بازاریابی

چگونه به صورت آزاد کارشناس سئو تبدیل شویم

بهترین خدمات SEO Chandigarh | متخصص سئو هند

چرا مشاور آزاد شدم؟

زمانی که در Upwork موفق شدم اولین پروژه خود را به عنوان یک وب سایت سنگ های قیمتی دریافت کردم، از مهارت های خود برای مدیریت پروژه ها به صورت جداگانه و ارائه نتایج به مشتریانم مطمئن شدم. من به طور ایده آل برای نیازهای شما مناسب هستم. سال‌ها از این حرفه گذشت و من یک درس لبخند و در عین حال قدرتمند آموختم – هر پروژه نیازمند رویکرد صادقانه و صمیمانه است و باید از ابتدا توسعه یابد. من آن را ساده نگه می دارم و هرگز قول های بلند نمی دهم. اگر کسی با رویای غیر واقعی به سراغ من بیاید، او را از آنچه به طور واقعی قابل دستیابی است آگاه می کنم یا به سادگی پیشنهاد را رد می کنم.

سئو یک بازی کلاهبرداری نیست. این یک تجارت جدی است که در آن رشد ترافیک همیشه پشتوانه یک استراتژی خوب و اجرای بی عیب و نقص است. سئو یک فرآیند مداوم است زیرا زمان و تلاش زیادی را می طلبد.

در اصطلاح بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)، سئو کلاه سفید به استفاده از استراتژی‌ها، تکنیک‌ها و تاکتیک‌های بهینه‌سازی اشاره دارد که بر روی مخاطبان انسانی مخالف موتورهای جستجو تمرکز دارد و کاملاً از قوانین و سیاست‌های موتور جستجو پیروی می‌کند.

… به سئوی اخلاقی نیز می گویند.

سئو کلاه سفید چیست؟

برای بهینه سازی وب سایت خود برای کاربران مورد نظر – کاربرانی که در موتورهای جستجو جستجو می کنند باید دائماً در الگوریتم های خود تغییراتی ایجاد کنند تا همیشه مرتبط ترین و قابل اعتماد ترین نتایج را ارائه دهند.

چرا من را انتخاب کنید؟

خدمات شخصی – شما نمی خواهید تحت تاثیر یک متخصص SEO قرار بگیرید و سپس پروژه خود را توسط یک دستیار جوان اجرا کنید.

این چیزی است که در شرکت‌های بزرگ سئو اتفاق می‌افتد، اما وقتی من را استخدام می‌کنید، من فروشنده، کارشناس سئو و همچنین منابع انسانی هستم. شما در مورد موفقیت هر بار مطمئن هستید.

شفافیت کامل – سئو یک تکنیک بازاریابی مبهم نیست که باید در دنیای اموات اجرا شود.

این یک کار پیچیده است که به درک عمیق از بازار، رقابت و فرصت ها نیاز دارد تا به شما کمک کند توانایی کشف خود را افزایش دهید. من می توانم کار را انجام دهم و نتایج استثنایی ارائه دهم. من یک بازیکن عالی به تیم خواهم بود زیرا مهارت و تجربه لازم را دارم. این باعث می شود که من از دیگران جدا باشم. استخدام من باعث می شود او باهوش به نظر برسد و زندگی او را آسان تر کند.

به دنبال یک متخصص سئو معتبر هستید؟

درباره وارون کومار ریات

هی! I Varun Riat، یک متخصص بازاریابی دیجیتال که مایل به اشتراک گذاری دانش در مورد بازاریابی آنلاین برای تجارت شما است.

در 2 سال گذشته، من وب سایت ها را بهینه کرده ام و کمپین های بازاریابی را برای مشتریان در سراسر صفحه On Page، Off page و PPC اجرا کرده ام.

بنابراین اگر می‌خواهید وب‌سایت شما در رتبه‌بندی بهترین سرویس‌ها قرار بگیرد، اکنون با من تماس بگیرید-https://varunriat.wixsite.com/SEO-expert-india این وب‌سایت من است.

من برای مشتریان زیادی کار کرده ام و هر کدام از آنها از کارم راضی بودند.

متخصصان سئو Varun Riat یک راه حل قطعی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​است. یک متخصص سئو آزاد استخدام کنید که از تکنیک های سئو کلاه سفید فقط برای دریافت سایت در نتایج برتر SERP استفاده می کند.

من می توانم این کار را در مدت 4-5 ماه برای شما انجام دهم. من 10 وب سایت را در بسیاری از صنایع مانند سفر، رستوران، طالع بینی، یوگا و غیره رتبه بندی کرده ام

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا