بازاریابی

چگونه بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند تلاشهای SEO شما را ارتقا بخشد

رسانه های اجتماعی این پتانسیل را دارند که پیشرفت های چشمگیری را در تلاش های سئو شما ایجاد کنند. با این وجود ، درک این مسئله که فعالیت در کانالهای اجتماعی چگونه می تواند بر رتبه شما تأثیر بگذارد ، مهم است. موتورهای جستجو از پیوندهای رایج در فیس بوک ، یوتیوب ، توییتر و غیره به عنوان سیگنال رتبه بندی استفاده می کنند. یکی از موارد مهمی که باید در این مرحله به خاطر داشته باشید این است که رسانه های اجتماعی عامل مستقیمی در رتبه بندی نیستند.

تعداد فزاینده ای از مردم روزانه ارتباطات روزمره خود را بر روی اینترنت برقرار می کنند ، خصوصاً رسانه های اجتماعی که روشی عالی برای به اشتراک گذاری و کسب اطلاعات است. مردم عاشق مصرف مطالب جالب در رسانه های اجتماعی هستند. اگر محتوای شگفت انگیز ایجاد کرده و آن را در سیستم عامل های اجتماعی مرتبط به اشتراک بگذارید ، به احتمال زیاد محبوبیت پیدا می کند. در نتیجه ، رتبه شما افزایش می یابد. در اینجا 3 راه برای کمک به رسانه های اجتماعی در تلاش SEO شما وجود دارد:

1. ایجاد پیوندها

اول از همه ، شما باید روی سیستم عامل های مرتبط با صنعت خود ایجاد ، منتشر و به اشتراک بگذارید. هرچه در رسانه های اجتماعی بیشتر به اشتراک بگذارید ، احتمال آن وجود دارد که افراد محتوای شما را ببینند و پیوند دهند. چند سال پیش ، بازاریابان این موضوع را تصدیق کردند که سهام فیس بوک یک سیگنال بزرگ رتبه بندی است و بنابراین ، آنها بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید بیشتر و بیشتر سهام متمرکز کردند. این تعداد پستهایی نبود که موتورهای جستجو به عنوان یک عامل رتبه بندی غیرمستقیم قرار داده اند ، بلکه پیوندهایی هستند که فیس بوک می تواند ایجاد کند. این بدان معناست که برای بدست آوردن پیوند از وب سایت های دیگر باید روی ایجاد و اشتراک محتوای با کیفیت بالا در فیس بوک ، پینترست ، توییتر و غیره متمرکز شوید.

2. وجود ساختمان

در شرایط رقابتی امروز ، نه تنها تولید محصولات عالی بلکه همچنین به بازار عرضه آنها به روشی مؤثر مهم است. شما به عنوان یک مدیر تجارت باید در هر کجای دنیا حضور فعال داشته باشید و به مخاطبان خود برسید. شما می توانید مکان بهتری نسبت به فیس بوک پیدا کنید زیرا فرصتی برای ارتباط با دو میلیارد کاربر فعال برقرار می کنید. مخاطبان خود را از طریق بازاریابی در رسانه های اجتماعی بسازید و اعتماد مشتریان را جلب کنید. رسانه های اجتماعی به شما در تبلیغ برند شما کمک می کنند و آن را در مقابل مشتری های بالقوه ای قرار می گیرند که در غیر این صورت شما را پیدا نکرده اند. پس از کسب کلیکهای بیشتر در Google از یک مخاطب با رشد سریع ، رتبه بالاتری کسب می کنید.

3. از YouTube استفاده کنید

ما می دانیم که YouTube دومین موتور جستجوی جستجو شده است که در آن افراد می توانند مطالب و راه حلهای بسیار خوبی برای مشکلات خود پیدا کنند. در صورت استفاده صحیح ، بازاریابی YouTube می تواند تأثیر مثبتی بر عملکرد سئو داشته باشد. اگر برای تبلیغ برند خود محتوای جذاب ایجاد می کنید ، ممکن است منجر به پیوندهای بیشتر مانند Facebook شود. فیلم ها می توانند عضو جستجو باشند. بهترین راه ایجاد فیلم های چگونه به مخاطب شما در حل مشکلات است.

Google+ همچنین سیستمی بسیار مفید است که تقریباً بلافاصله در رتبه ها قرار می گیرند. افرادی که به Google+ وارد سیستم می شوند ، نتایج شخصی شده را از Google دریافت می کنند.

برای تغییر واقعاً رتبه فعلی خود در SERP ها ، باید یک استراتژی بازاریابی رسانه ای اجتماعی با محوریت ایجاد محتوای عالی ایجاد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: چگونه بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند تلاشهای SEO شما را ارتقا بخشد

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا