بازاریابی

چگونه دلار تعطیلات خود را در ساوانا ، منطقه تاریخی جورجیا گسترش دهیم

اگر به دنبال یک تعطیلات فراموش نشدنی هستید که بانک شما را بشکند ، رزرو سفر به منطقه تاریخی Savannah در جورجیا را در نظر بگیرید. بسیاری از نشانه های انقلابی و غیرنظامی ، ساختمانهای منحصر به فرد و رویدادهای دیدنی در وب – در یک منطقه 100٪ قابل مشاهده. اما مهمتر از همه ، اقامت شما لازم نیست گران باشد. با رعایت این نکات می توانید دلارهای تعطیلات خود را کمی گسترش دهید.

1) در یک خانه تعطیلات تاریخی در مرکز شهر اقامت کنید: به دلیل بازار مسکن عظیم ، بسیاری از خانواده هایی که نمی توانستند خانه های خود را بفروشند برای پرداخت قبوض آنها را به مستاجر تبدیل کرده اند. در نتیجه ، بسیاری از اجاره های تعطیلات راحت و مناسب برای یافتن در منطقه تاریخی وجود دارد.

این اجاره های تعطیلات از هتل ها گرفته تا آپارتمان هایی است که می تواند 10 نفر یا بیشتر را در خود جای دهد. آنها هزینه های زیادی را برای زوج هایی که با زوج های دیگر یا خانواده های سه نفره یا بیشتر در سفر هستند ، هزینه می کنند. در حقیقت ، اجاره خانه برای تعطیلات می تواند هزینه های مسکن شما را در مقایسه با هتل به میزان قابل توجهی کاهش دهد. اکثر آنها آشپزخانه کاملاً مجهزی دارند ، بنابراین می توانید یک یا دو وعده غذا در روز تهیه کنید.

2) از رستوران های توریستی به خصوص در خیابان رودخانه دور شوید. در سراسر منطقه تاریخی مکان های بسیار خوبی برای غذا خوردن وجود دارد. در واقع بسیاری از افراد محلی به خیابان های خلیج یا بروتون می روند ، جایی که می توانند غذای خوبی با قیمت مناسب پیدا کنند.

3) تعطیلات خود را در هر زمان و غیر از روز سنت پاتریک تنظیم کنید. پاتریک گرچه رژه سنت پل باید از آنجا دیدن کرد. روز پاتریک ، کاری نیست که وقتی بودجه دارید باید انجام دهید. سعی کنید در خارج از فصل (معمولاً ژانویه تا اول مارس و ماه های تابستان) از ساوانا دیدن کنید. این به همان زیبایی است ، گرچه هوا می تواند کمی غیر منتظره باشد.

4) از پیاده روی در پارک Forsyth یا یکی از پارک ها لذت ببرید. یک مکان عالی برای گرفتن ساندویچ یا ناهار Parker’s در خیابان Drayton است. غذا خوب است ، قیمت مناسب است و شما می توانید هر چیزی را سفارش دهید.

5) در صورت امکان از شخصی که در ساوانا بزرگ شده است مشاوره بگیرید. ساکنان قاشق درونی دارند.

6) ساوانا را به صورت رایگان در بسیاری از مکان های اطراف شهر دریافت کنید. بسیاری از کنسرت ها ، رویدادها و رویدادهای رایگان یا گران قیمت را خواهید یافت که غالباً محلی ها در آن شرکت می کنند.

7) از کنوانسیون و بازدید کنندگان ساوانا در بلوار مارتین لوتر کینگ دیدن کنید. بروشورها ، نقشه ها و نکات رایگان نمایندگان در مورد ارزان ترین روش های لذت بردن از سایت ها را پیدا خواهید کرد.

8) راه رفتن در پیاده رو روایت خاص خود را دارد. با نگاهی به معماری ، آهن فرفورژه موجود در خانه و صفحات پیاده روی دلپذیری را پیدا خواهید کرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا