

یکی از این دکمه های احساسی داغ دکمه رایگان است!

بله گفتم به صورت رایگان.

بیا با آن روبرو شویم؛ همه دوست دارند چیزی را به صورت رایگان دریافت کنند. در حقیقت ، برخی از افراد موفق کسب و کار بسیاری از وقت ، پول و تخصص خود را به دیگران می بخشند و انتظار ندارند چیزی در عوض دریافت کنند بلکه در عوض خیلی بیشتر می شوند ، نه تنها در فروش و درآمد بلکه در شبکه ها ، تماس های تجاری جدید و متحدین پروژه های آینده.

بنابراین چگونه می توانید این دکمه داغ عاطفی به نام BUTTON رایگان را در نگارش صفحه وب بازاریابی آنلاین خود هدف گذاری کنید؟ دن کندی ، بیل گلایزر ، جان کارلتون و سایر کپی نویسان درجه یک همیشه یک نسخه رایگان از هر نوع را در خود دارند. این که آیا این یک کوپن ، کارت هدیه ، کوپن هدیه ، دوره آنلاین یا سایر جوایز مانند کتاب الکترونیکی یا ترکیبی از این موارد است.

وقتی نوشتن صفحه وب بازاریابی آنلاین خود را انجام می دهید ، می توانید در هر جایی که انتخاب کنید آیا در تیتر ، PS ، تضمین شده است ، وقتی که پاداش خود را آورده اید یا بافته شده اید ، این دکمه داغ را تعبیه کنید.

در اینجا چند مثال آورده شده است …

مثال 1: “بسیار متشکرم که امروز با ما خرید کردید ، ما می خواهیم یک گواهی هدیه رایگان 30 دلار به شما بدهیم! به یاد داشته باشید که این هدیه برای نگه داشتن شما حتی اگر تصمیم بگیرید (نام محصول را بگیرید) این برای شما نیست “

مثال 2: “اگر به هر دلیلی از این محصول راضی نبودید (نام محصول را نام ببرید) ، من پول خود را به شما باز می گردانم. بدون پرسیدن سؤال. شما اسرار را در (نام محصول) … به صورت رایگان مشاهده کرده اید

مثال 3: “یک مورد دیگر … من می خواهم که اگر طی 7 روز آینده سفارش دهید ، 3 جایزه رایگان نیز داشته باشید. آنها با هم حدود 300 دلار ارزش دارند اما من شما را رایگان می خواهم. “

بافتن دکمه های داغ عاطفی در مواد فروش ، تبلیغات ، نامه های فروش ، ایمیل و غیره هنگام انجام کپی نویسی از صفحه وب بازاریابی آنلاین شما مطمئناً مهارتی است که می خواهید به آن تسلط داشته باشید ، به خصوص از آنجا که بیش از 20 دکمه داغ هیجانی وجود دارد که می توانید کشف کرده و کپی خود را قانع کننده تر از رقابت خود کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا