بازاریابی

چگونه به سرعت کمپین بازاریابی مقاله آهسته خود را بهبود بخشید

برخی از فرصت ها در زندگی وجود دارد که نمی توانیم آنها را از دست بدهیم و یکی از آنها شروع به فعالیت در تجارت آنلاین است. مشاغل اینترنتی نه تنها هزینه بالایی ندارند بلکه در صورت رعایت نکاتی مانند موارد ذکر شده در این مقاله ، می توان آنها را نیز مدیریت کرد. این توصیه را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه یک کمپین بازاریابی مقاله را به راحتی و به راحتی انجام دهید.

1 – محتوای فعلی خود را حفظ کنید و اطمینان حاصل کنید که محتوای قدیمی بی موقع است. از آنجا که همه اوقات تغییر می کند ، سعی کنید پیوند به روز شده ای را به مقالات قدیمی اضافه کنید. اگر بازدید کنندگان ابتدا مقالات قدیمی را که شامل اطلاعات قدیمی است ، پیدا کنند ، می توانند به راحتی نسخه فعلی را از طریق لینک پیاده سازی شده پیدا کنند. از گزینه های موجود در سایت خود استفاده کنید که به خوانندگان اجازه می دهد مقالات را طبق آخرین مطالب و مطالب مرتبط ترتیب دهند.

2 – مقاله شما نباید از 500 – 550 کلمه تجاوز کند صرف نظر از آنچه می نویسید ، به طور موثر سایت خود را به بازار عرضه کنید. در حقیقت ، باید تلاش کنید مقالات وب سایت خود را در حدود 400 کلمه نگه دارید. محتوا مربوط به جلب توجه خواننده است ، آن را از دست ندادن در کرک و داستان هایی که تازه تمام نمی شوند.

3 – حتماً املای مقالات خود را بررسی کنید سپس خودتان آن را بخوانید ، تا مطمئن شوید همه چیز به درستی هجی شده و از کلمات صحیح استفاده شده است. ابزارهای املاء چک کردن کلمه مقصد را نمی دانند. شما ممکن است کلمه اشتباه دقیقی را در جای خود داشته باشید ، حتی اگر کاملاً نوشته شده باشد. دستور زبان خود را بررسی کنید. اگر دستور زبان نیست ، از یک ساختار جمله ساده تر استفاده کنید.

4 – همیشه با زمان ارزشمند خوانندگان خود رفتار کنید ، به ویژه هنگامی که برای تألیف مقالات خود می نشینید ، زیرا خوانندگان آنلاین به طور کلی از مقاله های کوتاه قدردانی می کنند. آنها همچنین از خوانندگان مستقیم قدردانی می کنند ، بنابراین هرگز خوانندگان را از دست ندهید. زمان برای باد کردن تعداد کلمات مقاله. اگر نمی توانید قسمت خاصی از مقاله خود را برای خواننده جالب کنید ، باید آن را بیرون بیاید.

5 – موضوعی را انتخاب کنید که در مورد چگونگی کمک به مردم باشد . پاسخ به سؤالات ، تلاش برای حل مشکلات یا نوشتن “دستورالعمل” در مورد چیزی می تواند برای دیگران روشن کند که شما با حوزه خود آشنا هستید. مردم می خواهند با شما تماس بگیرند و درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند ، به خصوص اگر احساس کنند شما می توانید به آنها کمک کنید.

6- هنوز سعی نکنید کارهای غیر ماهرانه انجام دهید ، از آنجا که سطح شایستگی شما تأثیر عمده ای در موفقیت بازاریابی شما دارد. این کار کم کیفیت خواهد بود ، بنابراین اگر نمی دانید چگونه کاری را درست انجام دهید ، بهتر است این کار را نکنید.

7 – در بازاریابی مقاله ، مهمترین بخش عنوان است از مقاله عنوان چیزی است که توجه خواننده را به خود جلب می کند و باعث می شود که آنها بخواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند. عنوان مقاله باید به طور خلاصه اطلاعات ارائه شده در مقاله را به خواننده اطلاع دهد. هر زمان ممکن باشد ، تمام این اطلاعات را در سه یا چهار کلمه اول به خواننده بدهید.

اکنون اشتباه کنید: ممکن است این نکات را به راحتی عملی کنید و کار خود را شروع کنید ، اما مطمئناً چیزی به طور خودکار در مورد نتایج وجود ندارد. شما باید باهوش و پایدار باشید و در صورت تمایل باید به گسترش در بازار ادامه دهید با هرگونه فعالیت در زمینه بازاریابی مقاله موفقیت کسب کنید .

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا