بازاریابی اینترنتی

چگونه برای جلوگیری از اشتباهات رایج هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی

تحقیقات کلمات کلیدی یکی از اساسی ترین بخش های سئو است. ناشران آنلاین معمولاً هنگام تحقیق در مورد کلمات کلیدی SEO ، در مکان مشترک اشتباه می کنند. برخی از آنها نادیده گرفته می شوند ، اما بیشتر این اشتباهات می تواند برای وب سایت ها پرهزینه باشد.

بیایید نگاهی به برخی از بدیهی ترین اشتباهاتی که در تحقیقات کلمات کلیدی رخ می دهد و نحوه جلوگیری از آنها بپردازیم:

تأکید بیش از حد در حجم حجم جستجو فقط بخش کوچکی از بازاریابی سئو است. نیازی به تأکید بیش از حد بر حجم جستجوی کلمه کلیدی خاص نیست. اگر در اطراف یک کلمه کلیدی رقابت زیادی وجود دارد ، باید به اندازه کافی باهوش باشید تا یک عبارت یا عبارات کم حجم را بدست آورید و سعی کنید از ترافیک ارگانیک استفاده کنید.

به یک کلمه کلیدی نچسبید – برای بسیاری از برنامه نویسان یا مدیر وب مستلزم هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی و برجسته کردن آن در کل سایت. این می تواند کیفیت محتوا را محدود کند و یکی از کلمات کلیدی مهم دیگر برای تمام صفحات وب موجود در معامله را از دست ندهد. موتور جستجو ممکن است رتبه خوبی برای آن صفحه داشته باشد. با این وجود ، تمام صفحات دیگر در سایت ممکن است رنج ببرند. اگر این مشکل را تجربه کردید ، بهتر است برای هر کلمه کلیدی مهم و صفحات وب آنها یک صفحه قدرت ایجاد کنید.

با استفاده از ابزارهای SEO بیش از حد – بسیاری از فروشندگان مصمم هستند که از حداکثر ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه استفاده کنند. ترفند استفاده از تنها یک یا دو ابزار تحقیق برای به دست آوردن بهترین کلمات کلیدی است. تعداد زیادی وجود دارد نرم افزار جستجوگرها کیت های بازار آنلاین ، مواردی را انتخاب کنید که متناسب با اهداف و وب سایت های تجاری شما باشد.

کلمات کلیدی بی ربط – بازاریابان آنلاین اغلب سعی می کنند در زمینه خاص خود کلمات کلیدی ویژه ای را با حجم زیاد جستجو کنند. با این حال ، شما همچنین باید در نظر بگیرید که آیا کلمات کلیدی برای مخاطب هدف آنها اعمال می شود یا خیر. شما باید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که با توجه به نیاز مشتری عدالت را انجام دهند.

کلمات کلیدی مربوط به ساختار سایت موجود شما – همیشه صفحات وب خود را بهینه کنید و کلمات کلیدی خوبی را انتخاب کنید که برای ساختار فعلی سایت شما مورد استفاده قرار نگرفته است. بیشتر افراد به سادگی روی صفحه اول و سایر بخش های اصلی سایت خود تمرکز می کنند و برای پوشش این صفحات ، کلمات کلیدی را جستجو می کنند. ساختار سایت خود را تغییر داده و بخشهای جدیدی را برای مطابقت با کلمات کلیدی خود که ممکن است مشتریان برای یافتن سایت شما استفاده کنند ، ایجاد کنید.

برخی از نکات تحقیق دیگر درباره کلمات کلیدی:

همچنین باید کلمات کلیدی قدیمی یا ضعیف را حذف کنید. شناسایی فرصت های جدید برای رشد سئو و تمرکز بر روی توسعه ایده های جدید برای جذب مشتری و مشتری کلیدی برای موفقیت در هنگام کار بر روی تحقیق در مورد کلمات کلیدی SEO است. این می تواند به شما در شکل گیری استراتژی SEO آینده شما برای مقابله با رقابت و الزامات موتور جستجو کمک کند.

بررسی کلمات کلیدی مناسب می تواند باعث افزایش شغل و دید شما در آنلاین شود ، در حالی که تحقیقات بد با کلمه کلیدی می تواند به سایت شما آسیب قابل توجهی وارد کند. توصیه می شود همه کلمات کلیدی خود را در دسته های مختلف مرتب کنید. این می تواند به ایجاد یک استراتژی جستجوی مداوم و با کیفیت کمک کند که می تواند نتایج بسیار خوبی را ارائه دهد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه برای جلوگیری از اشتباهات رایج هنگام انجام تحقیقات کلمات کلیدی

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا