بازاریابی اینترنتی

چگونه بین شخصیت برند خود و USP تفاوت قائل شوید

نکاتی برای ارائه ایده ها و ارزشهایی که باعث می شود برند تجاری شما بی نظیر باشد

بسیار نادر است که با یک تجارت در صنعتی که رقابت با آن روبرو نیست ، به اندازه کافی خوش شانس خواهیم بود.

شما چه چیزی را بفروشید و چه خدماتی ارائه دهید ، شرکت ها و مارک های رقیبی دارید که همان تجارت را می خواهید انجام دهید ، و همه به طور مداوم به دنبال تأمین امنیت این تجارت هستند.

یک راه عالی برای اطمینان از ایستادگی شما ، ارائه ایده ها و ارزش هایی است که برند شما را از هم جدا می کند.

این تمایزاتی که هویت و ارزش برند را نشان می دهد ، در بسیاری از مشاغل آسان است. شما فقط باید بررسی کنید که چه چیزی شما را به سمت تجارتشان جلب کرده است تا نقطه فروش بی نظیر آنها را که مارک آنها را هدایت می کند ، شناسایی کنید.

نمونه درخشان آمازون در ایالات متحده است. آنها یک رابط کاربری آسان سفارش ، حمل و نقل عالی و اغلب رایگان برای آمریکایی ها ارائه می دهند.

اما آنچه واقعاً آنها را از هم جدا کرده ، خدمات به مشتری آنها بود. به عنوان یک خرده فروش ، آنها به راحتی سفارش آنلاین می دهند و این به خدمات کانادایی آنها منتقل شده است ، هرچند که به همان اندازه (هنوز) انجام نشده است.

گزاره ارزش مشتری آنها USP (موقعیت فروش بی نظیر) است.

هنگامی که می توانید از جمعیت ایستادگی کرده و مشتری و مشتری را جذب کنید ، آنچه را که می بینید به عنوان ارزش اصلی ارائه شده ارزیابی کنید.

این می تواند به سادگی ساعات طولانی تر یا سابقه ای با کیفیت بالاتر باشد. با تلاش برای فروش آنچه انجام می دهید به خودتان ، ایده ایجاد برند خود را نزدیک کنید. اگر نمی توانید بدون دلیل فکر کنید که چرا کسی باید شما را بر سر شخص دیگری استخدام کند ، باید به برخی تحقیقات بپردازید.

اگر چیز خاصی نداشته باشید ، تجارت شما به هیچ وجه موفقیت آمیز نخواهد بود.

سعی کنید از تجربه مشتری خود استفاده کنید. آنچه در هر مرحله اتفاق می افتد را یادداشت کنید و بررسی کنید مشتری در مقایسه با کاری که اگر رقبا انتخاب کرده اید انجام داده است چه می کند.

در این تجزیه و تحلیل ، شما می توانید نقاطی را تعیین کنید که چیزی را ارائه دهید که دیگران آن را انجام ندهند. USP همان شخصی است که شما برای متمایز کردن نام تجاری خود از آن استفاده خواهید کرد.

مثال زیر سریع است:

• هلن A. مربی روابط است. او به افراد مجرد کمک می کند تا شریک مناسب خود را پیدا کنند و میزان موفقیت وی را منتشر می کنند.

• هلن B. همچنین مربی روابط است. همچنین به افراد مجرد کمک می کند تا تاریخ را پیدا کنند ، اما این مربیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا هر دو طرف بتوانند تمام مبارزات را در طول سال اول روابط خود طی کنند.

هلن A. موقعیت تجاری و USP خود را به عنوان مربی روابط تعریف می کند که به شما در یافتن عشق کمک می کند.

هلن B. موقعیت تجاری خود و USP را به عنوان مربی روابط تعریف می کند که به شما در یافتن شریک زندگی کمک می کند و بعداً به پرورش روابط کمک می کند.

این امر می تواند برای شما نسبتاً آسان باشد که USP خود را شناسایی کرده و سپس آن را در برند خود اعمال کنید.

FedEx به عنوان مثال اغلب مورد بحث قرار می گیرد زیرا USP آنها برای تحویل شبانه تضمین شده است. عنوان آنها “وقتی مجبور بود کاملاً شب در آنجا باشد”.

از USP در هویت برند خود استفاده کنید تا کسی مجبور نباشد از شما بپرسد چرا باید شما را انتخاب کنند.

این نیز با ارزیابی رقابت شما قابل دستیابی است.

در تجربه مشتری رقیب خود به دنبال نقاط درد باشید. با خواندن بررسی های شما می توانید ببینید چه چیزی باعث تغییر مشتریان خود می شود و چه چیزی باعث شده است که مشتریان آینده نتوانند از رقیب خود استفاده کنید.

اگر بررسی های یک ستاره را مشاهده می کنید و پیام های ثابتی وجود دارد مبنی بر اینکه رقیب شما نسبت به مشتریان شما بی ادب است ، USP می تواند رکورد 5 ستاره و شخصیت دوستانه شما باشد. اگر این به نظر می رسد مانند شما ، شما می دانید که چه چیزی را باید انجام دهید و این USP را مانند یک نشان تجاری بپوشید ، بنابراین همه می دانند اگر با شما برخورد کنند ، هیچ رفتار ناشکی را تجربه نخواهند کرد.

این یک تمرین سرگرم کننده است و در صورت موفقیت نتایج را می بینید.

هر ایده تجاری که می توانید با آنها به وجود بیایید ، ارزش بررسی کردن را دارید تا ببینید که آیا آنها واقعاً آنچه را ارائه می دهید تجسم می یابد و باعث می شود متفاوت باشد. ارزش ها و خدمات شما باید به عنوان بلوک های ساختاری باشد تا مارک شما بر اساس آنچه انجام می دهید بهتر است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا